Zveme všechny občany na 3. tábor lidu

Národní demokraté drží své slovo. V sobotu 15. srpna od 15:00 hodin svolávají a organizují 3. tábor lidu, kterým budou završeny naše prázdninové aktivity v metropoli před začátkem rušné podzimní sezóny!

Zatímco ve zpocených ulicích vnitřního města se budou za podpory vlastizrádných státních a městských orgánů odehrávat zvrácené a obscénní oslavy homosexuální ideologie příznačně nazvané „Pražská pýcha“ (Prague Pride), vysoko nad řekou, na bájném Vyšehradě, v laskavém stínu starých stromů u kapitulního chrámu Sv. Petra a Pavla se sejdou Češi, Moravané a Slezané se svými rodinami a dětmi, aby odmítli probíhající vetřeleckou invazi, vyjádřili svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie a svou touhu znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném českém státě!

3. tabor lidu demonstrace mobil E

Jménem všech státotvorně orientovaných politických stran, hnutí a spolků České republiky, které 3. tábor lidu podporují nebo na něm vystoupí, srdečně zveme všechny Pražany a občany dalších měst republiky k účasti na něm! Vezměte své rodiny a přijďte nebo přijeďte na pražský Vyšehrad, do mýtické kolébky české státnosti! Udělejte si nedělní procházku nebo výlet na místa, kde jste možná velmi dlouho nebo dokonce ještě nikdy nebyli! Podpořte správnou věc a spojte příjemné s užitečným!

Součástí 3. tábora lidu nebudou jen projevy, ale i doprovodný hudební program. Na místě bude petiční stánek, kde budete moci připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie. Z areálu Vyšehradu je krásný výhled na Prahu, je zde množství míst ideálních pro rozložení vaší piknikové deky a také spousta laviček. Jsou zde místa, kde se lze v klidu najíst, zakoupit nápoje nebo zmrzlinu. V areálu jsou dobře udržované veřejné toalety. Naši akci budou chránit pořádkové síly PČR, bezpečnost vystupujících pak OSND – Ochranná služba Národní demokracie.

Účastníkům tohoto tábora budou zdarma k dispozici upomínkové samolepky, které vám a vašim blízkým i po létech připomenou, že jste byli u toho!

Po skončení hlavní části programu bude následovat pochod k hlavní budově České televize na Kavčích horách, kde dáme nahlas najevo, co si o této podvratné instituci myslíme. Pochod (volným krokem) bude trvat zhruba 20 minut.

V sobotu 15. srpna ve tři odpoledne na pražském Vyšehradě nashledanou!
Vaše Národní demokracie,
státotvorná strana českých vlastenců

Aktuální seznam národně a státotvorně orientovaných politických stran, hnutí a spolků České republiky, které 3. tábor lidu podporují nebo na něm vystoupí:

Národní demokracie – ND (Adam B. Bartoš)
Akce D.O.S.T. (Petr Bahník)
Národní prosperita – NP (Zbyněk Štěpán)
Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska – RSČMS (J.Dufek)
Česká strana národně socialistická – ČSNS 2005 (Karel Janko)
Monarchistické občanské sdružení – MONOS (David Hibsch)
České hnutí za národní jednotu – ČHNJ (Jan Skácel)
Národní sjednocení z.s. – NS (Ladislav Malý)
Generace Identity – GI (Ladislav Havlíček)
Národní myšlenka z.s. – NM (Jan Maloušek)
Vlastenecká fronta – VF (Martin Kadlečík)
Holešovská výzva – HV (Slávek Popelka)
NWOO – (Jan Korál)
Národní obroda z.s. – NO (Bedřich Tvrdý)
Čtvrtý odboj – 4O (Josef Hörl)
Stop Majdanu – SM (Eva Hůlková)

Chcete svou organizaci, hnutí nebo spolek přidat do seznamu podporovatelů, zúčastnit se nebo přítomným občanům něco sdělit? Napište nám!

Na demonstraci si vezměte české státní vlajky, zemské vlajky, vlajky svých politických stran a spolků a také cokoliv, co vydává hlasitý zvuk – píšťalky, trubky, vuvuzely nebo bubny!

 Mediální partneři akce: Revue Fragmenty, Zvědavec, Czech Free Press, Národní tisková agentura.