TOP hovadiny s Izraelem a ČSSD

Prásk! No ty vole, to byla šupa! A tentokrát v Bruselu.

Nebudu hrát laciné divadélko a nebudu vyjadřovat soustrast obětem. Budu hajzl a řeknu to natvrdo. Brusel hrál se svými občany ruskou ruletu tím, že zaváděl dlouhodobě multikulti. No a holt na někoho vyšel černý Petr. Smůla. Sklidili, co zaseli.

Po těchto událostech začala, jak už je zvykem v Evropě, panika a hysterie. Po městech běhají policisté a vojáci. To už tu bylo, myslím, že na podzim. A je to tu zase. Změnilo se po Paříži něco? Ne! Moment, vlastně něco ano. Přibylo vetřelců.

A jaké řešení nabízí TOPka? Podle článku na parlamentních listech zde.

Co se tam píše? Že se Evropa nachází v bezpečnostní krizi. Ó, to je mi ale novinka. Kdopak se nám o to asi postaral, že?

Co sTOPka navrhuje? Pozveme sem izraelské experty, aby vycvičili naše bezpečnostní jednotky v boji s terorismem. To samozřejmě bude stát miliony, a kdopak to zase zaplatí ze svých daní, přesčasů a prací o sobotách? Nebo si na to půjčíme u mezinárodní bankovní lichvy? Připíšeme to ke státnímu dluhu a další generace to zaplatí?

A co tenhle výrok?

„Bezpečnostní principy v Evropě začínají fungovat, začíná mezi sebou komunikovat policie, začínají umět přenášet informace v reálném čase, je tady snaha uzavřít Evropu ilegální migraci a snaha začít se orientovat na lidi, kteří pomoc skutečně potřebují.“

Ty vole, tak to si ze mně děláte prdel? Oni ZAČÍNAJÍ? To jako teď? A co dělali celou tu dobu? Nic? Ale peníze dostávali. Kocourkov. Jo, práce ve státních institucích, to je lážo plážo. Zkuste nedělat svou práci v soukromé firmě jako zaměstnanec a jen brát peníze. Uvidíme, jak dlouho tam zůstanete.

Další věc je, že by záložáci měli v případě ohrožení hlídat veřejné budovy – krajský úřad, nádraží, veřejnou dopravu, radnici. Hm, radnici, jo? Třeba tu v Liberci, kde visel ten megaobří transparent parodující Putina, že je jako Hitler? Kolik pak asi stál ten transparent? Kdopak ho asi zaplatil? Z čích peněz? A kdo si tím přihrával politické body? A co takhle hlídat tibetské vlajky? To by těm islámským teroristům ukázalo, že na radnici teda ne.

A jak na to dívá ČSSD? Ta žije v zemi, kde zítra znamená již dnes a Chovanec spolupráci s Izraelem už zařídil. Ó, jaký to vizionář!

Takže se pokusím o shrnutí. TOPka nebo ČSSD? To je jedno. Sláva Izraeli, to bude kšeft! Výcviky za miliony, bezpečnostní rámy a kamery za stamiliony. To bude bakšiš. To zase budou tendry. To se bude lobbovat jedna báseň. A my zase budeme platit jako sprostý idioti za softwary, elektronické rámy a krámy na letištích a úřadech.

Je zajímavý, že jak TOPka, tak ČSSD si vzpomněla zrovna na Izrael. Proč naše složky necvičí naše nej nej nej vzory z USA? Proč zrovna Izrael? Že by sionistická konspirace? Možná ano, možná ne. Nebo tu je jen prostě silná lobby.

Co je ale nejdůležitější a co z toho vyplývá?

TOP09 ANI ČSSD NECHTĚJÍ ZASTAVIT IMIGRAČNÍ INVAZI!

Oni nechtějí řešit PŘÍČINU problému a tou je INVAZE vetřelců. Oni chtějí jen řešit následky. To je více peněz, více armády, více policie, více krámů, více kamer, více byrokracie, více záložáků.

TOP09 je havlistický EU sračkomet a ČSSD už dávno taky. Jenom její retardovaní voliči si toho pořád nevšimli. Takže je dost možné, že po dalších volbách budeme svědky nové opoziční smlouvy. A to bude koalice TOP09 a ČSSD, resp. Kalousek se Sobotkou v posteli. A proč? Protože Babiš. Ten podle mě vyhraje příští volby. Lidé jsou nebetyčně blbí. Na koblihu už možná neskočí, ale ďábel liška mazaná Andrej nasadí trumfy jako protiimigrantskou rétoriku (i když jeho straníci v Bruselu hlasovali PRO kvóty, ale kdo si na to u voleb vzpomene, že?), dále nasadí zlevnění piva, to se Čecháčci poveselí, a nakonec přidá těžkej kalibr. Když nezaberou koblihy, tak vodňanský kuře ANO. Tak určitě.

Tak tedy, co by se mělo udělat?

Řešení:

Bod číslo 1) UZAVŘÍT HRANICE – žádní čmoudi v ČR, žádné BUM BUM na letišti humanitárního bombardování nebo v metru. Sedlácká logika. Tečka.

Bod číslo 2) NÁRODNÍ DOMOBRANA místo záložáků a bezpečnostních složek s příchutí Izraele

Na Izrael bych se totálně zvysoka víte co. Izrael pro nás nikdy nic neudělal a ani neudělá! Místo toho navrhuji výše zmíněné body a k tomu bych přidal spolupráci v rámci V4, třeba to zkusit u Poláků. Ani bych se nebál požádat o trénink a expertízu v Rakousku. Takže tak!

Narodni demokracie bruselsky teror