Okurková sezóna nebo raketa?

Zdravím vás, přátelé ND a vlastenci. Rád bych vás informoval o dvou zajímavostech na poli ekonomie a tím vlastně i politiky.

Za prvé to je vítězství šéfky ruské centrální banky Nabuljanové v kabalistické soutěži o bankéře roku. Tuto soutěž s přehledem vyhrála a to mne utvrdilo v tom, že ona je skutečný škůdce ruské země. Nejenom drží stále vysokou úrokovou míru a neumožňuje přístup k levné měně pro investice do reálné ekonomiky, ale rigidně trvá na nezávislosti Ruské centrální banky (RCB) na vládě RF. Vycházím z toho, že i náš tzv. bankéř roku, pan Tošovský, si zasloužil tuto cenu za odporný výprodej zlata do Německa. Jak se píše v našem programu Zlatý Standard, centrální banka musí být závislá na vládě, parlamentu a musí se zpovídat z kroků na podporu růstu hospodářství. Zde platí rovnítko, že nezávislost na státu rovná se závislost na globalistických bankovních organizacích. Na závěr k tomuto tématu dodávám, že nerozumím presidentu Ruska, proč ještě nezametl s touto podle mne nejnebezpečnější pátou kolonou.

Za druhé bych se zmínil o pohybu cen drahých kovů a to jak zlata, tak i stříbra. Již před dvěma lety jsem nabádal vlastence k nákupu drahých kovů a to do fyzického držení a doufám, že pár jich poslechlo. 500 Kč měsíčně může každý obětovat. Existuje dnes dosti společností, které vám umožní spořit do zlata i takové minimální částky. Jenom zhodnocení letošního roku je zatím cca 50 % p.a. a znovu se odvolávám na Zlatý Standard, ceny drahých kovů porostou tiskem nekryté měny do netušených výšek.

Všem přeji hezké léto a okurkovou sezónu, než raketovou inflaci naspořené měny střední třídy!!!