Tábor lidu Česká Skalice – 10. října 2015

Místní organizace Národní demokracie v České Skalici a Náchodě svolávají a organizují „Tábor lidu v České Skalici”. Akce proběhne v sobotu 10. října 2015 od 15:00 hodin na Husově náměstí v České Skalici.

Jménem Národní demokracie srdečně zveme všechny občany České Skalice a okolních obcí k účasti! Vezměte své rodiny, přátele a známé a přijďte nebo přijeďte na českoskalické Husovo náměstí podpořit správnou věc! Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi, vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě!

Účast dalších občanských skupin a veřejně známých osob je vítána! Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li vystoupit se svým projevem, kontaktujte prosím předsedu českoskalických národních demokratů pana Roberta Peovského na e-mailu: nd.ceskaskalice@seznam.cz.

Součástí Tábora lidu v České Skalici nebudou jen projevy řečníků. Na místě bude také petiční stánek, kde budete moci připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

V sobotu 10. října 2015 v 15:00 hodin na shledanou!

Vaše Národní demokracie,
státotvorná strana českých vlastenců