Prohlášení Národní demokracie k útoku na vozidlo Adama B. Bartoše. Je čas vrátit se do ulic, reaguje předseda Národní demokracie na výhružný útok. Politickou odpovědnost nesou Piráti

Ze soboty 13. na neděli 14. dubna došlo k útoku neznámého pachatele na osobní vůz předsedy Národní demokracie Adama B. Bartoše v místě jeho bydliště. Útočník vhodil betonovou cihlu do zadního bočního okénka na dětské autosedačky. Je to už pátý násilnický čin na osobní majetek předsedy Národní demokracie. Incident řeší Policie České republiky.

“Podle všeho jsme vstoupili do horké fáze předvolební kampaně,” poznamenal k tomu Bartoš, podle kterého jde o jednoznačný vzkaz a zastrašování národovecké opozice, jako je tomu v Německu, kde antifa útočí na představitele protisystémových stran.

Podle Bartoše jde o čin antify nebo politické konkurence, které vadí, že volební koalice Rozumní a Národní demokracie se ve dvou nezávislých anketách drží na předních příčkách, což se jistě nelíbí sorošovským strukturám.

“Nevím, kdo je pachatelem, ale politicky za takové činy nesou odpovědnost politické strany jako Piráti, kteří ostatně s antifou velmi blízce spolupracují, všemožné sorošovské neziskovky, ale i ministerstvo vnitra, které Národní demokracii opakovaně zařazuje na seznam extrémistických stran, vyvolává tak ve společnosti nenávist vůči jejím voličům a sympatizantům a nepřímo tak napomáhá vytvářet atmosféru hysterie, ve které se pak mohou dít podobné věci.”

Podle Adama B. Bartoše způsobují Piráti a další sorošovské formace svými verbálními útoky na vlastence a národovce podhoubí pro následné násilné trestné činy. “Samozřejmě se ale tímto vzkazem zastrašit nenechám, právě naopak mne to nakoplo. Je čas vyrazit do ulic, proto na 8. května svoláme po dlouhé době Tábor lidu, kde vystoupím se zásadním projevem,” řekl ABB.

Je to celkem už pátý útok na vozidlo předsedy Národní demokracie – po nabouraných dveřích, propíchaných pneumatikách, postříkání vozidla kyselinou máselnou a zaslepení zámku auta tuhnoucí směsí není předseda strany z rozbitého okna zaskočený.

“Vlastenecky smýšlející lidé by měli v nadcházejících volbách volit ne ty strany, které je zklamaly a které kolaborují se systémem, ale strany antisystémové, které jsou skutečnou opozicí. To, zda je strana skutečnou opozicí, nebo si na ni jen hraje, se ukazuje právě na tom, jak moc jsou její představitelé pronásledování státem a vystaveni i fyzickým útokům neomarxistické levice,” dodal Adam B. Bartoš.