Pár slov o našich elitách

Hezké mrazivé dny, přátelé. Národní demokracie již několik let bojuje proti systému, který zlikvidoval český průmysl, ač nebyl světovým lídrem, ale byl náš. Dnes nám nepatří vlastně nic a jsme montovnou a námezdní silou nadnárodních společností a ještě se chlubíme, že jim dáváme bonusy, aby si u nás ohřály zadky, než je zvednou a budou pochodovat dále na východ.

Neznám tak malou zemi, která byla schopna vyrábět od lokomotiv, aut, letadel, cementáren až po čerpadla, keramiku a bižuterii. Jak říkám, nebyli jsme na špici ve všem, děla se tu strašná rozhodnutí nomenklaturních kádrů (kapitánů) průmyslu, ale to, co se děje nyní, je naprostá dehonestace práce našich předků. Pracujeme za třetinové mzdy oproti anglosaskému světu a co je horší, pracujeme za poloviční mzdy i oproti latinsko-románskému, jižnímu křídlu čtvrté říše Makrely-Anděly.

Bojujeme nejenom proti zločinnému systému, ale především proti elitám, které jako téměř vždy národ zradily. Ať to byli politici nebo umělci především ve službách tajných organizací. Jsme proti současným „elitám“, na které absolutně nestačíme jak inteligenčně, tak mravně. Dám několik příkladů.

Naše elity jsou oproti nám neskonale „jinde“. Náš kudrnatý Premiér nikdy nemusel pracovat tak, aby se výsledky své práce uživil. Stačí mu SSM, mladí socani a ministerstva a dostává, čerpá (nevydělává) neskonale více nekryté měny než my (génius č.1).

Ministr vnitra údajně (nevěřím, že je to pravda) vystudoval za dva roky, já za pět let. Tady je vidět, jaký to musí být mozek, to já rozhodně bych nedal. Práskl Lánskou schůzku, a jak to v Čechách je zvykem, hned následovala funkce silového ministra. Jo abych nezapomněl, dovede během týdne nabírat a ubírat desítky kilogramů hmotnosti. To svědčí, že dovede řídit své tělo a má právo i řídit občany, dokonce i to, co si mají myslet (génius č.2).

Nejvyšší financ je bývalý spolupracovník bezpečnosti. Každý, kdo pracoval v zahraničí, měl minimálně hlásit styky. Jak hetero, tak homo, tak každý hovno. Tečka. Měl by se Bureš přiznat a protože je to pracovitý cizinec, mohl bych si ho vážit. (génius č.3)

Ministr kultury je o rok mladší než já. Myslel jsem, že je to již starý zvrhlík neškodných ručiček. Tak to musí ještě dělat hodně ošklivý věci. A tak bychom děti mohli pokračovat, osobnost vedle osobnosti (génius č.4).

Herec je ministr armády a jeho syn je po tatínkovi fakt geniální, dovede čerpat peníze od lidí, co pracují a odvádějí daně. Ta samice Žilková je hérečka a její dcera módelka a všichni čerpají, až se práší za kočárem. (geniální rodina!)

Ještě se vrátím k politikům.

Třeba president Beneš nakonec podepsal demisi ministrů a prohrál souboj s Gottwaldem, president Klaus nakonec podepsal Lisabonskou smlouvu a prohrál souboj sám se sebou. Nemuseli. Mohli říci, kálím na vás, jdu domů, ať to podepíše někdo jiný. Kdo jim držel pistoli u hlavy? Nebo snad plnili iniciační slib? Sám nevím, jak bych se zachoval, protože jsem nebyl vystaven takovým tlakům a sám nevím, jestli bych měl koule na to, nepodepsat některá prohlášení, kdyby mi vyhrožovali likvidací včetně rodiny. Ne, nejsem lepší než ostatní, ale necpu se do funkcí, kde by morální kredit měl převažovat i odborné znalosti.

Podepisovali taky umělci. Protest k atentátu na říšského protektora, antichartu a chartu a několik vět a 2000 slov a podepisovali a podepisovali. Bankéři podepisovali prodeje národního pokladu, prodeje národního majetku podepisovali privatizační kluci z prognostického ústavu a já podepsal věrnost socialistické armádě, úvěr, svatební slib, smlouvy a další papíry. Tedy podle chuti každého soudruha. Kdepak na tyhle hošany nemám. Ti už ani nemusí tisknout měnu. Mají v moci virtuální čísla a to jsou přece peníze, jak se nám snaží namluvit. A kdo nebude hodný, tak mu jich vymažeme (první ale zavoláme státnímu zastupitelství) a kdo ani potém si nedá říct, tak neziskovky se již postarají o vymlácení jeho příbytku, jako se to děje ve spřáteleném Německu. Současným elitám jde po zvolení Trumpa o vše. Jsou napojeni na penězovody a to je krev, která jim umožňuje dobře se míti na úkor vydělávačů. Odpojením odpadnou jako Nyo v Matrixu.