Německo se propadá do totality. Za žert o migrantech pokuta 35 tis.

Svobodná společnost byla v Německu zcela nahrazena diktaturou politické korektnosti. Něco podobného ostatně známe i od nás z minulého režimu; výborně to popisuje román Milana Kundery s názvem „Žert“.

Pro ty, kdo Kunderův román nečetli, stručně načrtnu jeho děj. Ludvík, hlavní postava románu, je zamilován do komunistky Markéty. Jednou jí pošle pohlednici se žertovným vzkazem: „Optimismus je opiem lidstva, zdravý duch páchne blbostí. Ať žije Trockij.“ Markéta jako horlivá svazačka ovšem podobné žertování neuznává a pohlednici napráší svým stranickým kolegům (jaká analogie k dnešním sluníčkářkám…), za což čeká Ludvíka vyloučení z vysoké školy a celá řada dalších nepříjemností.

Řekli byste, že tento Kunderův obraz tehdejší reality je jen ozvěnou 50. let, která je v naší době pouhou literární fikcí? Myslíte si, ukolébáni propagandou ,,demokracie západního střihu“, že se ve středoevropských podmínkách nic takového stát nemůže? Tak to se šeredně pletete. Protože něco velmi podobného se nyní stalo u našich západních sousedů.

Postarší žena z Berlína před pár měsíci napsala na Fízlbook vpravdě kunderovský žert:

,,Otázka: Máte něco proti uprchlíkům? Odpověď: Ano, kulomety a granáty.“

Stejně jako v Kunderově románu se i zde objevili bonzáčtí aktivisté, kteří na ženu podali trestní oznámení. Případ skončil u soudu, který ženě za její žert uložil pokutu 1350 euro (asi 35 tisíc Kč). Podle dostupných informací navíc levicoví extremisté z Antify vyhrožovali ženě smrtí.

Tento kunderovský případ plně obnažil pravou realitu současného Německa, které je přitom mnohými považováno za svobodný stát. O svobodě však v tomto případě bohužel nemůže být řeč. Základem každé svobodné společnosti musí být svoboda (po) projevu včetně vyprávění a sdílení jakýchkoliv – byť politicky nekorektních – vtipů. Tento případ proto dokazuje, že v Německu absolutně žádná svoboda neexistuje a naši západní sousedé se propadají do totality „politické korektnosti“, což není nic jiného než eufemický výraz pro cenzuru ze strany neomarxistů.

O to děsivěji vypadají návrhy českých slunkomančů (nejhlasitěji to prosazuje TOP 0,9%, ale de facto to mají v programu i ČSSD, KDU, aj.) přiblížit nás co nejvíce k tomu marasmu, ve kterém se nachází Německo – tedy zavést i u nás stav, kdy je kvůli masové kriminalitě připrchlíků nebezpečné vyjít na ulici, státem placená Antifa se chová jako Hitlerovy oddíly SA (útoky na opozici, aj.) a hlavně se nesmí veřejně projevit svůj názor, pokud je odlišný od názoru vládnoucí rádobyelity. V podzimních volbách bychom proto jasně měli odmítnout všechny strany, které nás zatahují do podobných problémů, v jakých se zmítají Němci.

Na závěr ještě malá úvaha: Představte si, že by se něco podobného stalo v Rusku – někdo by tam pronesl protirežimní žert a byl by za to potrestán. To už by celá pražská cvokárna byla na nohou a ve veřejno(proti)právních médiích by to znamenalo hlavní událost po řadu dnů. Když se ale něco takového stane v Německu, tak to našim ,,hlídacím psům demokracie“ vůbec nevadí – ba dokonce to považují za něco samozřejmého.

Jan Sedláček, místopředseda Národní demokracie a kandidát do Poslanecké sněmovny za volební alianci „Rozumní – stop migraci a diktátu EU“