NÁVŠTĚVA CICHANOVSKÉ V ČR aneb Mnoho povyku pro nic

Trocha filozofie v souvislosti s návštěvou kabalou naprogramované figurky, jež má pod záštitou svobody a demokracie pomoci k pádu poslední suverénní, nerozprodané, nezaprodané, monokulturní a relativně fungující zemi v Evropě.

Česká média se aktuálně mohou po.. v souvislosti s příjezdem Světlany Cichanovské. Ničím nezajímavé, fádní a nudné postavičce padají k nohám prezident i premiér, ministr zahraničí a zástupci opozice – Piráti, Starostové (vyjma semitofila Zemana všichni Aspen Institute). Nadšeně ji vítá rovněž běloruská komunita žijící v ČR, která o ní prohlašuje, že se jedná o jejich Václava Havla (hmm, asi stejně jako V. Jourová navštěvuje schůze B nai B rith, či Open society…)

Ale proč mnoho povyku pro nic? Co Cichanovská dokázala? V čem vyniká?

Ano, objektivně hodnoceno, Lukašenkův režim není svobodný a demokratický a u moci se udržuje pomocí totalitních praktik, ale úplně stejné praktiky používá i zdegenerovaný západ. Tak proč ten dvojí metr? Demokracie totiž neexistuje, je to jen pouhá iluze. Relativní svoboda je vždy jen pro stoupence vládních režimů, všichni ostatní mají silencium. Každý vládnoucí režim má tendenci si přisvojovat pravdu a potlačovat opozici, pod nejrůznějšími záminkami. Takto to bylo vždy a všude už od dob Sumerské říše. I Sokrata a Aristotela odsoudili k trestu smrti za názor na společnost v údajné kolébce demokracie. Tak proč si to veřejně nepřiznáme? Na co si neustále hrajeme?

V souvislosti s Běloruskem, přicházejí v úvahu pouze dva scénáře 1) Lukašenko (= pořádek, minimání kriminalita, národní pospolitost, majetek v rukou státu, min nezaměstnanost a relativně solidní životní úroveň) 2) Vláda západních loutek typu Cichanovská (= vstup do NATO, EU, přiliv migrantů, nárůst kriminality, rozprodaný státní majetek, degenerace a NWO protektorát). Co by jste si zvolili Vy?

Cichanovská/Pratasevič a jim podobní pro případ pádu Lukašenkova režimu NEMAJÍ PROGRAM. Jejich jediným programem jsou žvásty a svobodě a demokracii. Rovněž nemají ŽÁDNÉ politické zkušenosti s řízením státu. Řízení státu za ně okamžitě převezme někdo jiný, někdo za oponou, dlouhou dobu se na tuto chvíli připravující.

Zde Lukašenkův režim vychází jednoznačně jako menší zlo. Machiavelli by s tím byl v pohodě. Lukašenko navíc není nikomu povinován, nikomu nepodlézá, nikomu nezaprodává svoji zem (ani Putinovi). Stará se jen o to, co se děje doma v Bělorusku, zahraničí ho nezajímá, na rozdíl od Západu, EU a USA, kteří se snaží svoji NWO vizi vnutit celému zbytku světa.

Svoboda a demokracie jsou v kauze Bělorusko jen beránčí roucho amerického vlka, jež se snaží přiblížit k ruským hranicím. A Bělorusům, stejně jako Maidan Ukrajincům toužících po oné úžasné západní demokracii lze doporučit, aby si ji šli vyzkoušet na předměstí Paříže, do Marseille, do Bruselu, Rotterdamu, Birminghamu, severního Londýna či předměstí Stockholmu.

Či-li, slečno Tichanovská piss off! Ať žije Lukašenko a naše bratrské slovanské nezaprodané Bělorusko a nechť jeho režim nikdy nepadne!

-RM-