Prohlášení Národní demokracie k incidentům v Dubí a Kadani

Národní demokracie je znepokojena množícími se útoky cikánů proti majoritě, které se odehrály v minulých dnech na severu Čech.

K prvnímu incidentu, který je i mediálně známý, došlo v Dubí na Teplicku. Zde byl několikanásobnou přesilou brutálně napaden muž, který se zastal mladé bílé matky.

Druhý útok, o kterém dosud média neinformovala, se odehrál v Kadani dne 9. srpna 2018. V Rooseveltových sadech přepadli tři cikáni mladou epileptičku, kterou okradli a nechali ležet v bezvědomí. Dívka byla následně hospitalizována v místní nemocnici.

Národní demokracie nehodlá těmto útokům nečinně přihlížet, ale jako jediná ze stran kandidujících do kadaňského zastupitelstva má skutečný zájem tyto problémy razantně řešit.

Cikánská komunita, jak bylo i soudně prokázáno, je v mnoha městech na severu Čech pravidelně při volbách vládnoucími stranami uplácena. Od těchto stran proto nelze účinné řešení čekat.

Národní demokracie se naproti tomu nebojí na problémy poukázat a najít na ně účinný lék.

Zajistíme, aby se park, ve kterém k napadení došlo, ale i další problémové lokality (nejen) Kadaně staly opět místy, která se nebudete bát navštěvovat.

Městské parky se musejí opět stát oázami klidu.

Ukončíme výnosný obchod spekulantů s byty pro nepřizpůsobivé.

Přijmeme opatření zabraňující rušení nočního klidu.

Více v našem programu, který brzy zveřejníme.

Petr Kotáb, lídr kandidátky Národní demokracie pro volby do zastupitelstva města Kadaně