Projev Františka Cinkla v Teplicích, Benešovo nám., 3. 9. 2016

Doslovný přepis projevu kandidáta za ND pro volby 2016 – Františka Cinkla z Teplic (projev přednesen dne 3. 9. 2016 na Benešové náměstí v Teplicích při setkání ND s občany)

1) Dobrý den. Jmenuji se František Cinkl. V Teplicích žiju 52 let. Původně jsem pracoval jako ekonom a nyní provozuji technickou živnost. Nejsem zkušený řečník, a proto si dovolím číst ze svých poznámek. Hned zkraje bych rád uvedl, že jsem nikdy nebyl členem žádné politické strany.

2) Ačkoliv nemám politické ambice, rozhodl jsem se podpořit ND.

a) Předpokládám, že ND bude prosazovat zájmy obyčejných občanů a ne jenom hromadění peněz v kapsách několika jednotlivců.
b) Myslím, že ND přispěje k reálnému uplatňování zákona o vlastizradě, a to proti současným zrádcům ve vládě a v médiích.
c) Dále si od ND slibuji ukončení nemístného zneužívání holokaustu jako nástroje prospěchářů. Žádný národ se v naší zemi nesmí povyšovat nad český národ. Zneužívání holokaustu pro takové účely je vysoce nemorální.
d) V této souvislosti bych také uvítal zrušení zákazu o pochybování. Zkoumat a pochybovat je jediná cesta k poznání. Všechno ostatní je obyčejné dogma. Mně osobně to připomíná dobu před rokem 1989 – totiž zákaz zpochybňování vedoucí úlohy KSČ. Nevidím v tom rozdíl.
e) Když mám shrnout své důvody, proč podporuji ND, tak je to hlavně proto, že ND je skutečnou opozicí. Avšak oproti jiným, podobně zaměřeným stranám vystupuje ND kultivovaně a srozumitelně. Také mě silně ovlivnil připravovaný politický proces proti p. Bartošovi, předsedovi ND, který považuji za výsměch svobodě slova.

3) Na současném stavu naší společnosti mi zejména vadí:

a) zlodějny typu církevní restituce, nakládání se státním majetkem, kdy se uplatňuje pravidlo „jánabráchu-bráchanamě“ (třeba v případě bývalé teplické polikliniky, o které budu ještě hovořit).
b) Vadí mi také uplatňování kolektivní viny, jak se to právě zrádcům hodí. Například tvrzení, že my, občané, jsme jako celek někomu cosi dlužni, že musíme pomáhat migrantům, být solidární ap. A v rozporu s tím, že nesmíme uplatňovat kolektivní vinu a házet muslimy do jednoho pytle kvůli pár procentům teroristů mezi nimi a kvůli několika desítkám mrtvých Evropanů. Naštěstí se ještě nepodařilo sdělovacím prostředkům vymýt ze všech hlav pud sebezáchovy.
c) Nesouhlasím s postupným ujařmováním občanů. Mám na mysli automatické poplatky za TV, kterou sleduje jen zlomek poplatníků, elektronickou evidenci tržeb i pro řemeslníky, energetické štítky na domy, zákaz žárovek, záměrně přehnané požadavky na emise vozidel, platby zločinecké OSE, neustálé hrozby neoprávněných exekucí a další zrůdnosti.
d) Vadí mi, že prezident a symboly českého státu mohou být beztrestně uráženi. To je zřejmé třeba z rozsudku nad skupinou provokatérů, která se nazývá Ztohoven (já je nazývám Sto Hoven), kdy ani soudům nevadí hanobení státních symbolů.

4) Jako řadový občan Teplic vidím, že:

a) Teplice přestávají být klidným domovem slušných občanů, protože radnice nepracuje pro občany, ale proti nim. Slušný občan, který potřebuje přes den pracovat, v noci spát, někde zaparkovat, mít pocit bezpečí, není pro radnici zajímavý. Teplická městská policie pracuje nesystémově – někdy rozdává pokuty jako na běžícím pásu kvůli banalitám, naopak jindy, pokud se koná nějaká lukrativní výdělečná akce, toleruje policie všechno. Kvůli systémové likvidaci nočního klidu tisíce občanů nemohou spát, zatímco pár jedinců na tom vydělává slušné peníze. Radnice tomu říká „pustit život do Teplic“. A já tomu říkám „vyhánět zdravé jádro občanů z centra Teplic“.
b) Nejhorší zlo však spatřuji v islamizaci Teplic. Radnice spolu s vedením lázní a dalšími zainteresovanými skupinami islamizaci způsobila, a to čistě kvůli zisku zájmových skupin. Vzpomínám si na projev starosty Kubery, který si před pár lety pochvaloval, jak Tepličanům Arabové vůbec nevadí. Jak na to přišel, nevím. Nedávno zase Kubera v Parlamentních listech prohlásil, že islamizaci Evropy už nic nezastaví a nemá smysl proti tomu bojovat, je údajně třeba se s tím smířit. Takový je tedy postoj našeho starosty k budoucnosti Teplic.
c) Jedním z křiklavých případů „malá-domů“ je budova bývalé polikliniky v Lípové ulici. V roce 2005 byla krajem bezplatně darována židovské obci, která slíbila zřídit v ní sanatorium. Poté ovšem nechala budovu na lukrativním pozemku řadu let chátrat a v roce 2015 židovská obec prodala tuto nemovitost za zhruba 10 milionů korun jisté arabské společnosti. Tolik na vysvětlenou pro ty, kteří se možná diví, jak hezky a nákladně si židovská obec upravila svůj hřbitov. Peníze na to jsme jim ovšem dali my všichni.
d) Další ostudou práce našich zastupitelů je ničení lázeňského parku a celé lázeňské oblasti. Pamatuji se na Šanovský park jako na místo klidu pro mladé maminky s dětmi. Myslím české maminky, ty, které ukázněně seděly na lavičkách a okřikovaly děti, když občas vběhly na trávník. Ale co dříve nebylo vůbec možné, je nyní prosazováno jako normální. Arabové na trávě v pohodě piknikují, arabské děti jezdí přes trávníky na kole, hrají zde fotbal a povykují dlouho do noci. Prostě vše ve jménu arabských zvyklostí. Občanům je pak podsouvána sprostá lež, že Arabové Teplice vlastně živí. Já se ptám, koho že to vlastně Arabové živí, kdo si plní kapsu? Vidím to jinak – pokud by nedošlo k islamizaci Teplic, jezdila by k nám klientela z jiných zemí. Ovšem mezi zakuklence se nikomu nechce.
e) Nakonec nemohu nevzpomenout naše teplické bezdomovce. Je smutné, že v Teplicích není žádný funkční systém pro usměrnění bezdomovectví tak, aby tito lidé mohli přežívat alespoň v provizoriu a přitom neobtěžovali zápachem a nepořádkem ostatní občany.
f) Velmi nepříjemným jevem v Teplicích jsou také narkomani. A opět se musím ptát, jaká opatření v těchto věcech přijímá radnice? Proč musí slušný občan potkávat nebezpečné lidi, kteří jsou evidentně pod vlivem narkotik?

5) Chtěl bych poděkovat Národní demokracii za to, že mi tento projev umožnila. Přeji všem občanům, aby v sobě našli dost odvahy a začali nazývat věci pravými jmény. Kontrolujme úředníky a magistrát. Používejme k tomu legální prostředky, pišme stížnosti a dotazy. Donuťme je, aby ve svých odpovědích vytvářeli sami proti sobě důkazy o své špatné práci. Za každou urážku českého národa podávejme trestní oznámení.

6) Apeluji na to, abychom svoje území nevyklízeli jiným národům. My jsme zde doma. Braňme se všemi prostředky. Legálně se ozbrojme a buďme připraveni. Protože stát ani policie nám nepomohou. Budeme muset ukázat svoji sílu, jinak zde na tomto území skončíme jednou pro vždy.

7) Podívejme se na Londýn, jak to tam vypadá – je tam už více než 50 procent obyvatel muslimů. Ale připomínám, že naším úhlavním nepřítelem nejsou Arabové, Afričani a cizinci vůbec, ale naším úhlavním nepřítelem je naše vlastizrádná vláda na všech úrovních. S tou je třeba zatočit a zrádce potrestat. Ještě jednou děkuji za pozornost.