Pozvánka na 3. tábor lidu a tiskovou konferenci a výzva k obraně sv. Václava

Národní demokraté vyzývají k obraně pomníku svatého Václava před homosexuálními devianty, kteří si u pomníku patrona naší vlasti dali dostaveníčko v rámci svého zvráceného festivalu a následného pochodu sodomistické pýchy.


Připojují se tak k výzvě Svatováclavské legie, která vyzývá všechny české muže, kteří ještě zůstali muži, aby se tomuto odpudivému divadlu postavili na odpor a pomník pomohli v sobotu 15. srpna od 11 hodin před homosexuály ubránit.

Svatováclavská legie je neformální sdružení vlastenců, kteří mají za cíl hájit odkaz sv. Václava, jež spočívá v obhajobě tradičních křesťanských hodnot a nezávislosti českého státu. Svatováclavská legie, která spojuje všechny vlastence napříč politickým spektrem bez ohledu na to, ke které organizaci se hlásí, ubránila úspěšně pomník i v minulých dvou letech.

V odpoledních hodinách se potom národní demokraté přesunou na pražský Vyšehrad, kde se vysoko nad řekou, na bájném místě našich dějin, v laskavém stínu starých stromů u kapitulního chrámu sv. Petra a Pavla, sejdou Češi, Moravané a Slezané se svými rodinami a dětmi, aby odmítli probíhající vetřeleckou invazi, vyjádřili svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě!

3. tábor lidu proti imigraci a za okamžité vystoupení z EU pořádaný Národní demokracií začne na Vyšehradě od 15. hodin vystoupením vlasteneckého folkového zpěváka Tomáše Hameta, který zahraje přítomným písně ze svého posledního alba i některé legendární starší skladby. V projevové části vystoupí kromě představitelů Národní demokracie také zástupci dalších vlasteneckých organizací a politických stran od nás i ze zahraničí. Na místě bude také petiční stánek, kde budou moci občané připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

Po skončení hlavní části programu bude následovat pochod k budově České televize na Kavčích horách, kde demonstranti dají nahlas najevo, co si o této podvratné instituci šířící multikulturní lži a protinárodní propagandu myslí.

Akci podporují tyto organizace a jejich představitelé:

Národní demokracie – ND (Adam B. Bartoš)
Akce D.O.S.T. (Petr Bahník)
Národní prosperita – NP (Zbyněk Štěpán)
Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska – RSČMS (J.Dufek)
Česká strana národně socialistická – ČSNS 2005 (Karel Janko)
Monarchistické občanské sdružení – MONOS (David Hibsch)
České hnutí za národní jednotu – ČHNJ (Jan Skácel)
Národní sjednocení z.s. – NS (Ladislav Malý)
Generace Identity – GI (Ladislav Havlíček)
Národní myšlenka z.s. – NM (Jan Maloušek)
Vlastenecká fronta – VF (Martin Kadlečík)
Holešovská výzva – HV (Slávek Popelka)
NWOO – (Jan Korál)
Národní obroda z.s. – NO (Bedřich Tvrdý)
Čtvrtý odboj – 4O (Josef Hörl)
Stop Majdanu – SM (Eva Hůlková)

Národní demokracie zve všechny Čechy, Moravany a Slezany na všechny vlastenecké akce tuto sobotu do Prahy, bez ohledu na to, ke které politické straně či organizaci patří.
Přijďte všichni, kterým není osud naší země lhostejný!
V jednotě je síla!

Předsednictvo Národní demokracie


Více informací nejen o sobotních akcích na tiskové konferenci, která se uskuteční ve středu 12. srpna v 11.00 v budově ČSVTS na Novotného lávce 5, 2. patro, sál 213. Všechny zájemce i novináře srdečně zveme.

3. tabor lidu demonstrace mobil E