Doživotní trest pro srbského hrdinu

Dne 8. června 2021 byl v Haagu definitivně potvrzen doživotní trest bosensko-srbskému generálovi Ratku Mladicovi, který se tak po boku Radovana Karadžiče zařadil mezi další zcela nevinou oběť vykonstruovaného procesu západních globalistů, her tajných služeb a NWO. Mladic se stejně jako Karadžic odvolal proti rozsudku ICTY z listopadu 2017, avšak marně. Karadžicovi odvolací soud dokonce zpřísnil původní čtyřicetiletý trest na doživotí.

Mladic byl odsouzen za údajná zvěrstva, dle mainstreamové propagandy nejhorší od konce 2 sv. války, kterým měl dominovat incident ve Srebrenici, kde měli srbští vojáci zmasakrovat dle mainstreamové propagandy neuvěřitelných 8 000 (toto číslo neustále narůstá) ubohých, mírumilovných muslimů. Rozsudek nad Mladicem, stejně jako nad mnoha jinými jeho Srbskými kolegy vynesla soudkyně ze Zaire Prisca Matimba Nyambe, která sotva umí mluvit a velmi silně pochybuji, že by na mapě dokázala ukázat kde leží Srbsko, popřípadě co byla Jugoslávie. Ještě na okraj, mnozí poradci a spolupracovníci ICTY jsou muslimové, účast Rusů byla dle údajné podjatosti zamítnuta.


Nyní pár poznámek k údajnému masakru ve Srebrenici, které na ČT neuslyšíte: V době kdy sem dorazila Srbská armáda, tak: R. Karadzič vydal písemný příkaz, v němž se nařizuje s muslimskými civilisty a zajatými vojáky nakládat šetrně a podle ženevských úmluv. Následně R. Mladic zorganizoval evakuaci muslimských civilistů do muslimských území a zachránil je tak před rozzuřenými srbskými civilisty, na což dohlížela srbská armáda. Zpráva OSN ze 17.7. 95 na které se podíleli i zástupci muslimských úřadů jasně prokazuje, že v oblasti Srebrenice po příchodu Srbů nedošlo k žádným incidentům. Nizozemský generál Hans Cozy, který zde pod UN působil ve své pamětní knize napsal, že ve Srebrenici k žádné genocidě v roce 95 nedošlo.

Před tím, než sem dorazili Srbové tak: Od roku 1992 zde zuřila brutální etnická válka, kdy na Srbských civilistech byla jak bosensko-muslimskou armádou, tak muslimskými civilisty spáchána ta největší zvěrstva ne od dob 2sv.války ale od dob vpádů Hunů do Evropy. 3 000 Srbů bylo takto zavražděno a 150 Srbských vesnic vypáleno a srovnáno se zemí. Zajímá to někoho v OSN? Těmto zvěrstvům vévodila bestie jménem Nasir Oric. Fanatický psychopat, jenž se se svými kumpány bavil tím, že např. přibíjeli zaživa srbské civilisty hřebíky ke stromům, škrtili je holýma rukama, nutili je pod namířeným samopalem se navzájem znásilňovat a dokonce hráli fotbal s useknutou srbskou hlavou. Oric se tím dokonce chlubil západním reportérům, které pozval k sobě domů. V roce 2006 ICTY v Haagu dostal 2 roky. Vzhledem k tomu, že strávil tři roky ve vazbě, byl okamžitě propuštěn. V roce 2008 byl rozsudek zcela zrušen, kvůli neprokázáni viny. Lze tomu vůbec uvěřit? Právě proto sem dorazila Srbská armáda pod vedením Mladiče – udělat tomuto přítrž.

Nyní pár slov k údajnému masakru a počtu obětí. V roce 1995 v oblasti Srebrenice probíhali boje armád. Při těchto bojích zahynulo cca 2 000 muslimských vojáků. Právě tito se objevili na seznamu a dodnes tvoří jádro údajně zmasakrovaných civilistů. Na seznam bylo dále připsáno 1 000 osob, které zemřeli cca rok před obsazením Srebrenice. Do seznamu bylo dále započítáno 300 muslimských bojovníků padlých v roce 1993. Mezi mrtvými byly i tací, kteří zemřeli přirozenou smrtí. A perlička na závěr. Na seznamu mrtvých z roku 95 se objevilo 914 osob, kterých 14.9. 1996 odvolilo ve volbách v Bosně. To máme více jak 4 000 osob, co na seznamu nemá co pohledávat a zbytek? Madeilene Albright v OSN ukázala fotku (podobně jako její kolega Powell ohledně Iráku a zbraní hromadného ničení) s údajným místem Nova Kasaba u Srebrenice, kde údajně leží tisíce muslimských obětí, což evokovalo vykopávky. K těmto vykopávkám, které nalezli všeho všudy třicet mrtvých, neměla přístup Srbská strana. OBSE zase neměla přístup k seznamům voličů, kteří měly být rok po smrti. Věřili by jste tomu?? Dále stojí za zmínku proces se Slobodanem Miloševičem, který se při výsleších v Haagu několikrát odvolával na to, že v oblasti Srebrenice operovala francouzskou tajnou službou naverbovaná skupina žoldáků s cílem vraždit muslimské obyvatelstvo a svádět to na zrovna přítomné Srby pod vedením Mladiče. Což potvrdil v rozhovoru s reportérkou ABS news z roku 96 i jeden z těchto žoldáků, bosenský Chorvat Dražen Erdemovič, který za tyto akce měl dostat zaplaceno zlatem. O těchto předem plánovaných čistkách měly být údajně předem velmi dobře obeznámeni i Bill Clinton a Alija Izedbegovi

Či-li, hodnoceno, nezávisle a nestranně : – Největší zvěrstva při rozpadu Jugoslávie byla evidentně a záměrně spáchána na Srbech. – Údajní zločinci Mladic a Karadzic nejenže žádné zločiny nespáchali, ale naopak jim zabránili a to na obou stranách – Procesům v Haagu dominovala zfalšovaná sestříhaná videa se špatnými datumy, vydírání, vynucená doznání svědků a dle V. Šešelja dokonce i mučení a fyzický nátlak. – A konečně VÁLKU V JUGOSLÁVII VYVOLALY USA PROSTŘEDNICTVÍM CIA, a začali muslimští Bosňáci útokem na Srbskou svatbu v Sarajevu v roce 1992. CIA rovněž vyzbrojovala muslimské Bosňáky, což potvrdil ve své knize “Plánovaný chaos“ i muslimský starosta Srebrenice Ibran Mustafic.

A proč Srbové tolik vadí západním globalistům?
1) Jsou bílí, jsou Slované
2) Jsou pravoslavní křesťané
3) Jsou tradiční spojenci Rusů
Takové etnikum to v dnešní době opravdu nemá lehké. A vypukne-li v multietnické Bosně konflikt, můžete si být jisti, že dle dnešní NWO ideologie toto etnikum bude až na posledním místě.

-RM-

NÁRODNÍ DEMOKRACIE VŠAK STOJÍ ZA SVÝMI SRBSKÝMI BRATRY a souhlasí s vyjádřením námi spřátelené Srpske radikalni strany, na které se můžete podívat zde nebo zde

Ратко Младић је српски јунак!