Tábor lidu – 11. řijna 2015 / Teplice

Další Tábor lidu se rozhodla uspořádat místní organizace ND v Teplicích. Právě v tomto městě mají již velmi konkrétní zkušenosti s mohamedánskými komunitami a jejich chováním k starousedlíkům. A co na to pan Kubera?

Místní organizace Národní demokracie v Chomutově, Děčíně a Ústí nad Labem svolávají a organizují „Tábor lidu v Teplicích”. Akce proběhne v neděli 11. října 2015 od 14:00 hodin na Náměstí Svobody v Teplicích.

Jménem Národní demokracie srdečně zveme všechny Tepličany a občany okolních obcí k účasti! Vezměte své rodiny, přátele a známé a přijďte nebo přijeďte na teplické Náměstí Svobody podpořit správnou věc!

Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi, vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě!

Účast dalších občanských skupin a veřejně známých osob je vítána!

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li vystoupit se svým projevem,
kontaktujte prosím předsedu chomutovských národních demokratů pana Jana
Mrázka na e-mailu: nd.chomutov@seznam.cz.

Součástí Tábora lidu v Teplicích nebudou jen projevy. Na místě bude také petiční stánek, kde budete moci připojit svůj podpis na petici  požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

V neděli 11. října 2015 ve 14:00 hodin na shledanou!

Vaše Národní demokracie,
státotvorná strana českých vlastenců