Pochod a demonstrace „PROTI VLASTIZRÁDCŮM!“ Praha, 1. května 2016

Spolupráce vlasteneckých sil, které to s Českou republikou myslí vážně a jsou ochotny překonat vzájemné názorové rozdíly ve vyšším zájmu národa a jeho státu, pokračuje! Jsme přesvědčeni, že povinností národovecké scény je komunikovat, trpělivě spolupracovat a nalézat shodu ve věcech, které mají potenciál ovlivnit naší společnou budoucnost.

Společný tým spolku Za naši kulturu a bezpečnou zem (ZNKaBZ) a Národní demokracie (ND) proto v neděli 1. května 2016 v Praze svolává a organizuje další otevřený pochod a demonstraci s názvem „PROTI VLASTIZRÁDCŮM!“

První májový den budeme demonstrovat proti vlastizrádcům všech odstínů a barev, kteří naši zemi strhávají do propasti a prodávají ji za pár stříbrných. Budeme demonstrovat proti EU, vládě ČR, médiím a neziskovkám. Budeme požadovat demisi vlády, předčasné volby a svrchovaný český stát! Symbolicky půjdeme demonstrovat na Slovanský ostrov, který leží doslova pár metrů od Střeleckého ostrova, kde se za veřejné prostředky budou od rána veselit členové a sympatizanti bankrotářské a vlastizrádné ČSSD!

Pochod a demonstrace „PROTI VLASTIZRÁDCŮM!“ je akcí otevřenou všem vlastenecky orientovaným občanům. Nikoho nekádrujeme, nikoho od účasti neodrazujeme a žádné „konkurence“ se nebojíme. Naopak – srdečně zveme členy a příznivce všech vlasteneckých politických stran, hnutí a spolků k účasti na této akci!

Akce pořádané naším týmem jsou jedinečnou platformou pro vzájemné setkávání vlastenců, překonávání minulých nedorozumění a navazování nových, pevných přátelství! Přijďte mezi nás zažít atmosféru jednoty a pevné vůle, skutečné národní obrození! Bez ohledu na politické preference, bez ohledu na stará „bebíčka“ vyjděme 1. května do ulic tak, jako 17. listopadu 2015!

Vlast nedáme, bruselský diktát nepřijímáme!

Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!

Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie

ZAHÁJENÍ SHROMÁŽDĚNÍ A POCHOD

Účastníci se shromáždí ve 14:30 hodin na Mariánském náměstí před Magistrátem (v blízkosti výstupu ze stanice metra Staroměstská) a zformují se k pochodu. Pochod bude zahájen, jakmile se shromáždí předpokládaný počet účastníků.

TRASA POCHODU

Odhadovaná délka pochodu je do 15 minut pomalým, vycházkovým krokem.

 • – Mariánské náměstí (shromaždiště)
 • – Seminářská
 • – Karlova
 • – Smetanovo nábřeží
 • – Masarykovo nábřeží
 • – Slovanský ostrov (zde proběhne samotná demonstrace)

UPOZORNĚNÍ PRO ŘEČNÍKY

Pokud chcete vystoupit se svým projevem, je třeba, abyste se obrátili na organizátory demonstrace nejpozději do neděle 24. dubna 2016. Znění svého projevu zašlete na e-mail lucie.kirch@seznam.cz. Pokud vás neznáme, připojte také pár informací o vás (krátký životopis a důvod, proč chcete vystoupit). Kontaktovat nás můžete i na telefonu 736 464 532. Projevy musí mít maximální délku 2-4 minut, musí být věcné, jasné a dobře připravené a vztahovat se k tématu demonstrace. Nedodržení maximální délky projevu je neohleduplné a nezdvořilé nejen vůči organizátorům, ale především vůči dalším řečníkům a shromážděným – zejména starším lidem. Delší projevy nemilosrdně zkrátíme vypnutím mikrofonu.

PETICE

Na místě bude možnost připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení České republiky z Evropské unie.

S SEBOU

České státní vlajky, zemské vlajky, vlajky politických stran, hnutí a spolků a také cokoliv, co vydává hlasitý zvuk – píšťalky, trubky, vuvuzely nebo bubny!

BEZPEČNOST

Tato demonstrace bude probíhat v souladu se zákonem. Naší akci budou chránit pořádkové síly PČR, bezpečnost řečníků pak soukromí kontraktoři.

 

POMOZTE NÁM S PROPAGACÍ!

Vaše pomoc má pro nás a především pro věc samotnou velký význam.

Věnujete-li nyní několik sekund nebo minut přeposlání informace o této demonstraci svým přátelům a známým, zvýšíte tím pravděpodobnost, že se o ní lidé dozvědí a přijdou. To je minimum, které pro naši společnou věc můžete ihned udělat!

K úspěchu akce můžete konkrétně pomoci takto:

 1. Nesedět doma a přijít! (stačí pochopit, že bez občanů ochotných osobně podpořit změny, bude vše obtížnější)
 2. Sdílet infografiku akce se svými kontakty na Facebooku! (stačí stisknout tlačítko „Sdílet“, které je umístěno ihned pod ní)
 3. Rozeslat infografiku e-mailem svým přátelům a známým! (stačí na ní kliknout, otevřít ji v plné velikosti, uložit na váš počítač a připojit k e-mailu)
 4. Potvrdit svou účast na této facebookové Události (stačí kliknout na událost a stisknout tlačítko „Zúčastním se“)
 5. Vkládat odkaz na akci do komentářů na Facebooku! (stačí vkládat tento na tuto událost do souvisejících facebookových komentářů až do samotného předvečera konání akce)
 6. Vytisknout letáky, rozdat je nebo vhodit do schránek! (stačí si vybrat některou z předloh zveřejněných na naší Timeline – k dispozici jsou letáky ve formátu A4, A5

Přidejte se k Události na Facebooku zde:

https://www.facebook.com/events/978375845603836/

1.5.2016_FB infografika hlavni