Požár Reichstagu v Británii

Několik dní před klíčovým hlasováním o vystoupení Velké Británie z EU, které je rozhodující pro budoucnost celé EU byla zavražděna jedna z hlavních propagátorek setrvání v EU, poslankyně parlamentu Jo Cox. Je třeba se ptát především na to, komu tato vražda prospěla. Každý kriminalista vám potvrdí, že motiv je při vyšetřování trestných činů to nejdůležitější. A zde je motiv jednoznačný, zavraždili jí její soukmenovci, kteří chtějí postupnou likvidaci Británie jako suverénního státu rozpuštěním v EU a vraždou chtějí ukázat, že zastánci suverenity Velké Británie jsou nebezpeční psychopati a vrazi, a proto by občané měli hlasovat proti vystoupení z EU.

Celé to připomíná požár Reichstagu v Berlíně v roce 1933, komu to pomohlo? Komunistům, kteří byli z požáru obviněni, jistě ne, pomohlo to naopak nacistům. Stejně tak to připomíná teroristické útoky 11. září 2001 v New Yorku. Komu pomohly tyto útoky? Radikálním islamistům? Ne, naopak, pomohly jistým mocenským skupinám v USA, které potřebovaly záminku k válkám na Blízkém východě a omezování občanských svobod v USA. Přesně stejné je to s tímhle atentátem. Motiv je jednoznačný, je to akce tajných služeb nebo tajných společností. Podívejme se na to, kdo byla Jo Coxová. Jistě ji nemůžeme moc litovat, neboť celou svou politickou činností jenom škodila obyčejným lidem v Británii.

O jejím politickém přesvědčení svědčí tyto vlastizrádné žvásty, které pronesla při své inaugurační řeči v Britském parlamentu:

„Imigrace významně zlepšuje naše komunity, ať už se jedná o irské katolíky, muslimy z indického Gudžarátu či pákistánského Kašmíru. Znovu a znovu mě překvapuje, když cestuji po svém volebním okrsku, jak moc jsme jako komunita sjednocení a že to, co nás spojuje, významně převyšuje to, co nás rozděluje.“

Je zde ještě otázka, proč jako obětního beránka vybrali právě ji, zde můžeme pouze spekulovat, ale zřejmě to bylo proto, že byla politicky trochu popletená, a tedy nespolehlivá. V domácí politice sice poslušně plnila příkazy Rotschildů, Rockefelerů, Sorosů a jiných židozednářů na likvidaci evropských národů, ale v zahraniční politice byla občas proti nim.

Na anglické wikipedii se dočteme, že protestovala proti Izraelské okupaci Palestiny. Byla tedy trochu zmatená a proto politicky nespolehlivá a s lehkým srdcem ji obětovali vyšším cílům. Stala se tak obětí zločinecké mašinérie Nového světového řádu, které sama oddaně složila a aktivně ji pomáhala budovat.