Proti teroru neočkovaných na severu Čech

V sobotu se uskutečnil v severočeském Mostě protest proti totalitním nařízením vlády. Akce hnutí „Chcípl pes,“ které od prvopočátku politické pandemie vystupuje v odporu vůči omezujícím nařízením, podporuje Národní demokracie dlouhodobě, některých akcí jsme se účastnili i organizačně. Tentokrát protest na mostecké 1. náměstí přivedl na pětistovku nespokojených občanů.

Na podiu se vystřídalo několik řečníků ze všech různých oborů lidské činnosti, odpor vůči totalitě je tak skutečně lidový a jde napříč národem, profesními i věkovými skupinami. Média hlavního proudu přesto tyto protesty vytrvale přehlížejí nebo o občanech, kterým není hodnota svobody člověka cizí, informují jako o bandě bláznů, která věří i tomu, že země je placatá. V očích našich nepřátel jsme dezinformátoři, přitom „prospěšnost“ očkování je jasná dnes snad už každému, kdo si ještě zachoval zdravý rozum. Počet očkovaných na vývoj pandemie, zejména té politické, má nulový vliv – což média denně dokládají svými čísly. Za přirozenou imunitu nikdo z mocných nebojuje, zakazují nám chodit sportovat, cvičit, plavat, navštěvovat lázně a odpírají i základní lékařskou péči, protože kovid má přednost ve všem – jsou z něj totiž peníze pro vyvolené.

Po proslovech organizátorů se konal také pochod městem. Toho jsme se nezúčastnili. Organizátoři již v pozvánce uvedli, aby jeho účastníci přinesli pokličky a hrnce a jimi do nich cestou bušili – tím však jen dávají náboje nepřátelům. Nechceme mařit úsilí občanského odporu proti teroru neočkovaných tím, že se budeme chovat jako tlupa neandrtálců. Národní demokracie podporuje ze své podstaty protitotalitní akce, vznešenou myšlenku národovectví ale diskreditovat nehodláme. Proti našim nepřátelům musíme stát hrdě a s hlavou vztyčenou!

Tam kde vládne bezpráví, je veřejný odpor povinností!

Jan Mrázek
MO ND Chomutov

smart
smart