Národní demokracie varuje: V českém parlamentu sedí strana napojená na teroristy

Národní demokracie podporuje prezidenta USA Donalda Trumpa v jeho plánu na zařazení Antify na seznam teroristických organizací. Jsme přesvědčeni, že Antifa měla být za teroristickou organizaci prohlášena už dávno. Oproti jejímu názvu se vůbec nejedná o antifašistickou organizaci, nýbrž o krajně levicové nátlakové uskupení, které se neštítí prosazovat své cíle násilím. Současné zapojení Antify do násilí v USA je jen vrcholkem ledovce. Již delší dobu vyvíjí toto uskupení nebezpečné aktivity, a to nejen v USA, ale i v Evropě, zejména v Německu.

V této souvislosti považujeme za skandální, že je v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR zastoupena strana, která je na Antifu navázána, a to Piráti. Tato strana se svým propojením s Antifou nijak netají, a to včetně předsedy Ivana Bartoše, který např. chodí na veřejná shromáždění s vlajkou Antify.

Z tohoto důvodu považujeme Pirátskou stranu za bezpečnostní riziko pro ČR. Aniž bychom chtěli zpochybňovat výsledky voleb, důrazně doporučujeme všem zodpovědným voličům, aby si na tuto stranu dávali pozor a šířili informace o propojení Pirátů s teroristy z Antify i mezi svými přáteli a na sociálních sítích. Je potřeba, aby co nejvíce lidí pochopilo, co je tato strana zač, a aby se to příště odrazilo i na volebních výsledcích.

Je navíc tragikomické, že právě Piráti, kteří kritizují vládu za podružné kauzy (např. střet zájmů Andreje Babiše) a nezřídka kvůli tomu „žalují“ i do Brusele, teď mají na krku tento skandál, který je přitom mnohem závažnější než všechny problémy spojené s Babišem.

předsednictvo Národní demokracie, 2. 6. 2020