Luxusní pamětní odznak příznivce

Podpořte Národní demokracii darem nad 999,- Kč a získáte luxusní odznak. Odznak je exkluzivní limitovaná série, zajímavá i pro sběratele a jeho získání je vázáno na finanční dar Národní demokracii.

Podpořte Národní demokracii finančním darem ve výši min. 999,-Kč na účet: 2501704822/2010 a my Vám věnujeme luxusní pamětní ODZNAK příznivce! Kovový odznak s českým lvem. Výrazný plastický reliéf, bohaté rytecké detaily vytvořené uměleckým rytcem. Rozměry 37 x 29,8 mm. Vodorovná jehla s pojistkou. Zadní strana číslována a opatřena písmenem „P” (příznivec).

Zaslání odznaku je vázáno POUZE na předchozí finanční dar Národní demokracii ve výši min. 999,-Kč poukázaný na číslo účtu 2501704822/2010.

Tento odznak je samostatně neprodejný! Nezapomeňte nám ihned po provedení platby sdělit svoje jméno, příjmení, adresu a datum narození na info@narodnidemokracie.cz, abychom Vám mohli odznak poslat (viz. zákonné požadavky). Pokud nám tyto údaje nepošlete do 14 dní od zaslání finančního daru, budeme mít za to, že o odznak nemáte zájem. Tato nabídka je platná až do odvolání nebo do vyčerpání zásob.