Zadržení Adama Bartoše Policií ČR – eurosocialisté tyrani a hrobaři budoucnosti našich dcer, synů a vnuků!!!

Místopředseda Národní demokracie Luke Belson komentuje zadržení předsedy strany Adama B. Bartoše Policií České republiky, ke kterému došlo dnes,….

v samotném úvodu demonstrace „ZA ČESKOU REPUBLIKU!“ u pomníku Svatého Václava na Václavském náměstí v Praze po jeho obecném a právně nezávadném tvrzení „vlastizrádci zaslouží trest nejvyšší“. Tuto demonstraci svolali Národní demokracie a spolek Za naši kulturu a bezpečnou zem.

Vážení občané,

vážení kolegové z vlasteneckých politických stran, hnutí a spolků!

Tento režim, představovaný vlastizrádnou vládou ČSSD, ANO a KDU-ČSL, vrhá náš národ a stát do skutečné katastrofy. Odmítá naslouchat hlasu občanů České republiky a neváhá použít těch nejnižších prostředků, aby prodloužil svoji agónii a nevyhnutelný politický konec. Dnes se rozhodl jít do konfrontace s vlastními občany a znemožnil jim svobodně vyjádřit vlastní názor na řádně ohlášené demonstraci a rozpustil ji.

Dnes znemožnili vyjádřit názor předsedovi Národní demokracie a rozpustili naší demonstraci, zítra to samé provedou vaší straně, vašemu hnutí a vašemu spolku. Dovoluji si vás proto požádat o slyšitelný a viditelný projev solidarity. Nikoli nezbytně kvůli politickým postojům Národní demokracie, ale kvůli principu a budoucnosti této země. Svoboda slova je zaručeným ústavním právem, je nedělitelná a musí patřit všem!

Nepochybuji, že PČR jednala na základě politické objednávky eurofilní a protičeské ČSSD a našeho statečného předsedu Adama B. Bartoše zadržela jen proto, aby vytvořila záminku pro rozpuštění naší demonstrace. Nepochybuji, že PČR dostala pokyn od ministra vnitra Chovance z ČSSD, aby za každou cenu zabránila uskutečnění našeho pochodu před Lidový dům, doupě xenofilní strany, která již dávno není „sociální“ a již vůbec ne „demokratická“. Součástí tohoto plánu byla i aktivizace Mladých sociálních demokratů, kteří doslova na poslední chvíli, protiprávně a s posvěcením Magistrátu hlavního města Prahy, obsadili námi řádně oznámený a zarezervovaný prostor před Lidovým domem, kam měl náš pochod po skončení demonstrace dorazit.

V tuto chvíli bohužel nemohu být s vámi přímo na místě, ale jsem v nepřetržitém spojení s předsednictvem strany a našimi právními zástupci, kteří již začali podnikat první nezbytné kroky.

Dovolte, abych jménem Národní demokracie poděkoval vám, statečným občanům, jakož i kolegům z dalších politických stran, hnutí a spolků, kteří jste se přímo na místě za našeho předsedu postavili a vydali jste se do Bartolomějské ulice podat na samotnou PČR hromadné trestní oznámení, následně pak do Krakovské ulice, kde měl být náš předseda zadržován.

Vlast nedáme, bruselský diktát nepřijímáme! Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!

Luke Belson, MBA
místopředseda Národní demokracie