Poděkování voličům

Děkujeme všem voličům, kteří v krajských volbách podpořili kandidáty Národní demokracie, ať na naší vlastní kandidátce nebo na kandidátce Rozumných. Děkujeme také všem kandidátům, kteří se rozhodli svojí účastí na kandidátce podpořit naše myšlenky.

Ukazuje se, že ani přes brutální omezení osobních svobod v době údajné “pandemie” voliči nemění své návyky a zhusta své hlasy (a svoji důvěru) vkládají do parlamentních stran, které se přitom na covidovém podvodu podílejí. Je to pro nás zajímavá a cenná zkušenost, že jen málo voličů si své svobody cení tak, aby volili “alternativně” či dokonce aby vůbec šli k volbám.
Pro Národní demokracii se však nic nemění – ve svém odporu vůči systému, jehož nejnovější “libůstkou” je právě likvidace normálního života, jak jsme ho znali a omezení našich osobních svobod (viz od pondělí opět pokračující nouzový / výjimečný / válečný / stav, ve své podstatě vlastně vyhlášení války všem normálním lidem) – v tomto svém odporu hodláme pokračovat a vydržet.
Jako jedna z mála stran se otevřeně stavíme proti covidovému šílenství, jehož důsledky budou pokračovat nejen v příštích měsících, ale dá se předpokládat, že i v dalších letech. Národní demokracie v této době stojí a bude stát na straně obyčejných občanů, bez ohledu na to, jakou má od nich podporu v těch kterých volbách. Jedeme dál.
předsednictvo Národní demokracie, 4. října 2020