Nedá mi to nezareagovat na komentáře některých jedinců, kteří např. tvrdí, že Brexitem si Britové svoji zemi vzali zpět nebo že se dokonce vydávají cestou budování národního státu. Brexitem údajně končí veškeré jejich starosti a od nynějška je čekají jen a pouze světlé zítřky. Vážně??
Nacionalisté napříč Evropou jásají, ale v případě Británie proč vlastně?
Pojďme si nyní analyzovat neduhy současné „Velké“ Británie.
Za prvé je třeba zmínit, že Británie už nějaký ten pátek není britská. Jedná se vyjma Švédska o nejmultikulturnější stát Evropy s nejvíce přistěhovalci na počet obyvatel. Původní bílé obyvatelstvo se hromadně stěhuje na venkov a dobře ví proč. Velká města již jsou reálně indoafroarabskou záležitostí. V Birminghamu nebo Manchesteru bych skutečně bydlet nechtěl. V hlavním městě Londýně např. Britové tvoří jen 40 procent obyvatel. Předpokládá se, že Británie bude první evropskou zemí, kde vlivem nízké porodnosti a míchání ras vyhyne původní bílé obyvatelstvo. Podívejme se např. na aktuální mistrovství Evropy ve fotbale. V základní sestavě Anglie je pouze pět hráčů bílých. Ve výběru do 18 let jsou to pouze dva z jedenácti. Starosta Londýna je pakistánec Sadiq Khan (muslim) a jen pro vaši informaci šéf britských konzervativců v evropském parlamentu není Nigel Farage, ale indoguyánec Syed Kamall (rovněž muslim).
S tím je bohužel spjata ruku v ruce kriminalita. Dovolím si tvrdit, že ČR je ve srovnání s UK bez nadsázky velmi bezpečnou zemí. Na severu Anglie řádí arabské gangy, které unáší a potom hromadně znásilňují tamější bílé Britky. Policie s tím pochopitelně nic nedělá, protože by to byl rasismus. Dále např. v roce 2011 hořela půlka východního Londýna, kvůli tomu, že si policista dovolil v sebeobraně proti černošskému drogovému dealerovi použít zbraň. Místní afričtí, velmi kulturně založení mladíci potom nezapomněli zapálit a vyrabovat každý druhý obchod. Tyto nepokoje probíhají s cca osmi až desetiletými intervaly již od počátku 80. let.
Dalším problémem Británie je tzv. politická korektnost. Pokud my Češi máme pocit, že nesmíme říci půl křivého slovíčka proti např. nepřizpůsobivým, tak o Británii to platí asi desetinásobně. Jedná se o nesvobodnou zemi, kde kromě Hyde parku nesmíte veřejně projevit svůj názor, neslučuje-li se s oficiální propagandou. Britové mají poměrně značný strach jakkoliv kritizovat cizince, ale zároveň se někde potřebují ventilovat, poněvadž je to docela užírá. A tak si vybíjí zlost na polských, rumunských a českých příchozích, protože tam jim žádné obvinění z rasismu nehrozí. Jak ubohé a pokrytecké.
Dále, hádejte který stát má největší množství kamer v ulicích (téměř na každém rohu) na světě? Ano, opět velká Británie. Zde velký bratr skutečně nespí.
Další problém je pochopitelně všudypřítomný kulturní úpadek. To se týká zejména mládeže. Britští studenti jsou snad ještě tupější než ti američtí. Britská mládež je k smrti unuděná, absolutně neuvědomělá a tak téměř veškerý volný čas utápí v alkoholu nebo sleduje pokleslé pořady typu Superstar či Británie má talent. Mezi mládeží jsou rovněž hojně rozšířeny drogy. Inu doba klasických uhlazených britských gentlemanů v košili a kravatě pijících čaj o páté je ta tam.
O britském bulváru a médiích typu BBC škoda mluvit. Stejné jako v ČR – místo objektivního informování překrucují, vnucují názor a vymývají mozek. Zmiňuji to zde proto, že oproti ČR je to ještě horší než naše ČT. Dovedete si to představit?
Británie je dále například minimálně dvakrát zadluženější zemí než třeba ČR. Zejména díky značným sociálním výdajům, které navíc do budoucna zajisté porostou (víme proč).
Takže, myslíte si, že tyto reálné problémy pominou vystoupením z EU?
Dívaje se na to střízlivýma očima, žádné světlé zítřky nevidím. Narůstající sociální výdaje, narůstající počet migrantů z Afriky, narůstající politická nesvoboda a narůstající morální úpadek povedou tak leda k anarchii. Ne nadarmo předpověděl Nostradamus spojenému království koncem tohoto století nástup diktátora. Není se co divit, země Rotschilda a hlavní sídlo iluminátů by mělo jít NWO příkladem.
Ať se vám to líbí nebo ne, Británie je už dávno mrtvá a nepomůže jí ani svěcená voda. Starý dobrý hrdý Albion je už jen pouhá fráze z učebnic dějepisu. Donald Trump prohlásil, že je velmi rád, že si Britové vzali svoji zemi zpátky. Já tvrdím, že radovat se z Brexitu je to stejné, jako kdyby se skupinka nadšenců, kteří chtějí oživit mrtvolu radovala nad tím, že jim bylo z márnice vydáno tělo.
Bruselští byrokraté utrpěli silnou facku, ale to je tak asi vše.
Kdyby si Britové měli vzít svoji zemi nazpět, tak by to muselo znamenalo, že by tam neomezeně a asi sto let musel vládnout jediný skutečný a pravověrný britský nacionalista Nick Griffin a jeho BNP, což je asi tak pravděpodobné, že zítra nevyjde Slunce.
Takže si přátelé sundejme růžové brýle a pojďme se raději soustředit na to, co má skutečně význam – CZexit!
Brexit je krásná věc, ale skutečný potenciál Evropy a lidské kultury leží už jen v její slovanské části.