(Ne)veselé pozdravy z Brna

Dobrý den přátelé, dovolte mi, abych Vás pozdravil z moravské metropole a informoval Vás o aktuálním dění v tomto městě, neboť se zde vyskytla událost, která pohnula žlučí nejenom místním.

Pro ty z Vás, kdo nejsou v obraze: místní radnici vládne koalice ANO, Žít Brno, Strany zelených, TOP 09 a KDU-ČSL. Řeč bude zejména o hnutí Žít Brno, mnohými považováno za nejlevicovější subjekt na polické scéně v ČR. Toto dekadentní hnutí, až po zuby vyzbrojeno těmi nejuvědomělejšími neomarxisty, zásobuje město jedním povedeným nápadem za druhým. Uvedu například, že jeho členové jezdili přes centrum nazí na kolech nebo po pražském vzoru vyvěsili na místním hradě červené trenýrky. Každý má nějaké záliby, někdo holky, jiný vdolky. Hnutí ŽB se pro změnu vyžívá v míchání ras a kultur. Mimochodem, na každého, kdo si dovolí kriticky hovořit o nedotknutelných menšinách nebo zpochybňovat režimem posvěcená dogmata, okamžitě podávají trestní oznámení.

Poslední kapkou však bylo schválení jimi navrženého projektu s rozpočtem 10 mil Kč, kterým se má z města stát multikulturní prostor. Nebo lépe řečeno ještě více multikulturní prostor.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Toto-proslo-o-jediny-hlas-na-brnenskem-magistratu-Pripravy-na-prijimani-uprchliku-arabstina-na-uradech-neziskovky-v-akci-474801

Jedná se o mnohem hlubší integraci cizinců a nově příchozích vládou dobrovolně přijatých uprchlíků, což je mimochodem i jeden z klíčových bodů programu ultralevicového hnutí Žít Brno. Co to znamená v praxi? Noví příchozí musí někde pracovat (vlastně nemusí), něco jíst, nějak se domluvit, ale hlavně mít kde bydlet.

Již cca před půl rokem jsem zde informoval o tom, že jsou do Brna tajně dováženi uprchlíci, kteří jsou nastěhováváni do luxusních bytů v centru města a bytů v obytných zónách na předměstí. Jedná se o jedince z oněch 6 000 uprchlíků, jež se naše vláda rozhodla dobrovolně přijmout. Z toho, co zatím prosáklo na veřejnost, tak tito jedinci mají být kromě Brna přesídlení rovněž do Moravskoslezkého a Zlínského kraje.

V Brně to funguje takto: pokud jste starousedlík a chcete si pořídit nový prostornější byt, protože vás nebaví deset let čekat v pořadníku a např. chcete založit rodinu, budete si muset na koupi takového bytu z kapsy vytáhnout přebytečných 2,5 mil. Pokud jste negramotný Afričan, co neumí ani slovo česky a patrně nikdy nepracoval, dostanete tento byt zcela zdarma. Můžete si s sebou vzít i celou rodinu a pár let nemusíte ani platit nájem, stačí se obrátit na místní radnici. Nemusíte dokonce ani umět jazyk, je vám přidělen tlumočník, jenž s vámi obchází úřady.

Toto všechno se již děje za moc dobrého vědomí místní koalice. A nyní to máme dokonce i černé na bílém. Genialita místní koalice spočívá v tom, že se tak dělo ještě před schválením tohoto projektu. Projektem byl tento proces pouze legalizován a nyní bude používán jak demokratický štít proti kritikům.

Mimochodem tento návrh prošel o jeden jediný hlas a hlasoval pro něj i zrádný primátor Petr Vokřál, jenž minulý týden na sněmu ANO aspiroval na místopředsedu tohoto (zbytečného) hnutí.

http://www.brno.cz/fileadmin/user_upload/sprava_mesta/magistrat_mesta_brna/ORGO/materialy-zmb/ZMB_Z7-25/MMB2017000000057.pdf

Kdysi jsem mylně trpěl představou, že Brnu se nikdy nestane to, co Praze, a sice, že ho nebude nikdy obývat tolik cizinců a ještě k tomu tolik různorodých cizinců. To, co potkalo Prahu, však potkalo bohužel i Brno a do budoucna, přátelé, čeká i vaše města.

Ve městě Brně již nyní můžete kromě “tradičních” Moravanů, kteří už nejsou “in”, potkat také africké Moravany, Moravany z předního východu, Moravany odněkud z oblasti pouště Gobi a pochopitelně moře indických Moravanů.

Na závěr bych Vás rád informoval o demonstraci, kde se sejdou lidé, jež s tímto rozhodnutím radnice nesouhlasí. Uskuteční se tuto sobotu 18.3. 2017 ve 14:00 na Moravském náměstí, kde bude mít každý prostor nahlas vyjádřit svůj názor.

Mějte se krásně a hlavně – mějte se na pozoru!