Projev Pavla Krejčího, šéfredaktora Infowars.com

Podívejte se na svoje ruce… není to sice poznat, ale jsou celé od krve…

My všichni jsme zodpovědní za masakry, vraždy, násilí, válečné zločiny a křivdy, kterých se dennodenně dopouští NATO a naši úžasní spojenci, zejména Spojené státy americké.

Jednotlivé členské státy NATO a jejich vlády jsou však stejně zodpovědné, protože tolerance zla a ignorance zločinů je stejné zlo jako je přímo páchat. Stejně tak jsme vinni i my občané těchto členských států.

Na vině jsou také tajné služby. Pod rouškou utajení páchají ta nejhorší zvěrstva a páchají ta nejhorší zla, z jednoho prostého důvodu. Jejich činnost není transparentní. A pokud jde o bezpečnost státu, tak je vše dovoleno, že?

Pod všemi těmi masakry jsme všichni podepsáni. Ale proč? Protože politici, které jsme si zvolili, toto podporují či minimálně ignorují fakt, že jsme na jedné lodi s válečnými zločinci.

Pavel_KrejciBuď se tváříme, že se nás to netýká nebo tyto zločiny tiše ignorujeme či přímo či nepřímo potají podporujeme… a tváříme se, že s tím nemáme co společného… omyl!

Strom jménem přetvářka již nese své shnilé ovoce, tímto ovocem jsou problémy, které dnes počiťujeme na vlastní kůži, například v podobě imigrační krize.

Globální mediální hysterie podporována těmi samými psychopaty, kteří tato zvěrstva plánují, nás všechny rozdělují, aby oni mohli panovat!

Věčně nenažraní páni Čtvrté říše se rozhodli, že nás všechny utopí v krvi nebo že zkrátka zahyneme jiným nepěkným způsobem, zatímco oni budou mávnutím pera potajmu vše financovat.

Jak zpíval Karel Kryl – VE JMÉNU HUMANITY! Ano.. poslechněte si pány Kissingera, Brzezinského, Rockefellera a další psychopatické loutkáře, kteří tahají za nitky loutek sedících tu v Bílém domě, tu v Brusselu či ve Strakově akademii! Poslechněte si černou nobilitu jak smýšlí o ostatních lidských bytostech. Poslechněte si prince Bernarda, manžela britské královny Alžběty co říká o lidech a o lidstvu. V příštím životě by se prý chtěl stát virem, který zahubí 95 % světové populace.

A my jak hlupáci jim sedáme znovu a znovu na lep, bojujeme o takzvanou pravdu, zatímco oni se smějí oběma stranám a mezitím co my mezi sebou jak hlupáci bojujeme o to kdo má pravdu, oni dávají příkazy ke genocidám, vraždám a k zabíjení aby posílili svoje bohatství a umenšili tak bohatství všech ostatních.

Krev však neleží jen na rukou plánovačů, organizátorů, ideologů, vykonavatelů, či na rukou podplacených politiků a šéfů velkých médií. Je na rukou všech, co to dovolili, i když měli moc tomu zabránit. Vina padá na nás na všechny. Možná řeknete, ale my co tu stojíme přeci bojujeme… já říkám že MÁLO!

Jsme jak tupé stádo ovcí, které jen bečí, když vlci chodí okolo a každý večer si vybírají svoji krvavou daň. Je na čase přestat pouze demonstrovat a upozorňovat, protože oni nás ignorují a vysmívají se nám. Je na čase přejít k AKCI!

Naším problémem nejsou uprchlíci, jak se nám někteří agenti BIS a dalších tajných služeb snaží vnutit aby mezi nás opět zasili nenávist. Naším problémem jsou organizace jako NATO a Evropská unie a za nimi stojící globální elity, které ovládají i další instituce jako Bílý dům, Mezinárodní měnový fond nebo například OSN. Přesně tyto organizace jsou v přímé moci těchto globálních prediktorů, kteří se nás všechny snaží stáhnout do pekla a především obyvatele třetího světa, aby jejich pozice a majetek nebyly ohroženy. 1 % obyvatel vlastní stejné bohatství jako 99 % ostatních. Je toto správné?

Kdyby tu stál pan Brzezinsky osobně, tak bych mu řekl: „ano, globální probuzení nastalo“ ale k vraždění nedojde, protože jsme se probudili dříve, než vy jste byli schopni nás donutit obrátit zbraň proti sobě – to se vám soudruhu Brzezinsky nepovede!

Globální probuzení nastalo. Lidé už vědí, jaká hra se hraje. Vědí to v Rusku i v Americe, víme to my Evropané a vědí to již i lidé na Středním východě, v Asii nebo v Austrálii. Je potřeba konat, protože není času nazbyt. Odhoďme dohady a rozmíšky a pojďme společně jedním šikem zaútočit na tyto globální hyeny, které chtějí po vzoru svých otců opět páchat násilí na lidstvu.

Globální mafie si moc dobře uvědomuje to, jak málo času jí zbývá. Vědí, že jim jdeme po krku a i proto se snaží rozpoutat peklo takových rozměrů, že už se na nic nezmůžeme. Udeřme, dokud je čas! Udeřme na ně společně takovou silou, že způsobíme pád jejich temného impéria jednou provždy! Dost už bylo obětí válek a genocid, dost už bylo vražd a svévole mocných! Dost už bylo zbytečných obětí! Poučme se z historie a nakopejme těm gangsterům konečně zadky!

Nejprve si ale musíme udělat pořádek u nás doma.

S doprovodnými obrázky a dalšími videi možno shlédnout na Infowars.com