„ZA EVROPU BEZ EU!” – pochod a demonstrace 6. února 2016

Spolupráce vlasteneckých sil, které to s Českou republikou myslí vážně a jsou ochotny překonat vzájemné názorové rozdíly ve vyšším zájmu národa a jeho státu, pokračuje!

Jsme přesvědčeni, že povinností národovecké scény je komunikovat, trpělivě spolupracovat a nalézat shodu ve věcech, které mají potenciál ovlivnit naší společnou budoucnost. Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie proto v sobotu 6. února 2016 v Praze svolává a organizuje další otevřený pochod a demonstraci s názvem „ZA EVROPU BEZ EU!”

V tento den budeme demonstrovat proti islamizaci, vlastizrádným politikům, médiím a neziskovkám, za Evropu svobodných národních států!

Budeme požadovat demisi vlády, předčasné volby a svrchovaný český stát!

6.2.2016_FB infografika hlavni_sm

Tato akce je součástí protestů proti islamizaci a Evropské unii konaných v tento den napříč celou Evropou. Na rozdíl od některých politických subjektů, které v tento den pořádají vlastní uzavřené akce (na které jiné politické strany, hnutí a spolky nezvou a neumožňují jim vystoupit před shromážděné občany), pochod a demonstrace „ZA EVROPU BEZ EU!” je akcí otevřenou všem vlastenecky orientovaným občanům a politickým silám.

Nikoho nekádrujeme, nikoho od účasti neodrazujeme a žádné „konkurence“ se nebojíme! Naopak – srdečně zveme všechny politické strany, hnutí a spolky a nabízíme jim možnost promluvit ke shromážděným. Tento den v našem podání nebude žádnou privátní exhibicí, ale bude patřit VŠEM českým, moravským a slezským vlastencům!

Akce pořádané naším týmem jsou jedinečnou platformou pro vzájemné setkávání, překonávání minulých nedorozumění a navazování nových, pevných přátelství! Přijďte mezi nás zažít atmosféru jednoty a pevné vůle, skutečné národní obrození! Bez ohledu na politické preference, bez ohledu na stará „bebíčka“ půjdeme do ulic tak, jako 17. listopadu 2015!

Vlast nedáme, bruselský diktát nepřijímáme!

Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!

Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie

 

=======================

ZAHÁJENÍ AKCE A POCHOD

Akce bude zahájena ve 13:00 hodin na Vítězném náměstí (Kulaťáku) v pražských Dejvicích, u výstupu ze stanice metra Dejvická (zhruba před Domem armády). Po skončení úvodního programu vyrazíme pochodem na Loretánské náměstí, směrem k Pražskému hradu.

Trasa pochodu: Vítězné náměstí – Svatovítská – M. Horákové – U Brusnice – Nový Svět – Kapucínská – Loretánské náměstí. Odhadovaná délka pochodu je 15-20 minut (1,7 km) vycházkovým krokem.

DEMONSTRACE

bude probíhat na Loretánském náměstí od 14:00 hodin. Na Loretánské náměstí můžete dorazit pěšky ze stanic metra Dejvická, Hradčanská nebo Malostranská nebo využít tramvají ze stanice metra Hradčanská a Malostranská (výstupní zastávka Pohořelec). Přesný program, soupis řečníků a další související informace budou v následujících týdnech postupně zveřejňovány v popisu této Události a také na Timeline hnutí Za naši kulturu a bezpečnou zem.

UPOZORNĚNÍ PRO ŘEČNÍKY

Pokud chcete vystoupit se svým projevem, je třeba, abyste se obrátili na organizátory demonstrace nejpozději do pátku 29. ledna 2016. Znění svého projevu nám zašlete na lucie.kirch@seznam.cz. Pokud vás neznáme, připojte také pár informací o Vás (krátký životopis a důvod, proč chcete vystoupit). Kontaktovat nás můžete i na telefonu 736 464 532. Projevy musí mít maximální délku 2-5 minut, měly by být věcné, jasné a dobře připravené a vztahovat se k tématu demonstrace. Nedodržení maximální délky projevu je neohleduplné a nezdvořilé nejen vůči organizátorům, ale především vůči dalším řečníkům a shromážděným – zejména starším lidem.

PETICE

Na místě bude možnost připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

S SEBOU

České státní vlajky, zemské vlajky, vlajky politických stran, hnutí a spolků a také cokoliv, co vydává hlasitý zvuk – píšťalky, trubky, vuvuzely nebo bubny!

BEZPEČNOST

Tato demonstrace bude probíhat v souladu se zákonem. Naší akci budou chránit pořádkové síly PČR, bezpečnost vystupujících pak soukromí kontraktoři.

 

POMOZTE NÁM S PROPAGACÍ!

Vaše pomoc má pro nás a především pro věc samotnou velký význam.

Věnujete-li nyní několik sekund nebo minut přeposlání informace o této demonstraci svým přátelům a známým, zvýšíte tím pravděpodobnost, že se o ní lidé dozví a přijdou. To je minimum, které pro naši společnou věc můžete ihned udělat!

K úspěchu akce můžete konkrétně pomoci takto:

 

1) Nesedět doma a přijít!

(stačí pochopit, že bez občanů ochotných osobně podpořit změny, bude vše obtížnější)

2) Sdílet infografiku akce se svými kontakty na Facebooku!

(stačí stisknout tlačítko „Sdílet“, které je umístěno ihned pod ní)

3) Rozeslat infografiku e-mailem svým přátelům a známým!

(stačí na ni kliknout, otevřít ji v plné velikosti, uložit na váš počítač a připojit k e-mailu)

4) Potvrdit svou účast na této facebookové Události

(stačí kliknout na událost a stisknout tlačítko „Zúčastním se“)

5) Vkládat odkaz na akci do komentářů na Facebooku!

(stačí vkládat odkaz na tuto událost do souvisejících facebookových komentářů až do samotného předvečera konání akce)

6) Vytisknout letáky, rozdat je nebo vhodit do schránek!

(stačí si vybrat některou z předloh zveřejněných na naší Timeline – k dispozici jsou letáky ve formátu A4, A5 a A6 vhodné pro kopírky, laserové a inkoustové tiskárny)

 

———–

TITULNÍ FOTKA – „ZA EVROPU BEZ EU!“. Kdo má zájem pomoci nám s propagací této akce, může si změnit titulní fotku svého FB profilu! Přesný postup pro ty, kteří nevědí, jak změnu provést: klikněte na zveřejněnou titulní fotku, v jejím pravém horním rohu vyberte roztahovací dvojšipku „Zobrazit na celou obrazovku“, klikněte na fotku pravým tlačítkem, zvolte „Uložit obrázek jako“ a uložte ji na svůj pevný disk. Pokud fotku před uložením nejprve neroztáhnete na plnou velikost, nebude mít dostatečné rozlišení. Po uložení fotky na disk se vraťte do záhlaví vašeho FB profilu, najeďte na levý horní roh své současné titulní fotky a klikněte na tlačítko „Změnit úvodní fotku“. Zvolte „Nahrát fotku“, vyberte na disku titulní fotku a klikněte na modré tlačítko „Uložit změny“. Děkujeme!

https://www.facebook.com/narodnidemokracie/photos/a.243650439139780.1073741831.240797486091742/504776289693859

———–

PROFILOVÝ OBRÁZEK – „ZA EVROPU BEZ EU!“. Kdo má zájem nám pomoci s propagací této akce, může si změnit profilový obrázek svého FB profilu!

Přesný postup pro ty, kteří nevědí, jak změnu provést: klikněte na zveřejněný profilový obrázek, následně na něj klikněte pravým tlačítkem, zvolte „Uložit obrázek jako“ a uložte jej na svůj pevný disk. Po uložení fotky na disk se vraťte do záhlaví vašeho FB profilu, najeďte na levý dolní roh svého současného profilového obrázku a klikněte na tlačítko „Aktualizovat profilový obrázek“. Zvolte „Nahrát fotku“, vyberte na disku uložený profilový obrázek a klikněte na modré tlačítko „Uložit změny“. Děkujeme!

https://www.facebook.com/narodnidemokracie/photos/a.243650439139780.1073741831.240797486091742/504777466360408/?type=3&theater

———–

LETÁKY A4, A5 a A6 – „ZA EVROPU BEZ EU!“. Kdo má zájem pomoci nám s propagací této akce, může na své tiskárně vytisknout (nechat

nakopírovat) zveřejněné soubory a tyto letáčky vyvěsit nebo rozdat zájemcům na frekventovaných veřejných místech. Děkujeme!

https://www.facebook.com/narodnidemokracie/photos/pcb.504781513026670/504781406360014