MVDr. Miroslav Šafář: Jak to dopadlo ve Švýcarsku při jednání USA a Íránu?

Stalo se Velké Nic! Pěkně si pokecali, potvrdili snahu vést dialog a připili si kvalitním vínem, aniž by se pozabíjeli.

Zda dojde k usmrcení vyjednávačů, jako se již stalo dříve, teprve uvidíme. To závisí na Doníkově ranní náladě.

Prakticky se obě strany s úsměvem zakopaly na starých pozicích.

Hormuz tedy stojí a zásoby ropy v USA v nejbližších dnech pokoří 400 miliónů barelů směrem dolů. Írán má jistě velké problémy, ale mezinárodní přepravě ropy a plynu způsobuje problémy existenční.

Co k tomu dodat, zde mám video z 5. března 2026. Vlastně se nic nezměnilo a všechny věci, jež jsem tehdy zmínil, se stále více a více naplňují a radost z toho nemám.

Vítejte v zajímavých časech!

Uhlíková krize horší než v roce 1973 může vypuknout, snad hoši dostanou rozum.

MVDr. Miroslav Šafář, místopředseda ND