Alena Drvotová: Žádný pravdivý hlas nesmí být slyšen a metoda dvojího metru povýšená na druhou

Cenzura, blokace webů, fb profilů a likvidace nežádoucích názorů, pokračuje. A nabírá na obrátkách. Včera (16. 3. 2022) byl zablokován i pravidelný diskusní pořad komunisty Josefa Skály. A umlčování názorů a opozičních hlasů je jenom začátek.

Mne velmi zaujal měkkýš Prof. PhDr. Petr Fiala. Ph.D., LL.M., když po té první cenzurní vlně a zablokování nepohodlných webů (26. 2. 2022) na následný dotaz novinářů odpověděl pouze, že „to je trochu na hraně“. Asi tím chtěl naznačit, že s tím možná trošičku nesouhlasí, ale že s tím vlastně (a to ani jako předseda Vlády) nebude vůbec nic dělat.

Nepřetržitě nám tento ubožák vysílá jakési signály. Myslí si, že když odjede na Ukrajinu za neonacistou Zelenským, co si sehrává svoji životní héreckou roli na pozadí války, do které by nejraději zavlekl celý svět, a nechá se u toho vyfotit, že mu to snad zvedne popularitu.

Kolik ta jeho PR cesta a o ničem stála?

No hlavně že se pořád diskutují prezentace ministryně Schillerové. Stejně, jako byly účelově prezentovány (před volbami!) někdejší Babišovy investice prostřednictvím Panama Papers. To, že Zelenský tam má zainvestováno několikanásobně více, a v jeho případě ovšem nikoliv z vydělaných podnikatelských peněz, ale z peněz špinavých, o tom se mlčí. Inu: Ukrajina.

Žádný, opoziční a ke všemu pravdivý hlas nesmí být dnes slyšen! A zítra se bude za pravdu nejspíš i zavírat. Povolena je pouze jednostranná propaganda šířená nepřetržitě lžiprávní žumpou a prorežimními tiskovinami. Joseph Goebbels má přičinlivé pohrobky.

Nepamatuji si, že by se stejná pozornost věnovala válce kterou vedla NATO proti Jugoslávii v r. 1999. Měli jsme tu tehdy také takového dosazeného rádobyprezidenta, co ji schvaloval a velebil „humanitární“ bombardování měst a obcí – civilních cílů.

Nakonec není tomu tak dávno, co se USA dopouštěly nepředstavitelných cílených zvěrstev na civilním obyvatelstvu ve Vietnamu. Ale to se nepřipomíná.

V podstatě se již výrazně nepřipomíná ani obsazení Československa Německem v r. 1939.

Co se pořád naopak připomíná, je vpád vojsk Varšavské smlouvy 21. 8. 1968 do Československa. Ale vlastně pardón – to přece byli „RUSÁCI“. Většina z nich sice z Ukrajiny, ale o tom se také nemluví.

A tak nepřekvapí lžiprávní žumpa, když v oslavném medailonu o starostovi Kyjeva, Kličkovi, životopisně zmíní, jak spokojeně pobýval po několik let v rodině sovětského důstojníka v Mimoni v severních Čechách, avšak taktně pomlčí, že se v tomto případě tedy jednalo o syna „okupanta“, když se jeho rodina zde „dočasně“ usalašila.

18. března 2022, autorka je členkou předsednictva Národní demokracie