ND do krajských voleb – vraťme sever zpět do českých rukou!

Národní demokracie se pustila do boje o křesla v krajském zastupitelstvu Ústeckého kraje. Pod číslem 18, které nám přidělila Státní volební komise, nalezne volič plnou kandidátní listinu – 55 kandidátů nejen z řad členů Národní demokracie, ale také dvou dalších stran a dále nacionalistů bez stranické příslušnosti.

Národní demokracie je strana tvrdě prosazující české národní zájmy, zájmy našich lidí, nikoliv zahraničního kapitálu a cizinců. Nenecháme rozkrádat náš sever korupčníky z velkých stran, nehodláme přihlížet šikanování našich lidí nepřizpůsobivými v ghettech po celém kraji, nepřipustíme zde vznik žádného uprchlického centra, budeme bojovat za to, aby nerostné bohatství v našem kraji zůstalo v českých rukách.

Lídrem kandidátky je Petr Žák z Arnoltic. Po základní vojenské službě absolvoval pedagogické minimum a věnoval se učňům u Pozemních staveb Liberec. Pracoval také na městském úřadu Děčín a podnikal v oblasti výškových prací. Nyní se již jako důchodce věnuje dále mládeži při domobraneckém oddílu Tyršův prapor.

Ústecký kraj je svou rozlohou a počtem obyvatel jedním z největších krajů naší vlasti, přesto má, a podle nás nezaslouženě, nálepku šedého severu, kraje s vysokou koncentrací nezaměstnatelných, sociálně nepřizpůsobivých, kraje prolezlého korupcí, politiky rozkrádajícími veřejné rozpočty, krajem bez budoucnosti. Změňme to!

Odstavíme od moci úředníky napojené na politiky, kteří roky rozkrádali krajské fondy a eurodotace prostřednictvím Regionálního operačního programu severozápad.

Zaměstnání ve městech, ne v polích! Nehodláme poskytovat dále pod cenou zemědělskou půdu nadnárodním montovnám, z nichž zde většina zaměstnává místo Severočechů námezdní sílu z východu, podpoříme naopak ty, kteří zajistí práci pro Čechy; nové závody nestavět na zelené louce ale směřovat do starých nevyužívaných průmyslových areálů nebo do míst, kde jsou již průmyslové zóny vybudovány.

Nedopustíme další slučování nemocničních oddělení s cílem vytvářet centrální pro celý kraj, zachováme odbornou zdravotní péči v jednotlivých okresech.

Ani jednoho nájezdníka na severu! Nedopustíme vznik žádného uprchlického tábora ani nepodpoříme stávající integrační centra pro nelegálně příchozí imigranty. Náš sever nebude nikdo kolonizovat, musí zůstat český!

V krajských volbách 2. a 3. října ukažme, že změna je možná. Podporou kandidátní listiny Národní demokracie s číslem 18 vrátíme sever zpět do českých rukou!

S dotazy ke krajským volbám v Ústeckém kraji se můžete obrátit na adresu info@ndcv.cz