Tak děti, vyčůrat, umýt zoubky a spát

ZLATÝ STANDARD – jediný ekonomicko-politický program v zemi, olupované domácí vlastizrádnou bandou, který je schopen tuto cestu do pekla zastavit!!!

Jak si mnozí z vás všimli, tak od počátku roku zlato posílilo o cca 20 % a stříbro dokonce o 25 %. Zásadní otázka zní, jaké síly uvedly do pohybu cenovou křivku směrem vzhůru? Kdybych znal přesnou odpověď, byl bych buď génius, nebo bych měl insidera v místnostech, kde se rozhoduje o všem, nejen o pár komoditách, protože již dlouho není ekonomika řízena zákonitostmi trhu, ale je deformována mocnými tohoto světa. Kdo drží ruku nad finanční a komoditní „skřínkou poznání“ nevím, zatím mi nevolali, ani mě nepozvali na jednání.

Domnívám se, a z toho jsem i vycházel, když jsem v článcích již před dvaceti měsíci vyzýval odpovědné konzervativce a vlastence k nákupu drahých kovů, že těžební náklady byly na hranici rentability a těžební společnosti pracovaly s červenými čísly. Dalším důvodem je skrytá inflace, kterou na celém světě lidi cítí v obchodech a ve službách, i když je jim vnucována teorie deflace a záporných úroků. Je prostě krize morálky a k moci se dostávají opravdové, s prominutím, sračky, které loutkovodiči vodí jak slepého koně. V neposlední řadě je na „vině“ vzestupu drahých kovů politická situace. Roste napětí války s Ruskem a náš herec posílá proti Rusku 100 profíků do Pobaltí a nevíme dne, kdy Číňané skončí skupování amerických dluhopisů, ba naopak budou chtít splatit dluhopisy již splatné. Potom dojde k resetu.

Musím konstatovat, že mnoho lidí stále si koupí spíše papírové zlato než fyzické, protože uvěří makléřům, kteří vás budou přesvědčovat, že fyzické zlato je problém, zatímco papírové je možno kdykoliv vyměnit. Tak tento podvod má několik rovin. Za prvé – papírového zlata bylo bez podložení vydáno několikanásobně více, což při zdravém rozumu nejde, ale v kabalistickém systému je toto systémové. Za druhé jde zde jen o provize firem a makléřů, kterým je u zadku Vaše investice, jde jim jen a pouze o provizi a neředěný kokain na večírcích za ně. A za třetí na burze není rozdíl v ceně papírového zlata a zlata fyzického. To je fakt síla.

Závěrem musím konstatovat, že největší a nejprimitivnější představitelé proti zavedení Zlatého Standardu poukazují na nedostatek zlatého kovu, ale je zákonité, že se cena přizpůsobí ekvivalentu. Vím, že se dožiju doby, kdy se na dnešní poměry bude za unci zlata (31,1 gr) platit ne 1300 USD, ale 50.000 USD. A poměr stříbra a zlata nebude dnešních 65:1 , ale historických 15:1. Tak děti, vyčůrat, umýt zoubky a spát.

zlato