PROHLÁŠENÍ NÁRODNÍ DEMOKRACIE: POŽADUJEME ODVOLÁNÍ ROMANA PRYMULY

Národní demokracie už na jaře varovala před agendou, která je skrytá za vylhanou „pandemií“ nazvanou COVID-19. Vyzývali jsme vládu, aby nás a náš stát nezadlužovala u mezinárodních bankéřů, varovali jsme před údajnými vakcínami i před tím, aby se lidé nechali šmírovat (aplikace eRouška). Obávali jsme se, že to, čeho jsme byli svědky v první polovině roku, je jen začátek krize. Dnešní vývoj nám dává za pravdu – ukazuje se, že vláda hodlá lidi ještě více zadlužit, chce je nechat naočkovat (v první fázi nejprve všechny jen „otestovat“) a bez ustání sledovat. Navíc nás nutí nosit potupné znamení podřízenosti (roušku) a bere nám normální život a občanské svobody. S tím se nehodláme smířit.

Jednoznačně požadujeme odvolání ministra zdravotnictví Romana Prymuly, jehož bolševické metody zákazů a příkazů považujeme za nepřijatelné a v rozporu s Ústavou České republiky.

Vytýkáme vládě, že zneužívá nouzového stavu (vyhlášeného ihned po volbách), aby zabránila lidem sdružovat se a vyjadřovat se k jejímu počínání kriticky. Nouzový stav umožňuje státním orgánům trestat občany mnohokrát přísněji za banální přečiny, zatímco vládě umožňuje provádět velké nákupy bez výběrové řízení, což je výborné krytí pro krádeže ve velkém (vzpomeňme předražené nákupy zdravotnického zařízení, které se posléze ukázalo jako nekvalitní).

Přijatá opatření působí špatně na psychiku obyvatelstva i na jeho zdravotní stav, celkově tedy podkopávají fyzické i duševní zdraví národa. Za tyto riskantní manévry vůči národu nesou odpovědnost konkrétní lidé. Vláda také ničí domácí podnikatele, zatímco zahraniční korporace nijak neomezuje, což je neméně skandální.

Vláda metodou pokusných balónků a vzájemně si protiřečících výroků (něco oznámí, aby to později popřela) zkouší, co vše si necháme líbit. V nouzovém stavu jsou omezeny naše možnosti s jejími kroky nesouhlasit. Nezávislé informace vláda a média označují za desinformace a chce je potlačovat, ale sama od počátku roku šíří poplašné zprávy o nebezpečí údajného viru, aniž by za to nesla odpovědnost. Opět vyzýváme občany, aby si informace hledali na internetu sami a informace v mainstreamových médiích kriticky posuzovali.

Vyzýváme veřejnost, aby nepropadala skepsi a strachu a aby hledala způsob, jak odmítnout vnucený diktát vlády a vládní omezení občanských svobod.

Národní demokracie, 9. října 2020