Tak to tady máme: Nakonec nás napadne Německo!

Nebude to poprvé! Žijí ještě lidé, kteří si pamatují. 

„Evropa ultranacionalistů – když oni vyhrají – to budeme mít takovou Evropu jen v této věci, ale také v každé jiné. Potřebujeme ducha evropského společenství. A v případě nutnosti to musí být vynucené silou. Nemůže být – a já patřím k lidem, kteří to říkají -, abychom v XXI. století globalizaci a globální problémy řešily nacionalismem. V jistém okamžiku třeba zabojovat a nutno říci, že v případě nutnosti budeme proti jiným bojovat, abychom dosáhli svého cíle. „


Sieg Heil, chtělo by se dodat.

Martin Schulz


Martin Schulz, předseda Evropského parlamentu, a je známo, že Evropské unii kraluje Německo, se vyjádřil jasně a nekompromisně. Kdo nesouhlasí s diktátem EU ve věci imigrace, je nepřítel a bude vůči němu použita síla. Válkychtivé a skrze Evropskou unii posílené Německo nám opět vyhrožuje. Od dosavadního měkkého vyhrožování typu „dotace vám nedáme“, které – zdá se jim – nezapůsobily, tedy Německo přitvrdilo.

Prostě a jednoduše: Eurosojuz si rozvracet nedáme!

Vyhrožování euroskeptikům, kteří si přejí Evropu svobodných národů a suverénních států, nabírá na obrátkách. Přidávají se i mainstreamová média, která euroskeptikům přiklepávají nálepky s pejorativním nádechem a nazývají je nacionalisty, izolacionisty, populisty či xenofoby.

EU nám vyhlásila válku! Němec Martin Schulz začal otevřeně vyhrožovat bránícím se státům V 4, tedy Polsku, Maďarsku, Česku a Slovensku použitím síly, nepodrobí-li se nesmyslným kvótám a povinnému přerozdělování muslimských imigrantů. Použitím síly! Neslyšeli jsme to už kdysi? Čím se liší vyhrožování Schulzovo od vyhrožování Hitlerova? Tehdy nás zradili spojenci a vlastní 5. kolona kolem hranic. Dnes jako by se historie opakovala. Nemáme sice milionovou cizojazyčnou zrádnou kolonu na hranicích, ale máme možná hrozivější zrádcovskou kolonu, složenou z eurohujerů. A ta nám vládne!

Nechcete imigranty, vy rasisti, tak vás donutíme! Silou!

Jak je možné nevybavit si srpnovou Vyšehradskou přísahu na Táboře lidu? Kdo by čekal, že to bude trvat necelý měsíc a německá hrozba je zde!

Muselo to vyplavat na povrch: naším skutečným nepřítelem nejsou uprchlíci, tím je Německo, pevně držené v hrsti Spojenými státy. Však národ už to tušil, když v posledních měsících stále více začal upřednostňovat českou zkratku tohoto militantního státu před anglickou. SS se vrací!

Češi, Slezané, Moravané: připravujte se na odpor. Vyjděme do ulic, všude a nikoliv pouze v Praze, vyjděme v takovém množství, které donutí naši labilní vládu nepodlehnout výhružkám a sebevědomě se ohradit vůči této neskonalé drzosti!

Vlasti zdar!