Skalský: Petr Kindl se oprávněně stává mučedníkem neobolševického teroru!

Ve vězení Plzeň-Bory 21. září záhadně uhořel Petr Kindl (41), který byl odsouzen na půl roku nepodmíněně za „nebezpečný zločin“, který spočíval v tom, že na demonstraci proti pochodu homosexuálů v Plzni měl na sobě tričko s Rudolfem Hessem. Oficiální vysvětlení, že kouřil v posteli a usnul a od cigarety se rozhořel požár, nevypadá moc pravděpodobně. Nebyl spíše zavražděn spoluvězni? Případ řeší kriminalisté. Se zemřelým se osobně znal Vít Skalský, který zcela zbytečnou smrt kamaráda okomentoval na svém facebookovém profilu:

Petr Kindl se zúčastnil protestu České Plzně proti LGBT propagandě. Nemohl tušit, že za své odvážné vystoupení proti neobolševickému zlu zaplatí životem. V pondělí byl nalezen v cele bez známek života. Okolnosti jeho úmrtí jsou nevyjasněné.

Petr dostal nepodmíněný trest 6 měsíců odnětí svobody za tričko s kontroverzní politickou osobou. Byl snad první po listopadu 89, kdo šel do kriminálu jen za motiv na triku. Tričko je však zástupný problém. I ostatní účastníci protestu byli trestáni. Padla 40 krát pokuta a další dvě osoby byly odsouzeny k podmíněnému trestu.

Proč systém postupuje s takovou tvrdostí proti odpůrcům neobolševismu? Hnutí LGBT je výsledkem předchozích vln feminismu a homosexualismu. Feminismus byl především spojen (19. a začátek dvacátého století) s volebním právem žen. Boj s diskriminací homosexuálů byl svázán s odmítnutím trestů za samotnou homosexuální orientaci. K radikálnímu obratu dochází v šedesátých letech minulého století. Neomarxisté definují homosexuály a ženy jako nové společenské třídy! Boj za práva homosexuálů a žen realizují jako třídní boj!

Bolševici však nikdy nezůstávají pouze u práv svých vybraných tříd. Přecházejí k požadavku likvidace tříd vytvořeného utlačovatele. Stejně jako od zájmů dělníků přešli k likvidaci kapitalistů, přecházejí od práv žen a homosexuálů k likvidaci utlačovatele, kterým je v tomto případě heterosexuální muž. Nejedná se pouze o heterosexuálního muže, ale také o jeho utlačovatelskou instituci, kterou představuje tradiční rodina.

Zatímco snaha o zrušení trestů pro homosexuály a odstranění diskriminace žen byla v minulosti většinově přijímaná, proti neobolševickému teroru v záležitostech odstranění ‚struktur útlaku‘ se zvedá celospolečenský odpor. LGBT propagují gender ideologii. Gender propaganda má zničit identitu muže i ženy! Homosexuálové a pedofilové (další neomarxistická třída) mají mít sňatky a možnost adopce dětí, tím má být zničena rodina. K prosazení této agendy již LGBT neobolševikům nestačí diskuse a psané slovo. Na pořadu dne je nutná REPRESE a agresivní propaganda.

Pilsen Pride je typickým příkladem agresivní neobolševické propagandy. Odsouzení Petra za tričko vzorně ukazuje použití represe ve věci odmítání neobolševické LGBT ideologie. Petr se oprávněně stává mučedníkem neobolševického teroru!

Petr byl citlivý idealista. I když měl problémy s alkoholem, byl to člověk čisté duše. Protestu proti Pilsen Pride se zúčastnil s čistými úmysly. Chtěl bránit šíření neobolševického zla, když v této záležitosti oficiální instituce selhávají. Své odsouzení bral jako obrovskou křivdu. Nebál se kriminálu, ale zhroutil se z obrovské nespravedlnosti, jenž se na něm odehrála. Ať už jsou okolnosti jeho úmrtí jakékoliv, viníkem jeho smrti jsou neobolševické struktury, které prorostly do našeho represivního aparátu. Jde o justiční zločin!

Čest Petrově památce! Nezapomeneme! Bude pokračovat v boji proti zlu!

Za Českou Plzeň Vít Skalský

více v reportáži ve zprávách na Primě ) v čase 16:26

Pietní akt před branou vězení Plzeň Bory
https://youtu.be/HOMuCzq0zCA

Komentář Michala Svatoše k případu
https://youtu.be/PivimIm77ko