Nový Chazarský tlak na zrušení hotovosti a hotovostních operací

A je tu tak silná deflace (přitom se tiskne jako o závod nekrytá měna v západním světě pod korektním výrazem – kvantitativní uvolňování), že komerční banky začínají skutečně uvažovat o záporném úroku. Co to znamená pro občana, který šetří, aby měl za tři?

Na kontě má celý rok – řekněme pro jednoduchost – milión korun, záporný úrok je 2 % a na konci roku mu banka oznámí, že jeho konto nyní čítá 980.000 Kč. Pardon, banka mu oznamuje, že mu dluží 980 tisíc, ne že to jsou vaše peníze. Co udělá normálně uvažující občan? Vybere aspoň 900 tisíc Kč, protože peníze chce rozmnožovat, nikoli umenšovat. Banky tedy dávají občanům vzkaz: Máte na účtech hodně peněz, my samy nevíme, jak je zhodnotit, tak si je vezměte a utraťte za auta, domy, za spotřební zboží, tím pomůžete ekonomice i sami sobě a naší vládě a politickým stranám, které za 25 let vládnutí dokázaly, že to neumí. Hotovostní operace rychle omezíme na minimum a postupně zrušíme hotovost jako anachronismus a budete osvobozeni od starostí „kam s ním“.

Budete v budoucnu jako jednotlivci neposlušní? Nebudete podporovat rozvrat rodiny a přistěhovalectví, budete se ptát homosexuálů ve vrcholných funkcích, jestli včera dělali maminku nebo tatínka? Škrtnou se vám nějaké nuly na virtuálním účtě a budete jak beránci. Budete obětní beránek, který původně byl beránkem čistoty a gnostické jiskry světla. Kabala z něj udělala beránka krvavého, obětovaného. Záporná úroková míra a zrušení hotovosti jsou skryté nástroje jednoho chtonického zdroje. Světová kabala říká: „Vyberte si peníze, utrácejte, ale nevybírejte je všichni najednou, protože to je zase „run“ na banku a to je nepřijatelné!!!“ Takové lidi, co tohle šíří pošleme do žaláře za šíření poplašné zprávy.

Od minulého týdne je ve Spojených státech omezení výběru hotovosti na 1000 USD na kartu a den. Ano, je to v pohodě, ale je to signál. Něco se děje. Až jednou, vážení občané, budete bez prostředků a dluhová krize dožene západní svět a ten klekne na kolena a vy s ním, nechoďte nikde si stěžovat. Volili jste topku, socku a oligarchu a v ulicích jste nebyli protestovat, aby se vás lekli mocní této země. U ČT1 jste jen nadávali a u růžovky usínali.