Tábor lidu v Brně – 3. října 2015

Místní organizace Národní demokracie v Brně svolává a organizuje „Tábor lidu v Brně”. Akce proběhne v sobotu 3. října 2015 od 15:00 hodin na Moravském náměstí (v parku) v Brně.

Jménem Národní demokracie srdečně zveme všechny občany Brna a okolních obcí k účasti! Vezměte své rodiny, přátele a známé a přijďte nebo přijeďte na brněnské Moravské náměstí podpořit správnou věc! Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi, vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě!

Účast dalších občanských skupin a veřejně známých osob je vítána!

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li vystoupit se svým projevem, kontaktujte prosím předsedu brněnských národních demokratů pana Milana Daněčka na e-mailu: nd.brno@seznam.cz.

Součástí Tábora lidu v Brně nebudou jen projevy řečníků. Na místě bude také petiční stánek, kde budete moci připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie. Po ukončení hlavní části následuje pochod k sídlu ombudsmanky Šabatové.

V sobotu 3. října 2015 v 15:00 hodin na shledanou!

Vaše Národní demokracie,
státotvorná strana českých vlastenců