Národní demokracie bije na poplach. Nastává úsvit totality!

Vlastizrádná politika vládních a systémových stran v nadcházejících krajských a sněmovních volbách vžene voliče do náruče stran vlasteneckých a protisystémových. V obavách nad ztrátou moci se tomu současný režim snaží za každou cenu zabránit. Během léta tak mimo pozornost médií nenápadně proběhl legislativní proces, ve kterém byla schváleny novela Zákona č. 424/1991 Sb. o sdružování v politických stranách a v politických hnutích a novely zákonů volebních.

Jedná se o bezprecedentní zásah do demokratické soutěže politických stran, neboť mimoparlamentní subjekty jsou nevídaným způsobem znevýhodněny, zatímco strany parlamentní si pojistily svoji pozici. Změny spočívají ve vytvoření totalitního úřadu pro dohled nad politickými stranami, který bude kontrolován vládními stranami a bude mít nespočet možností, jak šikanovat a sankcionovat strany neparlamentní. Na ty budou vzneseny takové nároky stran účetnictví, dokazování původu darů apod., které budou znamenat vpodstatě ekonomickou likvidaci těchto subjektů. Stejným způsobem byla omezena soutěž politických stran v Německu po roce 1934, kdy byl vytvořen obdobný úřad.

Pro bližší informace odkazujeme na text nezávislého serveru Aeronet.

Informace o této zásadní změně pomalu vyplouvají na povrch v textech nezávislých blogerů a alternativních serverů. Oficiální, systémová média přirozeně mlčí. Kam se poděli hlídací psi demokracie, která bude od ledna 2017 nehorázným způsobem potlačena?

Národní demokracie bije na poplach. Skandální okleštění soutěže politických stran napadne stížností k Ústavnímu soudu, kterou právníci Národní demokracie v těchto dnech připravují. Pokusíme se tento proces ještě zvrátit a vyzýváme další opoziční síly, aby se k této stížnosti připojily. Jakkoli si uvědomujeme, že je předvolební kampaň v plném proudu a strany se vůči sobě navzájem vymezují, v této zásadní záležitosti se opoziční síly musejí spojit.

Pokud Ústavní soud stížnosti nevyhoví a zmiňované zákony vstoupí příštím rokem v platnost, znamená to, že letošní krajské volby jsou vpodstatě poslední „svobodné“. Celá řada politických subjektů si za nových podmínek nebude moci kandidaturu do sněmovních voleb dovolit.

Národní demokracie zároveň vyjadřuje znepokojení nad tím, že úsvit totality svým podpisem podpořil i prezident republiky Miloš Zeman. Proti totalitním zákonům rovněž nezvedli ruku poslanci SPD a hlasování se neúčastnili. Neuvědomili si poslanci SPD a Úsvitu, o jak zásadní změnu jde, nebo jim jako parlamentním politikům tato změna vyhovuje?

Národní demokracie je jedinou skutečnou, protože pronásledovanou, opoziční silou. Přijďte ve dnech 7. – 8. října k volbám a podpořte svým hlasem č. 41 – Národní demokracii, skutečnou opozici vůči režimu, který naše rodiny, kulturu a vlast vystavuje naprosto bezprecedentnímu nebezpečí! Našich 354 kandidátů kandiduje na samostatných kandidátkách ve všech 13 krajích! Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!

předsednictvo Národní demokracie, 14. září 2016