Pokračování Haagského tribunálu bude 14. 12. v Praze

Pokud někdo věří tomu, že tzv. Mezinárodní soud skončil svoji činnost v listopadu 2017 asistovanou sebevraždou generála bosenských Chorvatů Slobodana Praljaka, tak je na omylu. Dnes je již všeobecně známé, že se nejednalo o soud za účelem potrestání válečných zločinů, ale o sérii politických procesů za účelem zastrašení a pozdějšího decimování slovanského živlu na Balkáně.

Pokud by tomu, přeci jenom, někdo nechtěl věřit, uvádím holá čísla, jak bylo s jednotlivými etniky nakládáno: srbští obžalovaní dostali 5 doživotních trestů a celkem dalších 758 let vězení, Chorvaté dostali dohromady 166 let a Muslimové jen 41,5 roku.

Z toho je vidět, jaké národy jsou OSN, NATO a EU na území bývalé Jugoslávie preferovány.

Přitom každý pamětník tehdejších krvavých konfliktů z 90. let minulého století ví a z mnoha dostupných zdrojů je zřejmé, že vina na nich je rovnoměrně rozložena napříč všemi národy.

Jistě tento haagský proces posílí i ostatní muslimské nájezdníky v dalším dobývání a podmaňování si Evropy. A pokud by si snad někteří nechtěli být jisti na území Evropy svojí beztrestností, jsou na omylu. Skoro všechny orgány a státní představitelé EU je v tom každý den utvrzují.

Jenom tak namátkou zprávy z minulých dní:

Vláda A. Merkelové bude motivovat odmítnuté žadatele o pobyt v Německu k dobrovolnému návratu do země původu dalším finančním bonusem. Kromě již dnes vyplácené dávky 1200 eur jim bude přispívat na pořízení bydlení nebo vybavení domácnosti. Dovede si někdo představit, že by se takto k německým dobyvatelům za 2. sv. války chovali Angličané nebo sovětská vláda? Ne, proti milionové invazivní armádě byly použity ty nejničivější zbraně a ti, kteří vpád na cizí území přežili, byli hnáni tam, odkud přišli.

(Křesťanský) papež František požádal Rohingy, kteří se v minulých letech snažili kolonizovat budhistickou Barmu a byli odtud barmskou vládou vyhnáni do muslimské Bangladéše, za odpuštění a nazval Rohingy božím národem. Tady jen trochu odbočím, vyhánění se děje za účasti barmské ministryně zahraničí Su-Ťij, ve které si západ léta vychovával nového Vaška v sukních. Holt, každá investice do lidského materiálu se vždy nepovede.

Interpol dne 3. 12. 2017 zrušil mezinárodní zatykače, které na bývalého velitele kosovských povstalců Ramushe Haradinaje a na dalších 17 kosovských občanů vydalo Srbsko. Jedná se o podezřelé ze spáchání těžkých zločinů, kteří byli ovšem již dříve v Haagu osvobozeni! Kdyby zločiny spáchané Haradinajem spáchal nějaký Srb, nestačilo by na jeho trest ani trojnásobné doživotí. Ovšem kosovští Albánci jsou miláčci USA a zejména armády a tamních obchodníků s lidskými orgány (samozřejmě s těmi odebíranými srbským zajatcům a to i do té doby živým).

Původní evropský živel není ovšem určen k likvidaci pouze na Balkáně, ale i ve střední Evropě. Na seznamu „muklů“ jsou tedy i Češi.

Jelikož si to naši občané již v roce 2015 velmi dobře uvědomili a postavili se tomu, byl zatím proces dovozu nepůvodního invazivního obyvatelstva do Čech, Moravy a Slezska pozastaven.

V čele tehdejšího odporu proti islamizaci našeho státu stál Adam Bartoš, předseda Národní demokracie. Začal jako první s organizací protestních demonstrací, tzv. tábory lidu. Ty měly v kritické době roku 2015 a 2016 takový ohlas, že dokázaly dočasně zarazit choutky Sobotkovy vlády na nasouvání muslimů a černochů do našich měst a obcí. Na táborech lidu v červenci a srpnu 2015 pořádaných na Můstku se tenkrát zviditelnil i Národní demokracií pozvaný Tomio Okamura. Později, když na něj klekla mainstreamová média, se ovšem od Adama Bartoše distancoval a šel cestou politicky korektnějšího dobývání parlamentu.

Ne tak Adam Bartoš. Ten pokračoval v odbojné rétorice a věci nazýval v dalších veřejných projevech zásadně pravými jmény. Navíc začal svoje názory publikovat nejen na sociálních sítích, ale i knižně. Takže byl režimem po dobu několika let sledován a jeho pronárodní činnost byla detailně monitorována. Několikrát byl zatčen a držen v cele předběžného zadržení. Knihy, které prodávalo jeho vydavatelství, mu byly bez náhrady zabaveny a byl protiprávně zbaven i autorských práv k vlastním textům! Tím mu režim způsobil statisícové ztráty a připravil ho o jeho obživu. Ze všech stran se na něj nalepili různí udavači a práskači, takže dnes je již pravomocně odsouzen za to, že si dovolil pochybovat o tom, zda je židovská otázka (ve smyslu rozporů tóry a talmudu) vyřešena.

To však českým mouřenínům NWO, kde pro svobodu slova pro Čechy již nebude místa, ještě nestačí a připravili s předsedou Národní demokracie na 14. 12. 2017 velký soudní proces.

Obávám se, že Adam Bartoš bude za to, že užíval ústavou zaručená práva – svobody slova – odsouzen. Bude s ním nakládáno jako naložil Mezinárodní tribunál v Haagu se Srby, kteří jsou příliš nepoddajní a nechtějí se s muslimskou nadvládou na svém původním území v Kosovu smířit. Ani tak Adam Bartoš se s ní nikdy nesmíří a proto míří před tribunál.

Sledujme, prosím, všichni jeho průběh. I když nemají i některá alternativní média z různých důvodů k Adamu Bartošovi přátelský vztah, měla by tento proces široce medializovat. Pokud bude Adam bez zájmu médií odsouzen, můžou se potom ti, kteří mu mohli pomoci a z nízkých pohnutek nepomohli, dočkat stejných procesů jako je ten s Adamem.

Ing. Ivan Cícha, člen předsednictva ND