Nedělník Adama B. Bartoše (XXXI.) Co je nového? Podivný tanec národního dopravce. Školní špejlovačka. Jak porazit vládu i opozici? Nabídka, která se neodmítá

Přeji vám pěknou neděli. V dnešním nedělníku si povíme něco o tom, co a) je u mne / Národní demokracie nového, b) co mne štve a c) co pro vás chystáme ve volbách.

Co je u mne nového? V uplynulém týdnu jsme učinil tři revoluční kroky. Nechal jsem si „nezákonně“ ostříhat vlasy, o Velikonocích jsem „nezákonně“ navštívil maminku, která bydlí 140 kilometrů daleko a včerejší sobotu jsem věnoval sepisování dlouhého dopisu pro základní školu, kam chodí mé dvě nezletilé děti, čímž bojuji proti skandálnímu školskému špejlování, které rezolutně odmítám. Klást odpor nesmyslům člověku trochu zlepší náladu, i když je to ve své podstatě unavující – člověk by raději svůj čas a energii věnoval jiným věcem. Ale momentálně nám nic jiného, než sypání písku do soukolí teroristického státního aparátu, nezbývá.

Minulý týden jsem také „spustil“ svůj nový pořad, který se jmenuje Středník ABB. Protože mi mnozí z vás píší, že mé nedělníky jsou moc dlouhé a k „neučtení“, rozhodl jsem se dělat videa, která budou naopak krátká a kde se budu snažit vtěsnat své „poselství“ do jedné minuty. Nebude to jednoduché, ale beru to jako výzvu. Kromě Nedělníku tedy můžete sledovat i Středník, který bude k dispozici – vždy ve středu na YouTube (dokud nám ho nezruší) či na dalších sociálních sítích Národní demokracie.

Tento týden jsme také měli řadu politických jednání. S Aliancí národních sil se pravidelně scházíme a pilujeme volební program a detaily volební kampaně, vedle toho také jednáme s dalšími stranami, zda by měly zájem se účastnit našeho volebního projektu. Mám z jednání s ANS velkou radost, protože naše dlouhodobé programy jsou hodně podobné a nacházíme shodu i na tématech, kterými chceme oslovit vás, voliče, letos na podzim. Chceme dát do programu vedle ukončení „koronafašismu“ i řadu pozitivních nabídek. Budou to nabídky, které ze strany voliče nejde odmítnout, protože budou opravdu luxusní. Voliči nám doslova utrhnou ruce, ale více zatím prozrazovat nebudu, aby nám to Tomio zase nevykradl, jak je jeho zvykem.

Pojďme nyní k bodu b) – co mne štve. Například mi připadá úchylné ono „covidové tancování“, které začalo už před rokem. Nejen lékaři a sestřičky u nás i v zahraničí na amatérských i profesionálních videích „tancují“ proti covidu, čímž chtějí vyjádřit asi to, že žádná „pandemie“ neexistuje, žádné nemocnice nepraskají ve švech a žádná zdravotnická zařízení nekolabují, protože kdyby ano, nikdo by neměl čas v nemocnicích tancovat a ještě to nahrávat na video, ale „tancují“ už i soukromé společnosti (vidíme různé reklamy, kde se v souvislosti s covidem tancuje – reklamy tu na pivo, tu na dámské vložky či já-nevím-na-co), tancují čeští „umělci“ na střechách pražských budov (o tom jsem už psal), ale nově tancují i České dráhy. Tancování přitom není na místě, ať jste anticovidista nebo naopak svědek Covidův. Pokud jste svědek Covidův, pak vám nad hrůzostrašnými zprávami, které se na vás každý den valí z televize, obrazovek počítače či mobilu, a které vás děsí k smrti, rozhodně není do tance. A pokud jste anticovidista, který se více než covidu bojí státního terorismu, vládního koronafašismu, ztráty občanských svobod a lidských práv a uvrhnutí do jednoho velkého elektronického (social credit) koncentráku, který se na nás – pokud s tím něco neuděláme – valí pro změnu z Číny podobně, jako se z ní dovalily špinavé nehygienické roušky s morgelony, pak vám do zpěvu a tance také jistě není. Takže tancovat je nerozum. Je to sice vykládáno jako spontánní reakce na všechny ty hrůzy, že to má být jakoby pozitivní vzkaz apod., ale věřte tomu, když je to tak divné. Spíše to připomíná nějaký symbol, nějaké gesto, asi něco jako poklekávání před fotbalovým zápasem. Zkrátka – před neexistujícím útlakem barevných menšin se „poklekává“, před neexistující „pandemií“ se „tancuje“. A pak – proč České dráhy, které mají v názvu tak krásné sousloví jako je „národní dopravce“, tancují zrovna na píseň černošských muzikantů opěvující Jeruzalém? Abyste si to nemuseli gůglit, pracovníci Českých drah (ale nejen ti, ale i dozorčí rada, což je o to vážnější) tancují na skladbu (či se jen vlní do rytmu) černošského hudebníka, který si říká Master KG, kterou zpívá černošská zpěvačka Nomcebo Zikode a skladba se jmenuje „Jerusalema“. Nekecám, pokud na to máte nervy, pusťte si to. Nerozumím tomu. Když už České dráhy mají potřebu „poklekávat“ tancem před covidem, proč netancují na nějaký český lidový popěvek, když je to údajně „národní dopravce“? Ale to se jaksi nehodí – v Praze se musí tancovat na „Jerusalema“…

Ale vážněji. Co mne štve mnohem více, je ta „špejlovačka“ dětí ve škole. Nenacházím slov pro to, jak tuto zrůdnost nazvat. Už chybí jen to, aby učitelé během toho, co se děti budou sami „špejlovat“, tancovali mezi lavicemi a natáčeli se u toho, jak prý krásně bojujeme proti covidu. Tancování zaměstnanců Českých drah na píseň Jerusalema je pro silné žaludky, ale instruktážní video MŠMT o tom, jak se mají děti správně špejlovat, se slogany jako „testujeme se, aby bylo ve škole bezpečno“, to vám rovnou zvedne kufr, to je něco tak neskutečného, že bych z toho zvracel od rána do večera, kdybych ovšem už pátým dnem nedržel půst. A půst držím nejen proto, že jsem se po Velikonocích (ale vůbec po tom už téměř rok trvajícím domácím vězení) cítil tak přejeden, ale i proto, že boj, který bojujeme, není jen boj politický, ale je i duchovní. Půst je v tomto smyslu dobrým nástrojem, jak si cvičit vlastní vůli, ale i citlivost na podněty duchovního rázu. Budeme je potřebovat, pokud máme svůj boj vyhrát.

Co mne pak štve ještě více je laxnost lidí, tedy dokonce rodičů, kterým špejlovačka nevadí, kteří ji vítají a klidně ji nechají své děti pravidelně dvakrát týdně podstupovat. Na závěry je ještě brzy, uvidíme zítra, kolik lidí své děti před tímto svinstvem bude ochotno bránit, ale už nyní mám z reakcí na internetu a sociálních sítích neblahý pocit, že většina to opět přijme a společnost tak udělá další krok vstříc povinné vakcinaci, která bude logicky další fází státního koronateroru, který můžeme čekat zřejmě už na podzim. Vadí mi také, že se proti tomuto útoku na lidská práva a svobody a na právní stát nijak nebrání soudci, právníci a advokáti. Čest výjimkám, jako je Jana Zwyrtek Hamplová a Norbert Naxera a spol., jejichž podklady jsou použil pro argumentaci ve svém dopise. Pokud dopis nechcete psát po svém, stačí jen vyplnit jejich předlohu, kterou si můžete stáhnout zde.

Pojďme nyní k bodu c) Myslím, že do tance není ani Babišovi ani dalším vládním i opozičním politikům, kteří si uvědomují, že jim běží čas a že budou na podzim vystaveni zdrcující volební porážce. Tu jim budete moci uštědřit jen za jednoho předpokladu – že půjdete k volbám v množství větším než malém a že budete volit právě nás (ANS-ND). A proč byste tak měli učinit a proč tak učiníte? No protože dostanete nabídku, která se neodmítá. Ta nabídka zní takto (a to je jen jedna z mnoha nabídek, které pro vás chystáme): pokud nás budete volit v množství větším než malém (tedy nejen tak, abychom se do Sněmovny dostali, ale abychom se mohli účastnit na vládě, nejlépe své vlastní vládě), pak vám garantujeme, že 1) ukončíme lusknutím prstu celou covidovou krizi (protože žádná neexistuje, o to to bude lehčí), jinými slovy vrátíme život do normálu, bez jakýchkoli podmínek (testů, roušek, vakcín, trasování apod.), ochráníme rizikové skupiny obyvatel, ale zároveň všem vrátíme svobodu a zrušíme nejen kvůli covidu zavedená opatření, ale i všechna další vládní i unijní opatření, která vám pod jinými vylhanými záminkami vzala vaše svobody v uplynulých třiceti letech, 2) finančně / hmotně odškodníme všechny ty, kteří utrpěli jakékoli ztráty kvůli vylhané covidové hysterii, což jsou všichni, vyjma těch kteří tuto krizi zneužili ke svému obohacení. Ti, kteří krizi organizovali a zneužili ke svému obohacení, budou spravedlivými soudy odsouzeni a jejich majetky propadnou státu (jedná-li se o občany ČR), případně budou zdaněni výjimečnými daněmi (jedná-li se o nadnárodní korporace, které měly v době covidové krize výhodu nad českými firmami). Zároveň 3) přijmeme takové zákony, aby se podobná situace, které jsme už rok svědky, nikdy v budoucnu nemohla opakovat, nebo ještě lépe, tyto zákony zahrneme do Ústavy České republiky, stejně jako tam zahrneme i taková opatření, která jsou obranou před tím, co se teprve chystá (budeme ústavou garantovat nezrušitelnost peněžní hotovosti, ústavou zakážeme povinné očkování apod.).

A to už snad za vhození volebního lístku pro ANS-ND stojí, ne?