Tábor lidu v Olomouci

Další Tábor lidu, které jsou zamřené proti zemským škůdcům, kteří pro vlastní prospěch ohrožují na životě vlastní národ následováním imigrační politiky EU, proběhne 7. listopadu 2015 v Olomouci.

Místní organizace Národní demokracie v Přerově spolu s místní organizací RSČMS v Olomouci svolávají a organizují „Tábor lidu v Olomouci”. Akce proběhne v sobotu 7. listopadu 2015 ve 14:00 hodin na Horním náměstí v Olomouci, poblíž sousoší Svaté trojice. Po skončení hlavní části se uskuteční kratší pochod přes historickou část města směrem k Náměstí republiky, kde bude celá akce ukončena.

Srdečně zveme všechny Olomoučany a občany okolních obcí k účasti! Vezměte své rodiny, přátele a známé a přijďte nebo přijeďte na olomoucké Horní náměstí podpořit správnou věc! Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi, vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě!

Tato demonstrace je otevřenou akcí pro všechny lidi dobré vůle, které spojuje společná věc. Proto také zároveň zveme členy všech vlasteneckých politických stran, hnutí a občanských spolků a veřejně známé osoby.

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li vystoupit se svým projevem, kontaktujte prosím předsedu přerovských národních demokratů pana Martina
Zdráhala na e-mailu: zdrahal.m@seznam.cz.

Součástí Tábora lidu v Olomouci nebudou jen projevy. Na místě bude také petiční stánek, kde budete moci připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

V sobotu 7. listopadu 2015 ve 14:00 hodin na shledanou!
Vaše Národní demokracie,
státotvorná strana českých vlastenců


Plakát ve formátu JPG proti tisk,
vylepování a rozdávání
 ikona_letak_olomouc