Stanovisko Národní demokracie k nynější vládní krizi

Stanovisko Národní demokracie k nynější vládní krizi

V současné době probíhají ve vládě spory mezi Bohuslavem Sobotkou a Andrejem Babišem.  Národní demokracie považuje tyto konflikty za nedůstojné divadlo, které rozhodně není sporem o ideové směřování vlády, nýbrž pouhým bojem o koryta a snahou o získání co nejvíce mandátů v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny.
 
Národní demokraté proto v tomto sporu nepodporují ani jednu ze stran. Jak ČSSD, tak ANO prosazují stejnou protinárodní politiku. Obě uskupení likvidují živnostníky, upřednostňují cizí nepřizpůsobivé nad občany ČR, podporují diktát EU, nepřipustí jakoukoliv diskuzi o smyslu našeho členství v NATO a svými kroky přispívají k přeměně České republiky na multi-kulti stát s extrémní kriminalitou po vzoru Německa. Zde je důležité si uvědomit, že jakkoliv se Babiš naoko snaží vymezit proti multikulturalismu (aby neodradil voliče), stále má hnutí plné proislámských politiků (Zlatuška, Jourová, Pelikán, Krnáčová, Žilková…), čímž se řadí po bok pravdoláskařským stranám typu ČSSD, Zelených nebo TOP 09.
 
Národní demokracie je přesvědčena, že do české politiky nepatří ani Sobotka, ani Babiš, ani další podobná individua, která už 28 let (a mnohdy ještě déle) decimují naši zemi. Proti současným parlamentním stranám proto nabízíme alternativu. Celkem 10 vlasteneckých stran s pronárodním a proti-imigračním programem se domluvilo na společném postupu v podzimních parlamentních volbách a jejich členy najdete na kandidátce ,,ROZUMNÍ – stop migraci a diktátu EU – peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým…“
 
předsednictvo ND, 12. 5. 2017