Stanovisko Národní demokracie k současnému vývoji Superkrize. Výzva k předčasným volbám!

Vláda a mainstreamová média přitvrzují v boji proti normálnímu životu, jaký jsme znali posledních více než 50 let.
Pravděpodobně falšují nebo si po svém vykládají čísla související s přechody k přísnějším stupňům protiepidemického systému, a tím přistupují k většímu omezování lidských práv.

Vedou brutální zastrašovací kampaň a místo snahy o skutečné řešení situace (přistupovat ke koronaviru stejně, jako se přistupovalo a přistupuje k ostatním virózám) směřují pozornost občanů pouze k vakcinaci.

Pozorujeme přerod premiéra Babiše od lavírování mezi zdravým rozumem a požadavky globalistů k podvolení se diktátu mocných tohoto světa. Dnes už premiér ČR nehledá žádné logické řešení uměle vyvolané Superkrize, ale pouze adoruje vakcinaci. Tím se bohužel řadí po bok globalistických exponentů jako je George Soros a Bill Gates.

Jeho chování se bohužel ozřejmilo v minulých dnech, kdy se na veřejnost dostala informace o jeho vstupu do Bakalova globalistického Aspen Institutu.

Členové těchto globalistických spolků jsou vázáni loajalitou k svému programu a ten v tomto uskupení určují lidé kolem Joe Bidena, Madeleine Albrightové a jiných členů tzv. Deep State. Patří mezi ně především Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra, jenž organizuje setkávání globalistů v Davosu a je autorem knih 4. průmyslová revoluce a Bible globalistů Covid-19: Velký reset. Tam propaguje celosvětové zchudnutí, tedy něco, co si my, občané České republiky a lidé celého světa, nepřejeme.

Dvojí loajalitu Andreje Babiše, tedy i současnou loajalitu k lidu české země, si proto nelze představit. Velmi alarmující je navíc fakt, že v tomto spolku (Aspen Institut) není premiér vůbec sám, ale úkoly v něm přijímají i další významní členové vlády, a to místopředsedové Jan Hamáček (ministr vnitra) a Karel Havlíček (ministr průmyslu a obchodu a ministr dopravy). Členy jsou též ministr školství Robert Plaga a ministryně sociálních věcí Jana Maláčová.

Jakou tedy politiku asi může tato vláda prosazovat? Politiku, která je v zájmu občanů ČR? Nebo politiku v zájmu globalistů, to je prosazování ohromného zadlužování státu skrz aktuální schválení sedmiletého rozpočtu EU? Chudnutí a masivní rozšíření exekucí obyvatelstva ČR, očkování lidí nebezpečnými vakcínami, šmírování mimo jiné skrze s ohledem na zdraví diskutabilní sítě 5G, izolování lidí, zavírání restaurací a další agendu, která by byla před několika lety nepředstavitelná?

Činy vlády vypovídají spíše o tom druhém, tedy o ohrožení životních zájmů našeho obyvatelstva. Této vládě již nelze nadále věřit, její vrcholní představitelé se odkopali a zpronevěřili se svému slibu, kterým je hájit zájmy lidu České republiky.

Na druhou stranu nevidíme skutečnou alternativu ani v současné parlamentní opozici, zejména v Pirátech a Demobloku. Ačkoliv tyto strany v detailech kritizují vládní postup, dělají to spíše proto, aby se vůči vládě za každou cenu vymezily, než proto, že by s ní ideově nesouhlasily. Vzhledem ke zkušenostem z marasmu, který jsme viděli za Nečasovy vlády (ODS, TOP 09+STAN), nebo ke způsobu, jakým je nyní vedena „Hřibova“ Praha, si neděláme sebemenší iluze, že by se tyto strany nyní u vlády chovaly lépe.

Národní demokracie vyzývá vládu k podání demise a prezidenta ČR k vyhlášení předčasných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR na jaře 2021. Národní demokracie se bude těchto voleb, společně s ostatními pronárodními subjekty, účastnit, a pokud v nich dostane důvěru, vrátíme život do normálních kolejí!

14. prosince 2020, předsednictvo Národní demokracie