Zda dojde k usmrcení vyjednávačů, jako se již stalo dříve, teprve uvidíme. To závisí na Doníkově ranní náladě.
Prakticky se obě strany s úsměvem zakopaly na starých pozicích.
Hormuz tedy stojí a zásoby ropy v USA v nejbližších dnech pokoří 400 miliónů barelů směrem dolů. Írán má jistě velké problémy, ale mezinárodní přepravě ropy a plynu způsobuje problémy existenční.
Co k tomu dodat, zde mám video z 5. března 2026. Vlastně se nic nezměnilo a všechny věci, jež jsem tehdy zmínil, se stále více a více naplňují a radost z toho nemám.
Vítejte v zajímavých časech!
Uhlíková krize horší než v roce 1973 může vypuknout, snad hoši dostanou rozum.
MVDr. Miroslav Šafář, místopředseda ND