Národní demokracie k pasivním domům, k útokům na Nelu Liskovou, k výkupu vepřína v Letech a šokující zakázce na integraci 6.000 vetřelců

Národní demokracie považuje novou směrnici EU, která nařizuje od roku 2018 stavět pouze bytové domy s téměř nulovou spotřebou energie, za další potvrzení toho, že diktátoři v Bruselu se nezastaví opravdu před ničím a ani zvednutý prst v podobě brexitu jim nezabrání omezovat nadále svobody evropských občanů.

Zatímco v současné době o nízkoenergetické stavby není téměř žádný zájem, tvoří necelých 5 procent celkového trhu, díky tomuto novému nařízení se z minoritního trhu stane jediný možný. Jak příznačné. A ještě si za takový eurounijní výmysl připlatíme, protože takový byt bude o zhruba 15 procent dražší. Ale zato o to méně komfortní. Aby se na energiích ušetřilo, lidé by museli například mimo letní sezónu, tedy po většinu roku, zapomenout na otevírání oken. Řízená výměna vzduchu ale klasické větrání těžko nahradí. Takový byt pak spíše připomíná vězení. Proč by měl mít člověk možnost svobodné volby, když neomarxisté a zelená loby v Bruselu vědí nejlépe, co je pro nás dobré? Národní demokraté vidí jedinou možnost, jak se zbavit nesmyslných, svobodu omezujících nařízení: a tou je CZEXIT.

Národní demokracie přivítala vznik zastupitelského centra Doněcké lidové republiky, které bylo oficiálně otevřeno ve čtvrtek 1. září tr. v Ostravě, stejně jako inauguraci Nely Liskové do funkce honorární konzulky. Považuje za ostudné, jaká kampaň se rozpoutala kolem vzniku tohoto úřadu v českých médiích. Přitom v Praze od jara existuje stejně neoficiální zastoupení syrských Kurdů, kteří obdobně nemají oficiálně uznávaný stát. Je to snad tím, že Kurdové jsou v Sýrii spojenci USA, zatímco Doněcká lidová republika bojuje s fašisticko-oligarchickou vládou, která přišla k moci nelegitimním pučem za potlesku a přímé pomoci USA a EU? Stejně tak v Česku existuje palestinské velvyslanectví, ačkoliv Česká republika Palestinský stát neuznává a při hlasování o jeho samostatnosti hlasovala patolízalsky s Izraelem, USA a Kanadou proti.

Za zcela odporný považuje Národní demokracie postoj europoslance Jaromíra Štětiny, podporovatele nejen ukrajinské junty, ale i teroristického a nezakrytě nacistického praporu Azov, který má na svědomí genocidu vlastních obyvatel. Je neuvěřitelné, že tato kreatura s komunistickou minulostí si dovoluje požadovat trestní stíhání Nely Liskové z terorismu. Pravdou ovšem je, že Štětina je jen výstřelkem oficiálního postoje české politické reprezentace s čestnou výjimkou prezidenta, která i v postoji k Ukrajině projevuje pouze lokajskou bezpáteřní politiku a nechce vidět, jak ukrajinská junta likviduje na východě Ukrajiny dělostřelbou, raketami a bílým fosforem vlastní obyvatelstvo.

Dne 2. 8. 2016 se na místě bývalého pracovního tábora, vybudovaného v r. 1942 za účelem dodávky pracovní síly na likvidaci polomů v lesích Schwarzenbergského panství v Letech u Písku, uskutečnila další pseudopietní akce za účasti cca 25 účastníků. A pro daňové poplatníky přichází z Let a Strakovky velmi varující zpráva: Sobotkova vláda, v režimu nejpřísnějšího utajení, chystá výkup velkovepřína, který stojí v místě od 70. let minulého století. To, co se velmi tají, je zejména cena. Národní demokracie odhaduje, že nebude nižší, než 200 mil. Kč.

Daleko větší zářez do státního rozpočtu ale způsobí jiný plán spojený s památníkem v Letech. Tím je avízované odejmutí jeho správy z pravomoci a odpovědnosti ředitele památníku v Lidicích, pod který spadají i památníky v Ležácích a Letech. Prý ho, při vší úctě, nespravuje „ v duchu rómských tradic“. Možná, že si měl JUDr. Milouš Červencl na akci vždy oblékat květovanou sukni, do uší vetknout kruhové náušnice a křepčit kolem kamene, namísto toho, aby odpovědně spravoval skromné rozpočtované peněžní prostředky. „Osamostatnění“ správy památníku a to nejspíš do pravomoci nějaké nově vzniklé „neziskové“ organizace bude mít bez pochyb zvýšení nákladů na správu památníku a na ni navázaných parazitů a hlavně zrušení kontrolních mechanismů. Nárůst nebude jednorázový, ale systematický s dopadem do dalších let. – více k tématu zde

VLÁDA NÁRODU LŽE! Národní demokracie považuje za skandální, že vláda v nejbližším období počítá s importem 6.000 vetřelců. Ministerstvo vnitra vypsalo veřejnou zakázku v hodnotě půl miliardy korun na poskytovatele “integračních” služeb. Vlastizrádná vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL tuto zakázku schválila! Sobotkovo a Babišovo veřejné “odmítání” vetřeleckých kvót je jen předvolební divadélko – za zády národa již připravují infrastrukturu pro vetřelecké hordy. Tuto politiku je třeba zastavit! Přijďte ve dnech 7. – 8. října k volbám a podpořte svým hlasem č. 41 – pronásledovanou Národní demokracii, skutečnou opozici vůči režimu, který naše rodiny, kulturu a vlast vystavuje naprosto bezprecedentnímu nebezpečí! Našich 354 kandidátů kandiduje na samostatných kandidátkách ve všech krajích!

Předsednictvo Národní demokracie, 5. září 2016