Američtí vojáci u nás nejsou vítáni

Národní demokracie důrazně protestuje proti průjezdu amerických vojsk přes území České republiky. Považujeme to za primitivní demonstraci síly, jež má vést k zastrašení všech, kteří vystupují proti zločinné politice NATO i USA. Den vstupu amerických vojsk na české území je o to symboličtější, že se koná přesně 74 let od atentátu na Reinharda Heydricha.

V současnosti sice nejsme přímo okupováni, ale naše postavení je otrocké. Nejsme již suverénním státem, který by si sám na základě vůle svých občanů rozhodoval o vnitřní i vnější politice. Jako se o našich osudech dříve rozhodovalo v Berlíně a Moskvě, dnes se o nás všech rozhoduje v Bruselu a Washingtonu. V souvislosti s prohlubující se migrační, ale vůbec politickou krizí v Evropě je třeba připravovat se na odchod z Evropské unie a NATO, což jsou kroky nezbytné pro obnovení státní svrchovanosti.

Rádi bychom využili této příležitosti, kdy k nám bez pozvání vstupují američtí vojáci, abychom jim jasně vzkázali, že u nás nejsou vítáni. Národní demokracie nepovažuje americkou armádu za spojeneckou, ačkoli jí de iure je, a americkou vládu pokládá za nepřátelskou našim národním zájmům. Takovou bude do doby, dokud budou USA hlavní globální silou prosazující západní hegemonii, liberální model demokracie a neomarxistickou ideologii, která ničí vše, co by nám všem mělo být drahé. A dokud se prostřednictvím svých ambasadorů bude vměšovat do vnitřních záležitostí České republiky, a porušovat tak Vídeňskou úmluvu o diplomatických stycích, již sami podepsali.

Předsednictvo Národní demokracie