#VyjdiVen – propaganda na školách a pokrytecký liberalismus

V den výročí okupace Československa německou armádou vyhání „elity“ do ulic své pečlivě vychovávané nástroje ideologického bombardování. Proč? Kavárnu už nikdo neposlouchá. Nebojte, tohle nebude o nic úspěšnější.
 

15. března studenti v pravé poledne vyšli před školy, aby uskutečnili „výstražnou stávku“. To není správné označení, chceme-li být důslední: pokud chce člověk stávkovat, musí nejprve pracovat. To je u naší „budoucí elity“ zcela vyloučeno. —

Ze školního se line hlas ředitelky; prostupuje třídami i chodbami, aby kaudy dobre slyšel. Zve všechny studenty, aby se zúčastnili demonstrace za podporu demokracie (aby se postavili proti výsledku demokratických voleb). Milý hlas všechny ujišťuje, že z toho nebudou žádné problémy; sama ředitelka absenci omluví! Ať je vás hlavně co nejvíc, děcka, máte volnou hodinu; běžte ven!

A děcka běží. Několik z nich skutečně kvůli „svému“ politickému názoru, kterému je učili pedagogové na školách, veřejnoprávní média a neziskovky, které znaji nejen z internetu, nýbrž i ze školních lavic. Většina však o tom ví málo anebo nic a jde se jen „ulít“ z hodiny. Jdou ven protestovat, aniž by vůbec věděli proti čemu. Mezi nimi i podporovatelé Andreje Babiše a prezidenta Zemana. Proč? Mají volno, půjdou si před školu zakouřit místo matematiky.

Já studuji na gymnáziu. Kolik nás ve třídě zůstalo? Deset. (Při plném počtu je nás 29)

Ostuda, viďte? Ani učitelka! — Nekteri slušní studenti zustali ve třídách; demonstace za skutečnou demokracii a její respektování. Stojíme proti pokrytectví kavárníků.

Tak taková je situace na českých středních a vysokých školách. Dočkal by se takové podpory „shora“ i protest proti ideologické a politické propagandě ve školství? Šířila by to sama ředitelka, kdyby se vlastenečtí studenti postavili proti výuce výhradně levicových a kavárenských názorů? — Odpověď si můžu ušetřit.

Co vlastně ti akademičtí mozkové vyznávají? Hlásají toleranci – ale názory jiné než jejich jsou neakceptovatelné. Hlásají svobodu – a čím rozsáhlejší cenzura, tím lépe. Hlásají rovnost – a když většina nesdílí jejich názor, je to nevzdělaná zmanipulovaná lůza. Hlásají pravdu a lásku – ale šíří polopravdy a nevěcné plky a jsou to právě a jedině oni, kdo podněcují nenávist. Hlásají jednotu – a rozdělují společnost. Hlásají i demokracii – a chodí protestovat proti výsledku demokratických voleb.

Ale není to všechno. Ohánějí se také nutnou objektivitou: ale na školách vyučují jen ty vlastní, „správné“ názory. Předávají je jako názory inteligentních a vzdělaných lidí (ostatní v jejich očích často ani nemají právo na názor), takže mladí, důvěřiví a nekritičtí školáci to všechno bezpodmínečně přijímají jako samozřejmost, a názory „tupých buranů“ se samozřejmě nezaobírají.

Z toho důvodu je liberalismus nejpokrytečtější ideologie současné společnosti. Tohle se učí ve škole. Proto nemlčme a postavme se proti tomuto ostudnému farizejsví. Postavme se za skutečnou pravdu, postavme se opravdovou svobodu a postavme se za nezměnitelnou, spravedlivou a ctěnou demokracii!

autor: Prokop Zapletal

Zdroj: https://prokopzapletal.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=654075