Neředěná špína Lžidovek

Takže Národní demokracie je v očích profláklých redaktorů Lžidových novin Jakuba Zelenky a Martina Zvěřiny neředěná špína s nechutnou a hloupou propagandou! A nyní jsme vystoupali na vyšší úroveň: šíříme lživou zprávu o Tříkrálové sbírce!

Umyjte si vlastní špínu, bulváři!

co_chcemeLžidovky lžou dnes a denně a nestydí pasovat se na nejčistší obránce pravdy. Dnes a denně se vyjadřují v lepším případě blahosklonně ke křesťanským tradicím, v horším případě křesťany vydávají za zpátečníky a v kontrastu s tím nás přesvědčují o mírumilovném islámu. Jste pokrytci nejhrubšího zrna. My že lžeme? To vy křičíte „Chyťte zloděje!“

My že ohrožujeme charitativní sbírku? Celý národ slyšel v rozhlasových zprávách a viděl ve zprávách televizních, jak je sbírka orientována na pomoc uprchlíkům – dokud si neuvědomili, jak je to kontraproduktivní a informaci neupravili. A teď nás činíte zodpovědnými za nedostatek peněz „hospicům, školám či nemocnicím“? V době, kdy tento stát vydává nebo hodlá vydat stovky miliónů do stejně farizejsky se tvářícího Turecka, které bojuje s Islámským státem tím, že od něho odebírá nakradenou ropu a pomáhá ho tak vyzbrojovat. Což se tím nestáváme spoluviníkem?  V době, kdy tento stát dává církvi zcela otevřeně další stovky miliónů s jasným určením na uprchlíky, tedy přesněji na ilegální imigranty, ještě přesněji na vetřelce?

Hospice, školy a nemocnice by mohly dostat stonásobek toho, co se vybere během tříkrálové sbírky, kdyby stát přestal financovat levičácké neziskovky a „nevládky“ a příslušné prostředky přesměroval ze svých řitolezců na věci potřebné všem občanům.

A my máme být zodpovědni za naše „hospice, školy či nemocnice“? My máme být zodpovědni za to, že náš vlastní stát proti vůli lidu rozhazuje naše těžce vydělané peníze na účely, které jdou proti zájmu národa a ohrožují jeho existenci? Tak doufám, že jste si alespoň přečetli diskusi pod svými články, nevážení tzv. redaktoři Zelenko a Zvěřino. Národ si o tom myslí své. Národ zná, nebo alespoň tuší, kde je pravda. Jeden za všechny: „Zvěřino, zvěřino, „náckové“ jen vykecali, jak se to s tou sbírkou má. Pravda nejen vítězí, ale také někdy na§ere, že?“

Je nám osobně upřímně líto, jak hluboce klesá Charita ČR. Jak zapomíná, co je milosrdenství a že pomoc bližním nespočívá v pomoci nepřátelům. Oni jsou ti, kteří by měli nejlépe vědět, co znamená pomoc bližním v nouzi, sami ztrácejí kredit v očích národa, my však nejsme ti, kdo nad nimi vysloví soud. My pouze ukazujeme, kudy v našich očích cesta nevede. Jsme pouze přesvědčeni, že neexistují dvě pravdy, dokonce ani ne poloviční či čtvrtinové pravdy. Poloviční pravda je prostě lež! A kdo tvrdí, že lze dávat na správný účel a zároveň na účel nesprávný, je přinejmenším nedůvěryhodný. Lživá zpráva? Mnohé bylo po zaznamenání odporu potlačeno či ukryto, ale pražská arcidiecéze stále deklaruje, že letos podpoří pomoc migrantům a uprchlíkům. Tím je znedůvěryhodněna celá církev, nikdo už nemůže důvěřovat celé sbírce. Proto jsme vyzvali, aby občané poskytli svou pomoc raději přímo, bez prostředníka.

A za to máme snášet ničím nepodložené sprosté nadávky do extrémistů a neonacistů?

Občané naštěstí dnes už vědí, kde hledat skutečné extrémisty, skutečné neonacisty. Stále křičí: „To jsou oni, chyťte je!“ Zejména ve chvíli, kdy většina národa je označena za sociálně frustrovanou, xenofobní a nacionalistickou, kdy panuje dostatečná vědomost o prefabrikovaných, zmanipulovaných výzkumech veřejného mínění a média hlavního proudu lžou zcela otevřeně a lžou i tím, o čem neinformují, jsou skuteční náckové národu dostatečně známi.


jak_na_svine

 

Neonacisté ohrožují tříkrálovou sbírku

Extrémisté propagandou bojkotují potřebné a prospěšné sbírky