Diagnóza: Sebenenávist (pravdoláskaři, neomarxisti, liberálové …)

Viděl jsem ten „objektivní“ dokument o Národní domobraně od ČT. Samozřejmě řádně emočně zabarvený kýč ve stylu TV Hovna. A je mi z toho zle. Pro ty z Vás, kteří ho ještě neviděli přidávám odkaz.

Nejvíce mi bylo na blití z toho Karla Steigerwalda. Bože, co je to zase za jméno? Kdy tam žvaní (od 3:10 minuty), že vlastenectví je přežitek. Dále uráží sochy na Vyšehradě a tvrdí, že jsou tak velké proto, že si tím Češi kompenzovali svoji malost. Mně se ty sochy zase tak velké nezdají, takže nevím, o čem žvaní. Asi mu jde jenom o to si kopnout do dědictví. A ten druhý se tomu jen blbě šklebí.

Ale co nám říká jen letmý pohled do Wikipedie na Steigerwalda?

Možná by páně Steigerwald raději viděl sochy Bronsteina s Leninem?

Podepsal antichartu a byl členem Svazu socialistické mládeže? Hm, to musí být ale charakterní týpek. A přiženil se do rodiny Salzmanna? Taky moc „české“ a „křesťansko-evropské“ jméno.

Nic hezkého z toho nekouká. V noci se mi pak zdál sen, že jsem na nějaké veřejné debatě a mluví tam nějaký studentík, že největším problémem Evropy nejsou „uprchlíci“, ale lidé, kteří je tu nechtějí. Tak jsem vykřikl že NE, NE, NE, nechci je tady. A moderátorem akce byl ten Doležel z levicovo-duhového hnutí Žít Brno (název dost naznačuje, odkud fouká vítr). Ten mi pak řekl, že s tím stejně nic neuděláme a zvedl na mě prostředníček. Já jsem mu ho chytnul a chtěl jsem mu ho zlomit, ale nešlo to, protože jsem neměl sílu. Je to symbolika, že jsme pořád ještě slabí? Že odpor proti tomuto sociálnímu inženýrství nemá dost energie? Asi ano. No, uvidíme u voleb.

Ale to jsem odbočil od tématu.

Chci mluvit o tom, proč jedná „nová levice“ (neomarxismus) a všechny ty liberální hnutí tak, jak jednají.

Podle mého soudu jsou dvě skupiny. Ta první skupina jsou lidé, kteří za touto ideologií stojí a formují ji. Víme, kdo jsou, jaký je jejich původ i důvody, které je k tomu vedou. Příkladem budiž George Soros.

Druhou skupinou, a tou je ta, o které chci mluvit především, jsou lidé rozumu mdlého, kteří těmto neomarxistickým bludům uvěřili. Jsou to nejrůznější „osobnosti“ veřejného dění, komentátoři, politologové, „vědci“, novináři, profesůrci, umělci. Mám chuť dát do uvozovek všechny tyto profese. Ale neudělám to. Zatím. No a pak samozřejmě studentíci humanitně pravdoláskových oborů transatlantických vazeb a evropských hodnot, žido-křesťanské Evropy.

Všimněte si, že ve spojení žido-křesťanské Evropy je žido na prvním místě, jakoby jich tu snad byla většina. Z pohledu tradice bych si dovolil říkat jen a pouze křesťanská Evropa. Z pohledu reality bych si troufl tvrdit Materialisticko-křesťanskoislámská Evropa. Dovolil jsem si malou odbočku.

Zpět k tématu. Proč dělají pravdoláskaři a liberálové tyto nesmysly? Stále se na to někdo ptá. Proč to dělají? Proč sem tahají cizí „kultury“? Proč adorují degeneráty Prague Pride? Proč útočí na národy? Na jejich dědictví a odkaz? Proč implementují např. islám, ačkoliv je to ideologie, která jde proti LGBT hnutí, proti demokracii a lidským právům? Jsou snad tak blbí? Částečně ano.

Hlavním důvodem je však jejich sebenenávist. Oni jsou totiž také malí Čecháčci. Oni se tu také narodili. Pocházejí ze stejné sociální vrstvy jako všichni ostatní. V porovnání se západními jsou totální nuly. Oni to vědí a jsou vzteklí. A tak utočí na všechno národní a české. A myslí si, že se tím zavděčí europapalášům a ti je vytáhnou z bídy mezi smetánku? Hovno! Budou pořád nuly. Jako nuly jste se narodili a jako nuly zůstanete! Národ nemůže za vaše posraný životy. Myslíte si, že po ránu vyserete lepší hovno? Ani náhodou!

Znám jednu „studentku“, která pochází z nádražácké rodiny. Tudíž kovaný dělnický původ. Studuje VŠ – hádejte jakého směru. No a názory typicky pravdoláskové. Chce se za každou cenu přidat k „hlavnímu proudu“ a tak opakuje moudra z médií. Uprchlíky bychom měli vítat, Zeman je ee, a tak dál. Místo kamarádů má „přátele“, chodí do kavárny, do toho mózarta a filmy s „hereckými výkony“. Ale protože je blbá jak pučtok, tak si musí na internetu přečíst recenze, jinak by ani nepoznala, co je kvalitní a co ne. A tak zopakuje kecy na čsfd.

A nesmím zapomenout na bývalého kamaráda, který byl jednou na Moravě na degustaci a po dvou dnech z něj byl someliér. A když jsem držel v ruce leták z Lídlu a tam nabízel vína Vašut, tak jsem řekl, že to asi musí být fakt super víno, když ho teda nabízí Vašut. A on začal držkovat, že Vašut tomu nemůže rozumět atd. A s takovými lidmi pak sdílejte republiku, že.

Zkrátka je to porucha. Nenávidí svoje vlastní prostředí a lidi. Dávají jim za vinu svoje neúspěchy a svůj původ. Proto to dělají. Někdo tvrdí že jsou xenofilové. Nesouhlasím, oni to tu nesnáší a aplikují COKOLIV, aby to tu zničili a pomstili se tak ostatním lidem. To vysvětluje, že integrují islám, ačkoliv ten nesnáší homouše a další jejich výplody. Už chápete tu souvislost? Už vám to dává smysl, proč si protiřečí? Je to diagnóza. Jsou to degeneráti. Tečka.

Proto nemá smysl dělat rozbory jejich názorů, idejí, hledat důvody jejich konání. Je to ztráta času. Pokud by se narodili v Číně, tak by nesnášeli všechno čínské. Pokud by se narodili v Sýrii, tak zase všechno syrské.

Neztrácejte s nimi ani vteřinu času! Je to zbytečné! Je to postižení psychiky.

Musíme se zaměřit na důležité věci! Vzdělávejte se, filtrujte to, co je skutečně podstatné. Organizujte se a uvádějte své poznatky do praxe. Hádkami s deprivanty a degeneráty nic nezměníte. Je třeba je ignorovat a zaměřit se na lidi v ČR, kteří jsou otevření a neztratili svoji důstojnost a jsou si vědomi svého původu a jsou na něj patřičně hrdí.

Takže tak!