Vladimír Putin – záznam z diskusního klubu Valdaj 2014

Na konci října 2014 proběhlo setkání Diskusního klubu Valdaj, kde bylo hovořeno o zásadních otázkách mezinárodních vztahů, kterými otřásají neukojené světovládné ambice šedých eminencí západního světa, jež ovládají ekonomiku a politiku USA a EU.

Korporátní média přešla tuto událost tiše, jak bývá jejich zvykem, vědí, že byť internet již užívá hodně lidí, tak před televizními obrazovkami tráví svůj čas daleko více lidí. Se záznamem pořízeným korporátním médiem např. televizní společností, lze přeci mnohem lépe manipulovat. Umi jej patřičně sestříhat, okomentovat, pozměnit překlad a vybudit patřičnou emoci dobře zvolenou hudbou. Pokud vlastníci korporátních médií nechtějí určité informace šířit, pak se jim buď obratně vyhnou či z nich stvoří několikaminutový skeč. Právě nyní jsme těchto metod svědky v protiruské hysterii, kterou mediálně vytvářejí určitě mediální skupiny, přičemž média okupující ČR jsou v tom zvlášť vzornou partou svazáků. Zatím situaci řeší internetová síť, protože i jejich tvůrcům, alespoň se to tak jeví, internet poněkud přerostla přes hlavu, nebo je zatím výhodnější tímto způsobem sledovat trendy a nálady v populaci.

Udělejte si sami obrázek čím je dnešní Ruská federace a jak smýšlí její představitel prezident Vladimír Putin. Nejen že dává západním oligarchům lekci, jak má vypadat lidské jednání a komunikace v mezinárodních vztazích, ale zároveň se stává zřejmým, jak děsivé pokrytectví ovládá západní svět. Z projevu prezidenta Vladimíra Putina a následné diskuse pak vyplyne, že dobré mezinárodní vztahy a mírový stav je především otázkou vůle a odvahy vzepřít se lidem, kteří se domnívají, že oni jediní vědí, jak nejlépe by měl náš svět fungovat.

Valdai_2014_projevyValdai_2014_diskuse
Projev Vladimíra Putina (české titulky)Diskuse s Vladimírem Putinem (české titulky)