Demonstrace (4. Tábor lidu) 17. listopadu 2015

Národní demokraté v úterý 17. listopadu od 16:00 hodin svolávají a organizují 4. tábor lidu s podtituly „Konec sametové frašky – tomuto výročí vracíme původní význam roku 1939!“ a „Vlast nedáme – bruselský diktát nepřijímáme!“.

Sraz  v  16:00 (začátek hlavní části programu) v Praze na Náměstí republiky (před Obecním domem)

Srdečně zveme všechny Pražany a občany dalších měst, všechny národovce, vlastenecké politické strany, hnutí a spolky! Odmítněte spolu s námi probíhající vetřeleckou invazi do Evropy a vyjádřete svou vůli vystoupit z tyranské Evropské unie!

Tak, jak je dobrým zvykem Národní demokracie, tábor lidu organizujeme jako otevřenou demonstrací pro všechny lidi dobré vůle, které spojuje touha znovu žít ve skutečně svobodném a svrchovaném státě Čechů, Moravanů a Slezanů. Proto přátelsky zveme také všechny příznivce SPD, DSSS, BPI/ IVČRN, Úsvitu – národní koalice a sympatizanty dalších politických subjektů.
Po skončení akcí svých vlastních stran jste vítáni před Obecním domem!

Národní demokracie deklaruje připravenost se bezprostředně po skončení tábora lidu spolu s dalšími politickými subjekty solidárně zúčastnit zamýšleného pochodu k Úřadu vlády, pokud jej organizátoři rozumně časově i technicky naplánují a pokud se nakonec uskuteční. Pokud se trasu společného pochodu podaří zajistit v souladu se zákonem, účastníky tábora lidu vyzveme k účasti na něm a během demonstrace jim sdělíme potřebné detaily.


Program

15:30 – 16:00
Vystoupení Tomáše Ortela, zpěváka skupiny ORTEL

16:00 – 17:00
Hlavní část, krátké projevy řečníků

17:00 – dále

Pokud se v této době neuskuteční zamýšlený pochod k Úřadu vlády, vzniknou zákonné překážky nebo zásadní organizační omezení, tábor lidu může být s ohledem na počet shromážděných a vystoupení dalších řečníků prodloužen o dalších cca 30-60 minut


Chcete svou organizaci, hnutí nebo spolek přidat do seznamu podporovatelů 4. tábora lidu, zúčastnit se nebo vystoupit se svým projevem před přítomnými občany? Napište nám na info@narodnidemokracie.cz nebo zavolejte na 732 322 371.


UPOZORNĚNÍ PRO ŘEČNÍKY

Pokud chcete vystoupit se svým projevem, je třeba, abyste se obrátili na organizátory demonstrace nejpozději do neděle 15. listopadu 2015. Znění svého projevu nám zašlete na info@narodnidemokracie.cz. Pokud vás neznáme, připojte také pár informací o vás (krátký životopis a důvod, proč chcete vystoupit). Kontaktovat nás můžete i na telefonu 732 322 371. Projevy musí mít maximální délku 5 minut, měly by být dobře připravené, věcné, jasné a vztahovat se k tématu demonstrace. Nedodržení maximální délky projevu je neohleduplné a nezdvořilé nejen vůči organizátorům, ale především vůči dalším řečníkům a shromážděným – především starším lidem. S ohledem na problematické jednání některých individuálních řečníků (a jejich příznivců) na našich nedávných akcích jsme se rozhodli provádět jejich pečlivější výběr. Proto prosím automaticky nepředpokládejte, že jsme povinni Vám umožnit řečnit pouze proto, že jsme tak v dobré víře činili v minulosti. Děkujeme za pochopení.

Petice
Na místě bude možnost připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.
Odkaz na petici ZDE

S sebou
Na 4. tábor lidu si vezměte české státní vlajky, zemské vlajky, vlajky svých politických stran a spolků a také cokoliv, co vydává hlasitý zvuk – píšťalky, trubky, vuvuzely nebo bubny!

Bezpečnost
Tato demonstrace bude probíhat v souladu se zákonem. Naší akci budou chránit pořádkové síly PČR, bezpečnost vystupujících pak soukromí kontraktoři.


Pomozte nám s propagací 4. tábora lidu!

Vaše pomoc má pro nás a především pro věc samotnou velký význam. Věnujete-li nyní několik sekund nebo minut přeposlání informace o této demonstraci svým přátelům a známým, zvýšíte tím pravděpodobnost, že se o ní lidé dozví a přijdou. Udělat tuto věc je minimum, které pro naši věc můžete udělat.

Konkrétně můžete pomoci takto:

 • Nesedět doma a přijít!
  (stačí pochopit, že bez občanů ochotných osobně podpořit změny, bude vše obtížnější)

 

 • Sdílet infografiku akce se svými kontakty na Facebooku!
  (stačí stisknout tlačítko „Sdílet“, které je umístěno ihned pod ní)
 • Rozeslat infografiku e-mailem svým přátelům a známým!
  (stačí na ní kliknout, otevřít ji v plné velikosti, uložit na váš počítač a připojit k e-mailu)
 • Vkládat odkaz na akci do komentářů na Facebooku!
  (stačí vkládat tento odkaz do souvisejících facebookových komentářů v průběhu dalších 14 dní)
 • Vytisknout letáky, rozdat je nebo vhodit do schránek!
  (stačí si vybrat některou z předloh zveřejněných na naší Timeline – k dispozici jsou černobílé i barevné verze letáku ve formátu A4 a A5 vhodné pro kopírky, laserové a inkoustové tiskárny)
 • Pomoci nám v ulicích Prahy rozdat naše vlastní letáky!
  (stačí napsat na e-mail info@narodnidemokracie.cz nebo zavolat na telefon 732 322 371 a nabídnout svou pomoc – následně vám bude upřesněno vyzvednutí letáků, termín a místo jejich distribuce)
 • Přispět na účet Národní demokracie!
  (stačí poukázat libovolnou částku na účet č. 204040987/0300 pod variabilním symbolem 010
  váš příspěvek použijeme na úhradu části nákladů souvisejících s pořádáním demonstrací)

Přátelé! Spojte příjemné s užitečným, udělejte si odpolední procházku do centra města, vychutnejte si první letošní svařák a doražte před Obecní dům!

Vaše Národní demokracie.