Nedělník Adama B. Bartoše (III.): Výroční zpráva o anticovidismu

I v tomto svém textu chci poukázat na absurdnost dnešní doby a budu se i v něm točit kolem médií, sociálních sítí a svobody slova, o které jsme si v předchozích dílech řekli, že ji vlastně nemáme. Liberální demokracie svobodu slova nezaručuje (zaručuje ji jen pro liberály), pro ostatní (tj. pro neliberály) liberální demokracie zaručuje sankce za projevené názory. Ale protože to zatím vadí jen pár lidem, nic s tím neděláme. Abychom s tím něco dělat začali, začal jsem i já psát pravidelné texty, ve kterých chci být žalobcem nesvobodného systému, ve kterém žijeme.

Byl jsem před lety odsouzen za údajné „činy proti lidskosti“. Pokud byste si pod tím představili, že jsem někoho vraždil, čtvrtil, porcoval, upaloval, „genocidoval“ apod. (v Četnících z Luhačovic (díl nazvaný Bestie) dokonce říkali, že Adam Bartoš mele Židy do konzerv a prodává je na černém trhu, ovšem že ne Ivan, ale Adam), pak vězte, že jsem jen psal a říkal své názory, ve vší slušnosti a počestnosti. Možná jsem někdy použil expresivnější výraz, ale nikoho jsem k ničemu nevybízel ani nevyzýval, jen jsem měl jiný názor. Paní státní zástupkyně mi řekla, že když mám takové názory, jaké mám, mít je sice mohu, ale nemohu je veřejně prezentovat. Myslím, že to byl od paní státní zástupkyně nepěkný, politicky nekorektní výrok, protože Orwell nám připomíná, že ideozločin je už to, když si něco „špatného“ myslíte. Už jen to špatné myšlení se trestá. Lidé jako Bartoš by neměli vůbec žít, myslí si někteří. Já si myslím, že lidé jako Bartoš (ovšem, že Adam B., ne ta antifácká smažka Ivan) by měli být v parlamentu, i když v minulém textu jsme si řekli, že vlastně ani v parlamentu bych nesměl mít své názory a příliš by mi nepomohlo ani to, kdybych byl prezident – třebas i Spojených států amerických. Twitter by mne mazal, Facebook by mne blokoval. Jako Trumpa.

Možná bych si tedy své názory podle paní státní zástupkyně mohl – být poslanec či prezident – jen myslet, ale i zde by nějaký pokrokovější soudruh paní soudružce její zastaralé myšlení (ideovou úchylku) vyvrátil. Protože pokud jste Bartoš Ivan, můžete mít sebenenávistnější antifácké názory, ale to samozřejmě nevadí – soudruh strýček Soroš to jistí a pro vás se rýsuje pozice příštího premiéra (alespoň tak si Ivan pomýšlí). Pokud jste Bartoš Adam, jste doživotní antisemita a extrémista, ideozločinec, který by vůbec neměl běhat po světě. Řekneš, že na všech životech záleží a dostaneš kulku do hlavy, protože přece platí jen to, že na černých životech záleží. V USA, ale i v Německu, Antifa své odpůrce fyzicky napadá, střílí. To jen v České republice zatím Antifa „pouze“ hulí, squatuje, těží bitkoiny na poslaneckých počítačích nebo momentálně spoluřídí Sněmovnu. V Německu ale mrzačí lidi, zapaluje auta, napadá ideové oponenty, bije je, demoluje jim majetek. Německý Ivan tam mlátí německého Adama za to, že si vůbec dovolil vyjít demonstrovat za práva Němců.

Dobře, řekl by někdo. Adam to přehnal. Ve svých textech mluvil o lidech a skupinách a náboženských skupinách a to se přece nesmí, všichni jsme lidé (jak říká pan Kalus, neplést s Klausem) a vůči lidem nesmíte nic špatného říkat, všichni jsme si přece rovní (i když záleží jen na černých životech a na bílých nezáleží, to dostaneš v lepším případě padáka, v horším kulku od Ivanova amerického soudruha).

Jistá paní soudružka Joudová se před časem někde na rozhlasové pavlači rozhořčovala, že nenávist (myšleno nenávist na těch internetech) je nepřípustná. Jenže nenávist je přirozená lidská vlastnost, stejně jako její opak – láska. Člověk miluje i nenávidí, jsou to nejsilnější lidské emoce, které člověka dělají člověkem. Nemůžete ho předělat, aby jen miloval, to nejde. Nenávidí určité vlastnosti, určité chování, určité názory – třeba takové, že byste měli dostat kulku do hlavy za to, když řeknete, že záleží na všech životech. Nebo vy byste snad takové názory milovali? Vždyť říkat, že na bílých životech nezáleží, je přece nenávist. Nebo není? Jenže taková nenávist asi paní Joudové nevadí. Vy byste si možná mysleli, že když nenávidíte nenávist, že to je vlastně v pořádku, ale neomarxistka Joudová vám asi vysvětlí, že některá nenávist (ta liberálů) je přípustná, ale když ji (tu nenávist liberálů) kritizujete, tak vás zablokuje, napráská, potrestá a odsoudí. Na sociální síti si ani neškrtnete, přestanete existovat, smažou vás. Nejdřív smažou váš profil. A v další fázi vás asi Antifa smaže ze světa kulkou do hlavy.

Jenže doba jde dopředu tak překotně, že dnes už nemůžete nenávidět ani takové „věci“, jako je Covid nebo 5G sítě. Jakmile začnete Covid zlehčovat a dělat si srandu z vládních opatření – máte v bytě zásahové komando. No, to možná přeháním, ale za půl roku klidně. Dnes vás za to zablokujou, někdo vás nabonzuje, „kontroloři faktů“ napíšou, že šíříte „hoax“ a „fejk“ a že Covid je vlastně fajn a bude tu s námi „furt“, ostatně Prymula už řekl, že vakcíny na podzim „budou“, takže se jděte dobrovolně očkovat, než vás naočkujeme násilím, ale hlavně nám ten Covid, prosím, nekritizujte, nesmějte se mu, nebuďte vůči němu nepřátelští, nerozněcujte proti němu nenávist, nehaňte nám, proboha, ten Covid, ten Covid, který tak milujeme, protože jen díky němu vás můžeme více kontrolovat a ještě vás více zadlužit, naočkovat, očipovat – prostě vás před ním „ochránit“.

5G sítě – to samé. Jste proti 5G sítím? V první fázi na vás pustíme wolnery, aby vás zesměšnili ve své wolnerovské (nebo spíše orwelovské) „hodince nenávisti“. Když to nepomůže, všelijací cemperové vás nabonzují tak, že si z toho málem sami ucvrnknou vzrušením, protože jim pak třeba strýček Soroš taky nasype a oni nebudou muset jezdit do rachoty do chemičky. Pak nastoupí Joudová a oznámí, že je třeba na evropské úrovni přijmout opatření, abyste nemohli 5G sítě urážet, protože ty jsou tu jen pro naše dobro (aby byl rychlejší internet, který ale stejně chtějí brzy zakázat, takže vlastně nevím, proč má být rychlejší), a kdo říká opak, dodá paní Joudová, je agent Kremlu. A od Antify zaslouží nejspíše kulku do hlavy, dodávám já.

Pokud si vlastenec myslí, že u Zemana najde zastání, spláče nejspíše nad výdělkem, protože hlava státu se už dopředu nechala slyšet, že toho pána, který nám to všem líčí tu v tmavých (všichni se nakazíme), tu ve světlých (ale nebojte, všechny váš naočkujeme – zachráníme) barvách, a který má tak blízko k farmakolobby, ocení nejvyšším státním vyznamenáním.

Zastání se vám zkrátka nedostane odnikud (jen od Národní demokracie a od Rozumných), takže až vás ve výroční zprávě o stavu anticovidismu označí za anticovidistu, který hanobí vir či jistého Billa G., co to s námi myslí tak dobře, že nás všechny naočkuje a očipuje, nebo až vás označí za anti5G-istu, který si dovolil zpochybnit šlechetný úmysl nadnárodních mobilních korporací a Elona M., co to se svými sedmi tisíci satelity nad našimi hlavami myslí s námi také jen a jen nejlépe, pak vězte, že je na čase vyměnit v parlamentu Ivana za Adama.

Někdo řekne, že jestli 5G vlny budou nebo ne, toho, že se nenají. Že chleba levnější nebude a že on potřebuje práci, odpovídající mzdu, zkrátka sociální jistoty a 5G grilovačky stejně nezastavíme, takže co? Jenže nemylme se – pokud si necháme vnutit COVID-pas, roušky, domácí vězení, zákaz vycházení a Elonův Skynet, nebudeme mít ani práci, ani odpovídající mzdu, ani sociální jistoty a ani ten chleba. Nebudeme mít ani právo na život. 5G nám z hlavy vygriluje mozek ještě dříve, než americká Antifa vystřelí bělošce mozek za to, že řekla, že na všech životech záleží. Hlavně že na té hlavě s ugrilovaným mozkem budeme mít ústenku…

Proto jsem považoval za důležité se ozvat. Jsou před námi krajské volby, ale důležitější volby budou za rok. Jako předseda Národní demokracie vás už nyní žádám o podporu ve volbách v roce 2021 a o váš hlas pro kandidátku Rozumných, na které najdete nejen kandidátky Národní demokracie a Rozumných, ale i dalších národoveckých stran, jako je Aliance národních sil, republikánů apod. Potřebujeme vytvořit silný volební (a voličský) blok, který bude alternativou nejen ke zkorumpovaným zavedeným politickým stranám, ale i alternativou k SPD, která hlasy voličů zradila. O tom, proč touto alternativou nemůže být ani Trikolóra a nebo něco, co se rodí kolem Daniela Landy (protože se to rodí více než kolem Landy spíše kolem Karla Janečka), o tom zase v některém z mých příštích textů.

předchozí díly: I. díl, II. díl