Radim M.: Rasismus v USA?

Jelikož se na vás v poslední době kvůli smrti zdrogovaného kriminálníka ze všech médii valí velmi silná masáž o rasismu v USA, pojďme si nyní stručně rozebrat, jak to ve skutečnosti je.

Média, jež všechna mají jako přes kopírák stejný ideologický názor, se vám snaží vnutit představu o USA jako o zemi, kde bují silně zakořeněný rasismus bílých vůči černým. Ano, to zcela bezpochyby. V USA bují rasismus ale jaksi úplně obráceně, než se nám prezentuje.

Od 60. let je do amerického obyvatelstva horem spodem tlačena multikulturní propaganda, je prováděna nucená integrace, o které bílé obyvatelstvo nikdy nehlasovalo a dle průzkumů si ji ani nepřálo.

Rovnostáři například při segregaci upozorňovali na to, že existují oddělené autobusy, restaurace, umývárny atd, kam černí nesmějí. Jenže jaksi zapomínají zmínit, že do těch barevných částí zase nesměli bílí. A vadilo bílým, že tam nesmějí? Evidentně ne. Proč taky. Zatímco obráceně to údajně strašně škodí / vadí celé společnosti.

Jelikož se integrace v prvních několika vlnách totálně nevydařila, tak vládní činitelé, místo aby od ní upustili a přiznali, že šlo o slepou uličku, tak ji ještě naopak zesilovali. Za rok 1990 například utratila Kalifornie na integraci rekordních a neuvěřitelných 500 milionů $.

Výsledek? Centra velkých amerických měst bez bílého obyvatelstva, které doslova prchlo na předměstí nebo rovnou na venkov jako reakce na údajně bezproblémové soužití s černochy. Masivní nárůst kriminality, všeobecný kulturní úpadek a degenerace obyvatelstva. Předměstí velkých měst (typicky např. LA či Chicago) ovládají mladistvé černošské gangy. Typický úkaz toho, co udělala integrace černých mezi bílé, je město Detroit, kde se uvádí, že je bezpečnější jít sloužit do Afghánistánu, než zde žít. Doporučuji shlédnout tento dokument.

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12012847801-mesta-zlocinu/217382563970004-mesta-zlocinu-chicago

Americká integrační, multikulti a liberální politika za 50 let způsobila, že podíl bílého obyvatelstva kvůli míšení a změně životního stylu klesl z 90 % na aktuálních 50 %. Podle amerického národního centra byl počet bílých prvňáčků v roce 2015 poprvé v historii menší než 50 %. Dle průzkumů dnes schvaluje míšení ras v USA 87 % Američanů, v roce 1969 to bylo 17 %. Řada hlasování na Jihu států v 60. letech ukázala, že proti násilné integraci bylo více než 95 % bělochů i většina černochů. Stálo to za to?

Soužití s černochy v USA je doslova a do písmene očistec. To vám mezi čtyřma očima řekne kdokoliv, kdo nebude mít strach z postihu. Druhá strana vám samozřejmě bude tvrdit opak. Bude vám tvrdit, že se vám to zdá a že jste rasisti. Nebudu to zde dále rozebírat. Své tvrzení vám doložím jednou jedinou tabulkou ministerstva spravedlnosti, kterou udeřím hřebíček na hlavičku.

Tabulka, kterou si prosím velmi dobře zapamatujte, jasně dokazuje, kdo na kom páchá trestnou činnost, přestože do vás ČT přes CNN tlačí obraz bělochy šikanovaných Afroameričanů.

Kvůli snazší identifikaci policie v USA vždy k trestnému činu přidává etnikum pachatele. V některých evropských zemích je toto zakázáno. Tím dostáváte naprosto věrohodná a nezpochybnitelná data přímo od orgánů.

Nejčastější omluva (výmluva) rovnostářů na statisticky jasně doložený černošský teror vůči bílému obyvatelstvu, je to, že pachatelé nemají práci, jsou frustrováni, diskriminování atd. Copak když nemám práci, tak mě to opravňuje k tomu páchat trestnou činnost? Neměl bych raději udělat všechno proto, abych si ji našel? Za to, že černí nemají práci, pochopitelně mohou běloši, protože je při ucházení o práci diskriminují. Léta masáže vytvořila takovou atmosféru strachu, že personalisté například, mají-li dva uchazeče, z nichž jeden je bílý a druhý barevný, téměř vždy přijmout barevného, bez ohledu na to, že bílý má vyšší vzdělání a lepší kvalifikaci. To potvrzují i Češi, kteří v USA pracovali nebo trvale žijí, viz například Zdena Mašínová, kterou asi nebude nikdo obviňovat z primitivního rasismu a která prohlásila, že „proto, abyste v dnešních USA mohli dostat práci, měli byste se natřít na černo.“

Za tuto masáž je kromě tradičních posts zodpovědná zejména CNN a od ní odvozené větve. Pokud se vám nějakým způsobem nepozdává ČT, tak vězte, že ta je ve srovnání se CNN nebo BBC ještě velmi slabý odvar. Ze všech kontinentů světa nejvíce zpravodajství a reportáží na CNN pochází z Afriky.

Dále se například rok co rok při udělování Oscarů papouškuje, že mezi oceněnými nejsou žádní černoši. Jako bychom mohli za to, že jejich herecké výkony na ocenění nestačí. A to, že tam nejsou Indové, Indiáni, Aboriginci a Asiati nikomu nevadí? Proč nás rok co rok krmí pouze černochy, když se údajně měří všem stejným metrem? Stejně tak já mohu podat stížnost, že v NBA nejsou téměř žádní běloši. To nikomu nevadí?

Na každou kauzu typu G. Floyd se reaguje ještě větší integrací a ústupky demonstrujícím, tvořeným anarchisty, třetím pohlavím a primitivními vykřičenými černochy. I když kdo chce kam, pomozme mu tam. Kde je napsáno, že voliči musí nutně volit republikány nebo demokraty? Bohužel volby co volby na západě vítězí pokrytecké, zednářské strany, protože se jim podařilo vnutit lidem představu, že jako jediné reprezentují demokracii. Inu, několik desítek let silná masáž udělala svoje. Reálně se obávám, že již bohužel není cesty zpět.

Na amerických školách záměrně přepisují dějiny. Kryštof Kolumbus je například na dnešních školách líčen jako krvelačný dobyvatel, který má svědomí tisíce mrtvých nevinných Indiánů1, zatímco například M. L. King je nezpochybnitelná ikona jako u nás V. Havel. M. L. King, který peníze od KGB utrácel za alkohol a prostitutky, jemuž veškeré jeho dnes horlivě citované projevy, které se naučil nazpamět, napsal jeho manager – židovský komunista S. Levinson. M. L. King, který opsal svou diplomovou práci na Boston university od bílého pastora, za kterou dostal doktorský titul (jenom proto, že byl černoch). M. L. King, jehož zpráva od FBI byla zapečetěna až do roku 2027, protože, jak řekla jeho manželka, „její odhalení by mu zničilo pověst“. Navzdory tomu mají v USA po tomto zvrhlíkovi státní svátek a některá moudrá hlava dokonce navrhla doplnit Bibli o jeho citáty.

Kvůli politické korektnosti je naplánována změna amerických bankovek. Pyramida s vševědoucím okem na zadní straně zůstane, ale reprezentanti na přední straně mají být nahrazeni, protože nějaká moudrá hlava přišla na to, že jsou všichni bílí jako tvaroh a to prý neodpovídá dnešním Spojeným státům. B. Franklina má například nahradit Hariet Tubmanová.

Jako typický úkaz rasismu v USA je předkládán Ku-Klux-Klan, který jen pro vaši informaci vznikl mimo jiné jako domobrana, jako reakce na výskyt zvýšené kriminality černých páchané na bílých. Ano, v 19. století, protože už tehdy, v podstatě ihned po zrušení otroctví, byly s černochy úplně stejné problémy, jako jsou dnes – krádeže, přepadávání, dokonce i znásilnění a vraždy. Neznámější lynč černocha v Texasu byl například reakcí na to, že tento zavraždil téměř nemohoucí bílou stařenku v jejím domě.

Proč ruku v ruce s tím nejsou zmiňováni Černí panteři, netuším. Černí panteři, jejichž někteří představitelé v 60. letech prohlašovali, že černoši jsou nadřazená rasa a kteří se činí do dnešních dní. Šéf jejich philadelphské buňky Samir Shabazz například při jednom ze svým meetingů v roce 2008 prohlásil: I hate white people, all of them, we should go a kill some of their babies, Black power!! Dále je autorem těchto výroků: We should skin them alive, pour acid on them, sic pit bulls on them, bust their heads with rocks and even raid nurseries to “kill everything white in sight.” “I would love nothing more than to come home with a cracker’s head in my book bag,” Tohoto „sympaťáka“ v akci můžete shlédnout například zde:

https://www.youtube.com/watch?v=oBhzJnJIilI

Co na to antifa?

Kauza Floyd

George Floyd, kvůli němuž vyšli do ulic tisíce lidí a kvůli němuž byla rozpuštěna městská policie v Minneapolis, byl devětkrát trestaný, včetně loupežného přepadení těhotné ženy. Několik let strávil ve vězení. Při placení padělanými bankovkami v obchodě byl pod vlivem drog. Navzdory těmto faktům je tento jedinec veřejnosti prezentován jako klidný, vyrovnaný, sympatický člověk s vysokými morálními kvalitami. Toto hodnocení slepě převzala a odvysílala i ČT. Ve stejném hávu byl mimochodem v roce 1992 vykreslen i Rodney King.

Starostka Washingtonu, zakomplexovaná černoška a loutka mainstreamu Muriel Bowser, nechala kvůli tomuto kriminálníkovi přes celou hlavní třídu žlutou barvou natřít nápis „BLACK LIFES MATTER“.

https://www.curbed.com/2020/6/5/21281759/black-lives-matter-dc-muriel-bowser-street-paint

Dovedete si představit, kdyby nějaký bílý starosta ve svém městě nechal přes hlavní třídu natřít nápis “WHITE LIFES MATTER“? (A důvody k tomu jsou! Vražd bílých Američanů černochy s rasovým podtextem je v USA nejvíce na světě, na druhém místě je pak Jihoafrická republika). Patrně by následovala třetí světová válka, které by předcházel lynč starosty rozběsněnými davy.

Ničení soch

Rozběsněné davy pokrokových intelektuálů projevili svoji tolerantnost nejen v USA, ale i jiných městech po celém světě. V Bristolu například strhli sochu Edwarda Colstona, který vlastnil otroky.

https://theglobalherald.com/news/bristol-protesters-pull-down-statue-of-17th-century-slave-trader-george-floyd-protests/

Strhávání soch je v poslední době vůbec populárním sportem. Při posledních rasových nepokojích v USA byly strženy sochy konfederačních vojáků na několika místech. Reakce policie, úřadů, politiků a soudů? Žádné! Žádné stížnosti, žádná trestní oznámení. Kde to skončí? Budou strženy sochy otců zakladatelů, např. A. Lincolna, který byl pro repatriaci černochů do Afriky, nebo T. Jeffersona, který sám vlastnil otroky?

A věřte tomu nebo ne, tento týden byla na čtyřech místech USA poničena socha Kryštofa Kolumba. V Bostonu mu usekli hlavu, v Richmondu ho rovnou strhli (rituálně popravili) a v Miami ho posprejovali hanlivými nápisy. Reakce úřadů? Ani jedno jediné trestní oznámení! Žádné reakce ze strany vládních představitelů.

https://www.youtube.com/watch?v=sWlpURGYHoA

Zkuste si v USA strhnout sochu například M. L. Kinga a uvidíte, co bude následovat.

Povšimněte si prosím jedné maličkosti. Mezi demonstranty nejsou žádní Asiati, Indové, Latinoameričané anebo Indiáni, u kterých bych to čekal mnohem více. Možná by stálo za to zeptat se těchto etnik mimo kameru, co si myslí o soužití s černochy. Japonští a Korejští majitelé obchodů v LA by vám o tom při obraně svých obchodů v roce 1992 mohli povykládat.

Protestující požadují „lepší společnost“. Jakou proboha? Společnost bez policie, bez zákonů nebo rovnou bez bílých? Společnost, kde nebudou muset pracovat, dodržovat zákony a budou mít vše zadarmo a až pod nos? Kde to vše skončí? Kam až budeme ustupovat, co vše si necháme líbit? Policisté, kteří mají bránit tomu, aby davy zapalovaly auta a rabovaly obchody, tak na některých místech společně s demonstranty poklekají na jedno koleno, Národní garda s nimi tančí Macarenu.

Bílí policisté mají kvůli médiím pověst rasistů. Údajně diskriminují černochy, proti kterým záměrně používají nepřiměřené zákroky. Ano, zásah proti G. Floydovi byl nepřiměřený, ale na druhou stranu se jedná o standardní policejní postup při zatýkání napříč celými státy uplatňovaný bez ohledy na rasu, včetně bílé. A vy se divíte, když USA jsou země s největší kriminalitou a počtem vězňů na světě? Které etnikum dominuje těmto statistikám, si domyslete sami.

A jen tak mimochodem. Když demonstranti vyzdvihují zneužívání zákona bílými policisty – věděli jste, že v letech 1995 a 1996 bylo 48 důstojníků neworleanské policie obviněno z nechutných kriminálních činů včetně vražd, znásilnění, obchodu s drogami a vydírání? Jinými slovy arci zneužívání svého postavení. Jen tak pro vaši informaci, všichni byli černoši a mnoho z nich bylo přijato v rámci zvýhodňování menšin. Demonstrace? Žádné. Proč taky, byli přece černí.

Asi zde nemusím zmiňovat, že v USA se všem neměří stejným metrem. Naši bílí kolegové to v dnešních USA skutečně nemají jednoduché. Zapřemýšlejte nad filmem Planeta opic.

Závěr: Ať se Vám to hodí do krámu, nebo ne, realita je taková, že největší rasisté v USA jsou černoši, kteří se do dnešního dne nedokázali vyrovnat se svou minulostí. Ani ne tak s otrockou, jako spíš s tím, že nic významného nikdy nedokázali. Za to samozřejmě mohou bílí, že ano. Bílí, kteří je integrovali, kteří do nich nacpali miliardy, bílí, kteří je neustále zvýhodňují, a přehlíží jejich kriminalitu.

Tak či tak bílý muž v USA definitivně končí. To, co se aktuálně děje v USA, je konec. Jsou-li strhávány i sochy Kryštofa Kolumba a politická reprezentace na to nikterak nereaguje, tak už ani není za co bojovat.

Pointa?

My si ovšem v  žádném případě nenechme vsugerovat nějaký pocit viny. Protože žádný takový neexistuje! Za problémy barevných nejsme nikterak zodpovědni. To se netýká jen USA. Každý svého štěstí strůjcem. Každý sklízí, co zasévá. Nejsme nikterak povinni žít v multikulturní společnosti. Naopak – probuďme v sobě více bílé hrdosti a nenechme si na ni nikým sahat. Vždyť tato planeta vděčí za veškerou civilizaci právě nám.

1 „nevinných“ indiánů, kteří přepadávali a masakrovali karavany bílých osadníků, skalpovávali bílé muže a bílé ženy opékali nad ohněm zaživa.