Zamyšlení řadového člena Národní demokracie po demonstraci 6. 2. 2016

Spousta z nás je dnes označována za „nácky“. Tyto nepravdy a nenávistné nálepkování hlásá a nebo podporuje velká část naší vládní politické reprezentace. Samotné slovo „nacionalisté“ u velké a neinformované části obyvatelstva vzbuzuje dojem, že se jedná o lidi pomatené mysli. Každý z nás má ale možnost nahlédnout do Wikipedie a zjistit jak to vlastně je: Nacionalista = vlastenec, národovec. Já sám se rozhodně považuji za vlastence a národovce.

Ono by to neznělo pro vládnoucí garnituru moc pohodlně, kdyby se do titulků horkých zpráv napsalo: „10 000 vlastenců a ochránců národa se účastnilo dnešní demonstrace….“ To by si pak takový taťka u soustruhu mohl říci, že on je vlastně taky vlastenec a že má také národní hrdost a mohlo by se stát, že by příště, až bude zase nějaká demonstrace, si to přijde pěkně osobně a nahlas vyjádřit. Všechno to, co ho v duši trápí. A bude na to i hrdý! Že po vzoru svých předků přišel hlasitě zvolat svůj názor s lidmi podobného smýšlení.

Jenže on si přečte v titulku 10 000 nacionalistů a je vymalováno. Mezi takové on přeci nepatří! On není žádný nácek! A tak si jen letmo přečte vylhaný článek, pod kterým ční fotka deseti usmolených opilců motajících se u kontejneru a u toho titulek, který nikomu nic neříká.

Ono to vlastně není o moc lepší ani v televizi. Večer, když přijdete domů a chcete vědět, co se vlastně děje, si pustíte zprávy a první, co uvidíte, je přihlouple se usmívající hlasatel s naučenou tupou falešnou grimasou, který vám oznamuje podobné myšlenkové průjmy, jako jste se dozvěděli již z tisku. Tak za toto si veřejnoprávní TV nuceně platíme!? Hlavně nacpat lidem do hlavy, že každý z nás musí být humanistou a dívat se na tu chátru, co se sype do Evropy jako na chudáky, co naši pomoc potřebují.

Nejsem necita a mám sociální cítění. Ale tohle opravdu ne! Žiji v Čechách a tak moje sociální cítění bude proudit pouze do Čech pro české lidi. Jsem ochotný pomáhat všem lidem v Evropě, ale u Balkánu moje sociální cítění končí. Je nám předkládáno, že my v postkomunistických zemích jsme zapomněli na 68. rok a invazi lidí zejména do tehdejší NSR. Jenže: tam utíkali lidé, kteří vyznávali stejnou kulturu, většina z nich měla vzdělání, byli připraveni se přizpůsobit a začlenit a samozřejmě živit se prací. Vzali na vědomí zákony a pravidla hostitelské země, které samozřejmě respektovali.

Dnes je nám předkládáno, že každý, kdo nesouhlasí s utečeneckou politikou, je xenofob, rasista a bývá označován i za fašistu. Do Evropy se přitom žene z větší části chátra bez vzdělání a základních hygienických návyků, prolezlá exotickými chorobami a parazity. Nikdo nezkoumá jejich identitu, natož jejich zdravotní stav a tak je jen otázkou času, než vznikne nějaká děsivá epidemie.

Setkal jsem se i s názorem člověka, který mi říkal, že žádného utečence zatím neviděl a tedy nemá obavy z toho, co říkám. Jiří Dientsbier, ministr pro věci zbytečné, zase masíruje mozky lidem blábolem o 30. letech, když stojí vedle feťáků a smažek u vypálením napadené Kliniky (ono se ale již pomalu zjišťuje, že to bylo vlastně vše jinak).

20160206No, nebylo nám ale vštěpováno, že je nejdůležitější prevence? Nebude pozdě tuto situaci řešit až tehdy, když už bude plná země zaplavena špínou? Asi ano. A co se bude dít dál? Zřejmě to samé, co se dnes děje ve Francii. Nějaký přivandrovalec, který má v hlavě místo mozku bramboračku a pomatenou ideologii se někde odpálí a pak nastane během chvíle to, co dnes vidíme v Paříži a celé Francii.

Vláda zneužije této situace, vydá opatření – vyhlásí výjimečný stav. Zákaz vycházení, zákaz shromažďování, a dá možnost policii kdykoli a kdekoli prorabovat byt bez soudního povolení.

Tak čecháčku a nyní jsi zametenej. Už si ani neškrtneš. Zapomeň na to, že bys šel na demonstraci a řekl to, co tě trápí anebo jen podpořil to, o co ti jde. Zapomeň na to, že naši dědové v legiích bojovali za své ideály a zapomeň na to, že za suverenitu tohoto národa padla spousta statečných mužů a žen. Zapomeň na slovo vlastenec, nacionalista. Nyní budeš multikultievropan a hotovo. Tak takhle asi dopadnout nikdo nechceme.

Český národ není vůbec hloupý a tak věřím, že bude mnoho těch, kterým zdravý rozum a úsudek nezkalil lživý tisk, televize a proradní ministři, spolu s vlastizrádnou vládou.

Češi! Věřím, že najdete cestu, dokud je ještě čas, vyjádřit své obavy, nespokojenost a možná se rozhodnete přidat se k nám na příští demonstraci anebo besedách o stavu České země. V jednotě je síla a my musíme ukázat, že jsme sjednoceni proti nežádoucímu osídlování a zabírání naší země. Že jsme sjednoceni proti všem, kteří chtějí pošlapat naší kulturu, tradice a celou naši historii.

Jsem z Kladenska a Kladno bylo, je a jistě i bude velkou základnou vlastenců. Lidí, kteří se nebojí nahlas vyjádřit nesouhlas se současným děním. Přijďte k nám a zapojte se do dění! Rozhodujte za sebe, za svou budoucnost, za budoucnost vašich dětí.

Vlasti zdar!

Karel Kolářík, člen Národní demokracie, MO Kladno