Nedělník Adama B. Bartoše (č. 41) I na životech hlupáků záleží. Co když volby nebudou? Prohráli jsme boj, nebo dokonce celou válku?

Jaro je fuč a stálo za zlámanou grešli (když budu hodně slušný). Jako ostatně celý uplynulý rok. A jako nejspíše další roky, co jsou před námi, pokud správu země nevezme do svých rukou ta půlka národa, co má ještě mozek v hlavě. Půlka národa, co vůbec vlastně zůstane naživu. Protože ta druhá půlka, co se nechala naočkovat, nemá budoucnost jistou a ještě jsou to navíc lidé, jejichž rad bychom neměli poslouchat, protože podléhají propagandě, což o jejich IQ příliš nesvědčí. Vyňal bych z toho seniory coby rizikovou skupinu – u té bych pochopil, že se chtějí chránit, jenom si neuvědomili, jaký propastný je rozdíl mezi socialistickou vakcínou a vakcínou západní, „pokrokovou“. Ovšem mladý člověk či člověk ve středních letech, který stojí frontu na osobní „kurvítko“, neničí jen sám sebe, ale dopouští se zločinu i na celém národě.

Před námi je léto. Vláda opět kouzlí s čísly, aby neexistující pandemii „jakože“ zvládla, a tak je sice každý den ve vládních číslech lepší a lepší, ale náhubky se přesto musejí nosit stále (i v těchto tropech), a to i přesto, že je soudy zavrhly. Testuje se vesele dále a rovněž budeme zřejmě do omrzení dodržovat rozestupy, i když tyto letní měsíce – i kdybychom nakrásně věřili propagandě o jakési pandemii – bychom nic takového nemuseli dělat. Ale pokud i v měsíci, kdy je „fake-ová“ nákaza na hranici statistické chyby, přesto nosíme roušky, dodržujeme v restauraci dva metry a pijeme pivo jen s testem, ukazuje to, že nás dostali přesně tam, kde nás chtěli mít a že už nikdy „nebude líp“. Pokud se i v tom nejlepším ročním období, kdy se chřipka vůbec nešíří (léto), chováme jako uprostřed největší pandemie, pak je jasné, že v září začnou lockdowny, zákazy vycházení a nejspíše povinné očkování, čipování či rovnou vaporizace nepohodlných občanů…

Soudy sice shodily ze stolu téměř všechna vládní nařízení, ale přesto si z toho nedělá nic ani vláda, ani občané. Občané zřejmě ze setrvačnosti budou nosit náhubky i přes léto, aby zřejmě nevyšli ze cviku, až nám je vláda naordinuje zase na podzim. V některých regionech přitom „epidemie“ natolik slábne, že tam v některých dnech nepřibývají nové případy. Přesto „ochranu úst a nosu“ odložit nemůžeme, jako jsme mohli například před rokem, kdy od července do září se roušky v obchodech a veřejné dopravě nosit nemusely. Chápete tu absurditu? Loni nám alespoň na dva měsíce dali pokoj, ale letos ne. A to i přesto, že skoro polovina národa je naočkována. Navíc nenosíme roušky, jako před rokem, ale rovnou respirátory. Čili celý rok budeme nosit zakrytou hubu. Celý rok se budeme dusit, už ani v největších letních pařácích to neodložíme. A musí to nosit i ti, co se naočkovali. Jaké tedy máme vyhlídky na budoucnost?

Pár lidí je asi na vládu naštvaných, ale soudě podle toho, že rodiny, které neposlaly děti na špejlovačku, by se daly spočítat na prstech jedné ruky, vládě nejspíše slepě věří i ti, kteří jí byli podvedeni a kteří kvůli ní zkrachovali. Jinak si totiž neumím odpovědět na otázku, kde jsou ti naštvaní lidé, kterým vláda vzala více než rok života. Ti, kterým vzala život, mezi námi už samozřejmě nejsou, ale kde jsou alespoň ti, kterým vláda vzala život jejich blízkých? Ani ti se nebouří? Statistikové ukázali, že za první čtvrtletí 2021 zemřelo o 45 procent seniorů více než v roce předchozím. A to navzdory lockdownům a vakcinaci, které je měly ochránit. Na demonstraci však přijde sotva pár stovek lidí, a to jsou přitom často ti stejní, kteří před pár lety chodili na demonstrace proti migrantům.

Někdy si říkám, že ještě horší než neschopná či všehoschopná vláda jsou ničeho neschopní občané, co si nechají všechno líbit, i to dříví by na sobě štípat nechali. Že ještě větší nebezpečí než parta magorů a psychopatů ve Strakovce, je stádo tupých Čechů, Moravanů a Slezanů, kteří stojí frontu na asistovanou sebevraždu – pardon, na vakcínu.

Od nového roku bylo totiž aplikováno neuvěřitelných sedm milionů dávek. Tato tabulka ukazuje, kolik je proočkováno populace v tom kterém věkovém rozmezí – a to jednou nebo dvěma dávkami. Vláda se už přitom připravuje na vakcinaci dětí od dvanácti let – má se rozběhnout v létě. Už je povoleno očkování i pro těhotné a kojící ženy. Neplnoletí – šestnáctiletí – už jsem se o tom zmiňoval – mohou být dokonce vakcinováni bez souhlasu rodičů. Ale možná se kvůli tomu rozčiluji zbytečně – protože i kdyby vakcinace byla souhlasem rodičů podmíněna, pak drtivá většina z nich klidně své neplnoleté ratolesti na ta jatka pošle. Je to vůbec normální?

Kdybych byl cynik, řeknu si, že ta hloupější část národa vymře. Byli blbí, dobře jim tak. Ale takto uvažovat nemůžeme. I ti hloupí lidé – ve smyslu nepřemýšliví, nekriticky uvažující, propagandě podléhající, oddaně věřící vládě a všemu tomu, co jim vláda nabulíkuje, budou této zemi chybět. I na životech hlupáků totiž záleží. Hlupák je hlupák, ale nikdo by mu neměl přát smrt. I hlupák si zasluhuje důstojný život, ne vládní pobídku do ordinace dr. Mengeleho.

Když čtu zprávy o tom, že za jeden den dostalo vakcínu 113 301 lidí (jako například tuto středu), mám pocit, že boj je prohraný. Jen za jeden den jsme přišli o další krajské město. Takový Hradec Králové, kdybychom si to měli představit, do pár let nejspíše vymře. Někteří zemřou po vakcíně hned, jako například jistá známá herečka, kterou teď Česko oplakává (ale co naplat, byla blbá, když tam šla), někteří zemřou do pár let. Někteří možná nezemřou, ale jejich poškozená DNA se bude dědit, takže máme zaděláno na pěkný průser. Někteří možná nebudou moci mít děti, nebo jejich děti nebudou moci mít děti, nebo jejich děti budou těžce nemocné. DNA národa bylo nezvratně poškozeno. Svým způsobem jsme o ty lidi, kteří se nechali „opíchat“, už přišli, i když stále ještě žijí a nějaký čas žít budou. Chodící zombie, kteří nevědí dne ani hodiny, kdy to s nimi sekne, jako s tím italským fotbalistou, co dostal infarkt přímo během zápasu. Můžeme je odepsat, protože – pokud to vůbec přežijí – do pár let z nich budou trosky. Nejde totiž jen o přímé ztráty, které jsme v tomto boji utrpěli (či do pár let utrpíme), ale právě o onu zdecimovanou DNA, kterou si teď budeme předávat z generace na generaci.

Tímto zorným úhlem viděno je třetí světová válka, ve které žijeme, hotovou apokalypsou. Za druhé světové války tato země přišla o 365 tisíc lidí – 25 tisíc vojáků, 63 tisíc civilistů a 277 tisíc Židů. Protože v roce 1939 měla 10 400 000 obyvatel, šlo o ztrátu 3,51 procent populace.
Ale teď? Dva miliony lidí mají ukončené očkování. Těch, kteří mají alespoň jednu dávku, jsou ale miliony. Vláda se už loni v prosinci zavázala, že podle jejího plánu má být do konce léta proočkováno 55 procent populace. To se evidentně podaří.

Když si uvědomíme, že tito lidé se nechali naočkovat nevyzkoušenou látkou, o níž nic nevědí a která v mnoha potvrzených případech způsobuje smrt okamžitě nebo alespoň v střednědobém horizontu, pak náš národ letos ve své podstatě přišel o pár milionů spoluobčanů. Druhá světová válka se svými 3,5 procenty ztrát byla ve srovnání s tím zřejmě jen „čajíčkem“.

Jediné, co nás snad může utěšovat, je to, že touto redukcí procházejí všechny země světa, jinými slovy, že blbí lidé jsou i ve všech ostatních státech, takže Česká republika nebude jediná zdecimovaná země, ale procentuálně to klesne všude. Horší ale je, že elity se očkovat nenechají, takže jim nebezpečí nehrozí. Kdežto ti, co byli přirozenými nepřáteli elit (masy) se v příštích několika letech zredukují zhruba na polovinu. Pro elity se tak jejich šance na přežití podstatně zvýšily.

Původně jsem chtěl psát o tom, že volby v ČR na podzim zřejmě nebudou, ale protože by tento nedělník byl už moc dlouhý, nechám to na příští. Volby jsou ale jen banální záležitost. To, o čem jsem psal dnes, je mnohem horší. A volby to moc nezmění, i kdyby nakonec byly, protože seniory, kteří ještě měli mozek v hlavě, tato vláda zavraždila (nechala je zemřít nejprve na lockdown a ty, co to přežili, poté v domovech pro seniory ještě pro jistotu povinně proočkovala). Na jejich hlasech opravdu záleželo, ale pokud vláda vyhlásí další karantény, na smrt vyděšení důchodci, kteří vždy chodili k volbám, zůstanou doma. Vlastenci jako vždy zůstanou doma „z principu“ nebo budou volit „menší zlo“ – řízenou opozici SPD. A zbytek? Ten to nahází těm hovadům, co tam teď sedí a tak příšerně nám vládnou, případně těm druhým hovadům, co se na jejich místa klepou, aby řízenou genocidu národa mohli provádět (výměnou za prebendy) ještě brutálněji. A těch pár nás, kteří mozek v hlavě máme a máme rádi svobodu, ale i své zdraví (a proto odmítáme jedovaté koktejly, po kterých vám v místě vpichu na rameni drží i těžký mobil), to asi nevytrhneme.

Tento boj jsme prohráli. A bojím se, že jsme prohráli i válku…

Omlouvám se, že pro vás nemám k nedělnímu obědu lepší zprávy. Ale některé věci si musíme říci na rovinu.

Adam B. Bartoš, předseda Národní demokracie